Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3198. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 65 Misafir (7 Mobil) - 60 Masaüstü14 Mobil3 iOS2 Android
5 sn
288.652
Cevap
4.621
Favori
46.973.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31963197319831993200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: s00f87a

İyi yapmışsın hocam. Mevcut piyasada ucuz kaldı C-HR. Hacim ihtiyacı olmayana güzel araç. 1.2 Passion arıyorum bulamıyorum.
    1.2 pasion siyah tavana ötv zammı geldi haberiniz olsun. Siyah tavansız da bir sorun yok su anlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koyumavi12345 K kullanıcısına yanıt
    Siyah tavana oldum olası sıcak bakmadım zaten. İleride %80 ÖTV ye girerse kısmet der geçerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: masterap

Fiyat sabit anlastim, odemenin bi kismini yaptim bile :) 24 eylulde banttan inecek
    Hangi bayi?

• Bugün LEON 1.5 EcoTSI ACT 150 HP DSG S&S Xcellence 'Sunroof'suz gümüş gri aracımı doğuş oto maslaktan teslim aldım. 31 Ağustosta arayıp kaparo göndermiştim. Hiçbir ekstra istemediler 226.500 TL olan liste fiyatından işlem tamamlandı. Sadece kasko ve sigortayı onlardan yaptırmamı istediler. Uzun süredir hasarsızlık devam ettiği için kaskomu 1.570 TL'den trafik sigortamı da 650 TL'den yaptırdım.
  • İlice İ kullanıcısına yanıt
    Güle güle kazasız belasız kullanın. Doğuş a kızar ederiz ama diğerlerinin yanında sütten çıkma ak kaşıkmış. Arabadan memnun kalırsınız. Doğuştan sigorta mecburiyeti kalkınca yazın özelden hanım sigortacı güzel fiyat ayarlarız

Sizle konustuk hocam ya :) kafalar karismis

• quote:

Orijinalden alıntı: masterap

Sizle konustuk hocam ya :) kafalar karismis
    Hocam bulduğum her fırsatta bayi arıyorum. Heves ettim Bi araba almaya burnumdan getirdiler. Sattığım arabanın parasını borsaya yatırsam kalanıyla da altın alsam(ki aldım ama düştü) . 4 ay sonra benim para epey artar gibi geliyor. O zamana ister dilime girsin ister girmesin alırım diye düsünüyorum. -de sorun şu ki borsadan filan hiç anlamam. Araba yokluğu bana iktisat öğretiyor 😂

• Bolca araba var fiyatlari yuksek beni asiyor.
    SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023

Kasım sonrası ciddi araç girecek piyasaya ama fiyatlar nerelere gider bilinmez. Toyota kura gelen zammı liste fiyatlarına yansıtmadı umalım da yıl sonuna kadar yansıtmasın. Borsaya 4 aylığına hiç bulaşmayın derim.

• Konu Dışı mesajlar silinmiştir.

Daha önce de bu konuda uyarı yazmıştık, lütfen konu başlığına birkaç kez dikkat ediniz ve konuya yazdığınız mesajların konu ile alakalı olmasına özen gösteriniz.

Bu vesile ile de konuya girip Sıfır Araba ve Alım-Satım fiyatları, Teklifleri vs. hakkında bilgi almak isteyenlere saygı gösteriniz.

İyi forumlar,
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Kasım sonrası ciddi araç girecek piyasaya ama fiyatlar nerelere gider bilinmez. Toyota kura gelen zammı liste fiyatlarına yansıtmadı umalım da yıl sonuna kadar yansıtmasın. Borsaya 4 aylığına hiç bulaşmayın derim.
    Arabamı satmamıs olsam 3 4 ay beklemek koymazdı da çok zor oluyor böyle. Ben Kasım-Aralık gibi araç bulunacağını düşünüyorum evet ama zam gelirse hiç bir seye yaramayacak. Bosu bosuna beklediğim ile kalacam. İnanın ne yapacagımı bilmiyorum. Ciddi ciddi modum düstü. Gün içerisinde sürekli bir bayi arıyorum. Altın düşmüş mü ona bakıyorum. Bu forumu takip ediyorum. Derken sosyal hayatım da cok etkilendi bu durumdan. Doğuş oto sağolsun elimdeki arabadan edip araba satmadıgı için, teslime 2 gün kalası 20.000 zam istedigi için ( ötv öncesi) ciddi zararım var ve önümü göremiyorum.

