Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2853. sayfa)

287.139
Cevap
4.609
Favori
46.742.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1045 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 28512852285328542855
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aşağıda resimdeki opsiyonlar eklendi. Aslında ben sonlara doğru gittiğimden ellerinde bu opsiyonlarla araç kalmış. Buna 360 kamera ve değişik jantlar istedim ama olmuyor dediler. 25.000 TL kapora olarak istiyorlar, aracı almaktan vazgeçerseniz iade edilecek diyorlar. Ben Mercedes GLA için 2 bayiden haber bekliyorum Ekim veya Kasım gibi dediler. Fiyat sabitleme yok. O zamana kadar gelirse GLA alacağım ama gelmezse şu kur artışı ve fiyatlara göre 417.000 TL xc40 için çok iyi rakam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: rush10

125 bine Manuel clio 5 joy alınır mı? 1.0.atmasferik 72 beygir
    :D Haziranda 108500 dü.

Hocam saçmalamayın lütfen gidin 110 verin 0.9 Turbo Clio 4 alın neredeyse hiçbir farkı yok.
  • Daha oncede yazdim. Ford arac uretime girdiginde fiyat sabitliyor. Yaklasik 45 gun oncesinden. Eki.de gelecek araclar icin agustosta fyat sabitlemeye baslarlar. Ben agustos ve eylul teslim icin sabitledim.

Herkes fiyatlarin surekli arttigindan sikayetci. En az zam yaoan ford. Aldigim araca 2 gun once 5 bin tl zam yapildi. Ben yerinizde olsam forda gider birkac bin kapora verir ekim teslim aracalra siraya girerim ve fiyat sabitlemek isterim. Muhtemelen ekim teslim araclara sabitlemeyecekler. Sabitleme.ekranlari var. Sabitleme.imkani olunca arayin derim. Bu ay bence acilir ve acildigi zamanki fiyattan sabitliyorlar. Yani agustosta zam gelmis dahi olsa ekimdeki aracin fiyatinim yarisini vererek sabitlersiniz. Tabi su anki fiyattan olmayabilir. Ornegin 20.agustosta sabitleme.ekranlari acildi. Aracin fiyati su an 170 ama 20 agustosta 180 oldu. 180 den ekimde teslimi sabitlersiniz. Bu devirde en mantiklisi olur. Sirf bu yuzden bile ford alinir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2020 model Ford Focus 1.5 Trend X Benzinli otomatik model hakkında bilgisi olan var mıdır? 200 bin lira bandı için tavsiye eder misiniz.
  • Nervo kullanıcısına yanıt
    Hocam bulabilsem alacağım bulamıyorum 😄

• quote:

Orijinalden alıntı: AndroTurk

Bayiler insan gibi muamele yapıyor hiç olmazsa. Mercedes kimsenin yüzüne bakmıyor. Aslında GLA niyetim vardı ama Aralık sonu dediler, sabit fiyat yok. GLB Nisan 2021 amca gelir dediler. Volvo benimde çok içime sinmese de yine fiyat garantili olması, araçların dolu olması ve düzgün müşteri temsilcisiyle gönlümü aldı açıkçası.
    Ne zaman teslim ?
    Zam gelecek dediler volvo icin ama sizin siparis onaylandimi ?

• Merhaba arkadaslar ist avek wolksvagen tekstilkent t roc beyaz denk 1.5 highline cam tavansiz, anahtarsiz giris ve elektrikli bagaj yok, hayalet ekran var. 280 bin

• Clio xtronic 1.0 icon
    Geri görüş kamera + ön arka park sensörü + sis farı + metalik renk 150.849 TL alınır mı arkadaşlar ? Oyak indirimli

• vayacondıos kullanıcısına yanıt
    Corolla flame x pack varken baz donanım focusu kim alır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokselelkn

Daha oncede yazdim. Ford arac uretime girdiginde fiyat sabitliyor. Yaklasik 45 gun oncesinden. Eki.de gelecek araclar icin agustosta fyat sabitlemeye baslarlar. Ben agustos ve eylul teslim icin sabitledim.

Herkes fiyatlarin surekli arttigindan sikayetci. En az zam yaoan ford. Aldigim araca 2 gun once 5 bin tl zam yapildi. Ben yerinizde olsam forda gider birkac bin kapora verir ekim teslim aracalra siraya girerim ve fiyat sabitlemek isterim. Muhtemelen ekim teslim araclara sabitlemeyecekler. Sabitleme.ekranlari var. Sabitleme.imkani olunca arayin derim. Bu ay bence acilir ve acildigi zamanki fiyattan sabitliyorlar. Yani agustosta zam gelmis dahi olsa ekimdeki aracin fiyatinim yarisini vererek sabitlersiniz. Tabi su anki fiyattan olmayabilir. Ornegin 20.agustosta sabitleme.ekranlari acildi. Aracin fiyati su an 170 ama 20 agustosta 180 oldu. 180 den ekimde teslimi sabitlersiniz. Bu devirde en mantiklisi olur. Sirf bu yuzden bile ford alinir.
    Alırsn bir ford olursun lord dedik..

• Burda araç yok vs yazanlar kesinlikle iyi araç araştırması yapmayan hazırcı arkadaşlar...

2 hafta önce olmayan leonu 1 günde aldım.

Sonra ford puma denk geldi...