Herkes biz degil hocam 300bin çoğu kişiye göre büyük para değil. Etrafına baksan millette nasıl para olduğunu görebilirsin. Her yer yeni araba. Bayilerde herkes kuyrukta.

• Arkadaslar bugun ankara tan oto fiat bayine gittim. Ellerinde easy plus egea lpg'li arac varmis. Ekim ortasi teslim ve fiyati 135k. Liste fiyati 124k olan araci bu sekilde pazarliyorlar. Dizel olan icin de liste fiyatindan yuksek fiyat cektiler. İnternwt sitelerinda yazan %3 saglikçi indirimi falan da yokmus. Sebebi ise araclarin faturasi kesilmis. Bayiler de uckagitci olmus maalesef. Hepsinin allah belasini versin araba almaktan vazgectim. Cok zorda kalirsan kiralarim.

Doğuş ithal araçla çalıştığı için kur zammı günlük yansır malesef.
    Modunu düşürme hocam Toyota için de tek modele bel bağlamak yerine ÖTV sınırını aşmayacak şekilde bir kaç modelle ilgilenirsen yılbaşına kalmadan araba işini çözersin. Kaparo alıp fazla sıra olmayan bayiler mevcut yeterki hibrit modellere asla almam deme. Özelden yardımcı olurum.

• hoffa kullanıcısına yanıt
    Ankara otomotive de sorabilirsiniz, yillar once iyi fiyata alisveris yapmistik.

• quote:

Doğuş ithal araçla çalıştığı için kur zammı günlük yansır malesef.
    Modunu düşürme hocam Toyota için de tek modele bel bağlamak yerine ÖTV sınırını aşmayacak şekilde bir kaç modelle ilgilenirsen yılbaşına kalmadan araba işini çözersin. Kaparo alıp fazla sıra olmayan bayiler mevcut yeterki hibrit modellere asla almam deme. Özelden yardımcı olurum.
    Hocam zaten hibrit istiyorum ben. Türkiye deki bütün bayileri aradım. Kapora alan 2 3 yer var sadece onlar da liste çok dolu Ocak için anca sıra yazarız diyorlar. Özelden de yazacagım.

• quote:

Orijinalden alıntı: road warrior

Herkes biz degil hocam 300bin çoğu kişiye göre büyük para değil. Etrafına baksan millette nasıl para olduğunu görebilirsin. Her yer yeni araba. Bayilerde herkes kuyrukta.
    Hocam 300.000 sabit geliri olan ve hiç geliri olmayan insanlar için büyük para. Diğer sınıftaki insanlar için büyük para değil gibi görünüyor :)

• flyingraper kullanıcısına yanıt
    Kardeşim için sorduk, fiyat sabitleme yok, ekim 15 20 gibi teslim yuzde 5 zam olur, aksesuar takarlar 370 380den asagi vermezler o zaman. Kaporada verdigin zaman 3 e 5 e bakmazsın artik

• s00f87a S kullanıcısına yanıt
    Amin inşallah. Teşekkür ederim gerçekten fırsatçılık yapmayarak gözüme girdiler önceki araçlarımı da vw tamaştan almıştım ama doğuş bir adım öne geçti şu süreçte benim için. Sigorta için de 2020'yi sağlıkla atlatırsak önümüzdeki yıl haberleşiriz inşallah :)
  • Şagop kullanıcısına yanıt
    Hocam bi türlü size pm mesaj atamadım tel no dogruyalamadigim için buradan yazıyorum

Aracımı liste fiyatından aldım. 170400 tl ekstra vs birşey yok baştan seramik aksesuar vs için anlaşmamıştık teslimde teklif ettiler yapalım diye baştan anlaşmadık istemiyorum dedim yapmadilar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 31963197319831993200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.