Ve hala araç almayı beceremeyen arkadaşlar burda üzülüyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: vasseikon

ben urban plus teslim aldım geçen hafta. ellerinde hiç egea yoktu. hiçbir koşulda da kapora almıyorlardı. şu an nasıldır bilmiyorum ama fabrika kapalı sanırım. eylül'de gelecek araçlar için kapora almaya başlarla yakında. bu arada fiat yine fiyat güncellemesi yapıyor yine. easy'de en fazla 2-3 bin tl'lik artış olur ama urban plus %50 ötv'ye geçebilir, bu durumda 5-6 bin artar en az.

bayi ankara tan oto.
    Teşekkür ederim hocam. Ben de gün içerisinde birçok yeri aradim ellerinde araba yoktu nir tanesinde 1.3 multijet station vagon varmış istemedim. Zam geleceğini aradığım bayiler de söyledi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Melange kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyat . Touch Clio 1.0 tce xtronic + metalik renk + yedek lastik 157.500 TL fiyat verdiler ama fiyat garantisi yok .

• quote:

Aşağıda resimdeki opsiyonlar eklendi. Aslında ben sonlara doğru gittiğimden ellerinde bu opsiyonlarla araç kalmış. Buna 360 kamera ve değişik jantlar istedim ama olmuyor dediler. 25.000 TL kapora olarak istiyorlar, aracı almaktan vazgeçerseniz iade edilecek diyorlar. Ben Mercedes GLA için 2 bayiden haber bekliyorum Ekim veya Kasım gibi dediler. Fiyat sabitleme yok. O zamana kadar gelirse GLA alacağım ama gelmezse şu kur artışı ve fiyatlara göre 417.000 TL xc40 için çok iyi rakam

Bu aractaki hangi opsiyonlar var gla’da.Malzeme kalitesi bile xc40’tan kotu

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Ekim de teslim. 25.000 kapora vereni sabitliyoruz dediler. Volvo Şubat 2020’den beri sabit fiyatlı basında da ilan ederek satıyor dedi görevli

• Sıfır araç için olmazsa olmaz yaptırılması gereken koruma işlemi nelerdir. Birde bu işlemleri bayiye yaptırmak mı daha mantıklı yoksa dışarıdan mı

• quote:

Ekim de teslim. 25.000 kapora vereni sabitliyoruz dediler. Volvo Şubat 2020’den beri sabit fiyatlı basında da ilan ederek satıyor dedi görevli
    Bilgi icin tesekkur ederim

• SAYKOOO14 kullanıcısına yanıt
    Boya korumadan mı bahsediyorsunuz? Eğer boya koruma ise en baştan arabayı nasıl yıkayacağınız/yıkatacağınız önemli olan.

Wax atmak en basit yöntem güzel parlaklık sağlar ve hafif dış kimyasallardan koruyabilir bazı waxlar.

Birde seramik kaplama vs var bunlarda normalde 3 - 5 yıl derler ama yıkamanın nasıl yağıldığı vs önemli buna göre koruma değişir.

Birde film kaplatma var aralarında en sağlam korumadır ama kaliteli bişey yaptırmanız gerekir ucuzlarını sökerken boyaya zarar verebilirsiniz, kaza yaparsanız hafif sürtmelerde belki boyaya zarar gelmeden yırtabilirsiniz ama sac zarar görürse tekrar film yaptımanız lazım o parçaya.

Liste uzar gider. Ben parlaklığın maksimum olmasını yeterli buldum gerisinin masrafı ve uğraşı fazla tabiiki. Ben soft99 fusso coat black 12 ay olan wax kullanıyorum 4 5 ayda 1 yapıyorum ama yapmadan altını polisajla hazır hale getirmek lazım bende makine yok ve boyayı yakmadan işlem yapmak tecrübe ister. Ben izopropil alkolle dış boyayı temizleyip uyguluyorum ama 3.senede artık polisaj istediği belli yakından bakınca (kendim foam lance ve özel ürünlerle yıkamama rağmen)

Ben eğer ciddi koruma beklentiniz yoksa söylediğüm veya benzer wax ile parlaklık ve su iticiliği sağlayabilir, arabayı düzgün yıkarsan fırçasız yapar ve dikkatli olursanız 2 senede veya 3 senede 1 polisaj yaptırıp devam edebilirsiniz.

Konu çok kapsamlı araştırmanız lazım detailling bir hastalık gibidir, bildiklerim bunlar, yanlış noktalar varsa arkadaşlar düzelteceklerdir.

• blasko77 kullanıcısına yanıt
    Kaça aldınız pumayı ?

• EUS E kullanıcısına yanıt
    XC40 ‘a göre GLA biraz küçük. Özellikle arka koltuk baş mesafesi 1.85 üzeri olanlar için pek iyi değil. XC40’ın cam tavanı bence 10 numara. Her şeyi ekrandan yapma, fiziksel butonların aşırı az oluşu XC40’ın en sevmediğim özelliği. Sürüş bakımından Mercedes’i seviyorum. Bilgi Eğlence sistemide çok güzel. Hey Mercedes diyip komut vermek çok harika. Aynı zamanda tablet gibi tek parça ve derinlik hissi pek olmayan Mercedes Bilgi Eğlence ekranını hiç sevmiyorum, berbat bir tasarım. Benim BMW’de vardı ama Mercedes’i kullanmak hep iyi gelmiştir bana. İkisininde artıları ve eksileri var. Alışkanlık meselesi. Aklıma gelenler şimdilik bunlar. Sedan alsam E serisinden, Volvo’dan da XC90 alırım SUV olarak.

• 
Sayfa: önceki 28512852285328542855
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.