Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR

5 sn
98.560
Cevap
1.648
Favori
11.652.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6615
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 10
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 1649
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1555 mesaj) CaptainSkyWalker (1292 mesaj) icemy (978 mesaj) ysf87 (842 mesaj) masterap (783 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (41831 mesaj) Mobil (50579 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (5025 mesaj) Uygulama (13828 mesaj)
  • @
289 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
    580 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: netcore

İyi akşamlar,

Sıfır polo fiyatına bakarken şöyle bir şey gördüm. Aynı özellikte 2 arabadan otomatik olanın fiyatı neden daha ucuz acaba?

Polo 1.0 TSI 95 PS Manuel Comfortline 163.200,00 TL
    Polo 1.0 TSI 95 PS DSG Comfortline 157.800,00 TL

Ayrıca Vw muadillerine göre pahalı olurdu. Otomatik orta paket olarak clio bile daha pahalı 157 binden. Kaçırdığım nokta ne?

Son olarak belki yeri değil ama bu arabayı (veya başka bi B sınıfı otomatik) almak isterken izlememiz gereken yol; internetten tum bayileri ara, hangisinde araba var/yok/x zaman gelecek konuş. Bunun başka kolay bi yolu yok sanırım.
    Forumda başka bir başlıkta bir arkadaşta aynı soruyu sormuştu cevaben bu fiyatın muhtemelen hatalı olduğunu yazdım , arkadaşta bayiyi aradığını hata olmadığını ve bu modelin kampanyada olduğunu söylediklerini yazdı. Doğrudur yanlıştır bilmiyorum.ama cidden çok tuhaf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    600 Mesaj

Kıa rıo, haftaya teslım. Bos denılen paketınde bıle serıt takıp vs var. Fıyatlar 156dan baslıyor.

|
    |
    DarkestHour kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    580 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: seyfiican

1.6 atmosferık corolla ıle 9 sanıyede 0-100 yapabılmek ıcın sofor koltugu harıc dıger tum koltukları artı stepneyı falan sokmenız lazım. Fabrıka verısı bıle 10.2 sn

Alıntıları Göster
    10.2 kötü bir değer değil. Arkadaş yazdıktan sonra baktım yakıt olayıda o kadar abartı değilmiş

• Binbaşı
    1113 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hirikus

Forumda başka bir başlıkta bir arkadaşta aynı soruyu sormuştu cevaben bu fiyatın muhtemelen hatalı olduğunu yazdım , arkadaşta bayiyi aradığını hata olmadığını ve bu modelin kampanyada olduğunu söylediklerini yazdı. Doğrudur yanlıştır bilmiyorum.ama cidden çok tuhaf

Alıntıları Göster
    Cevap için teşekkürler.

Hiç anlamadığım halde bana bile garip gelmişti. Kesin bu modelde bi sıkıntı var vs. gibi düşündüm.
  • Yarbay
    3288 Mesaj

sadece ocak haziran 6ayda 600 bin....
    https://www.arabahabercisi.com/haziran-2020-arac-satis-rakamlari/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 6 Ağustos 2020; 0:17:55 >
    |
    |
    hebelehubele kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    580 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: netcore

Cevap için teşekkürler.

Hiç anlamadığım halde bana bile garip gelmişti. Kesin bu modelde bi sıkıntı var vs. gibi düşündüm.

Alıntıları Göster
    Bu aracın 2016 modeli bile 130 dan gidiyor. Eğer bu fiyattan bulunabiliyorsa çok iyi bir alternatif

|
    |
  • Yarbay
    3288 Mesaj

Siteler forumlar youtube facebook tum mecralarda Millet bagiriyor almayin kardesim artmasin elinde patlasin diye bas bas bagiriyor hic okumuyormusunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 6 Ağustos 2020; 0:20:44 >
    |
    |
    sky__walker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    600 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hirikus

10.2 kötü bir değer değil. Arkadaş yazdıktan sonra baktım yakıt olayıda o kadar abartı değilmiş

Alıntıları Göster
    Tabı kı degıl, bence 12 sanıyenın altı gunluk kullanıcı ıcın gayet yeterlıdır ben sadece bır model abartılırken ıpın ucu kacınca duzeltmek ıstedım. corolla gayet guzel bır arac esım sedan ıstemıyor dıye elemıstım yoksa tercıhım corolla olabılırdı.

|
    |
  • Yarbay
    8374 Mesaj

Araç iyiymiş aslında hayırlısı olsun şimdiden yeni aracınız..

|
    |
    gokselelkn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    41 Mesaj

Siz hangi bayiden aldınız hocam, size özel indirim oldu mu hiç yoksa herkese verilen fiyat mı bu

|
    |
    gmb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    846 Mesaj
    Ford focus benzinli trend x otomatik 6 ileri baz paket. 175bin, titanyum donanımlısı da 206bin.

Fiyatlar otokoç tan alındı. Yarın zam gelecek sanırım. Araç yok, şimdiden üretime girerse ekimde gelir dediler. Yeni üretimde fiyat sabitleme olmuyormuş.

|
    |
  • Yarbay
    3288 Mesaj

Ben demiyorum anlatan kisi soyluyor.

|
    |
    deathrider13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7495 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: seyfiican

1.6 atmosferık corolla ıle 9 sanıyede 0-100 yapabılmek ıcın sofor koltugu harıc dıger tum koltukları artı stepneyı falan sokmenız lazım. Fabrıka verısı bıle 10.2 sn

Alıntıları Göster
    0-100 km manuel vites fabrika verisi 9.7 sn zaten, 9 sn civarında yazdık farklı birşey mi söyledik? Otomatik vites ise 9.8 sn kadar düşürdüm denemelerde fabrika verisi 10.2 sn. Neyin koltuğunu sökeceğim fabrika verisi ile düzgün aracı hızlandırma arasında yeri gelir 0.5 sn eksi yönde fark olur zaten, durar halden kaldırmıyorsun ki aracı devir yükseltiyorsun sonuçta. Manuel vites 9.5, 9.4 lastik basıncı,yol kalitesi,kaldırma becerisine göre hızlanıyor işte. Yok kalkmaz dersen buyur aracı al gel kaldırayım kendimin hali hazırda Corolla yok,şaşırılacak ne var bunda anlamadım hadi senin için 9.7 sn olsun,sorun değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenekekutu -- 6 Ağustos 2020; 0:43:27 >
    |
    |

• Yarbay
    3288 Mesaj
    Gidisata yenir bir duzenleme calismasi yapilacak gibi gorunuyor https://www.youtube.com/watch?v=FdivZ3Sumh4&feature=youtu.be

• Teğmen
    135 Mesaj

Goldman Sachs 12 aylik altin tahminini 2000 dolardan 2300 dolara revize etti.

Para basmalar ve salgin devam ettigi surece altina devam gibi.

|
    |
    gokselelkn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    556 Mesaj

157 bin yanlış girilmiş bir fiyat bence hocam.
    Manuel’in fiyatına bakıp bir de highline dsg fiyatına baktığımızda olması gereken 177-187 arası birşey olacaktır diye düşünüyorum .
    Tabiki bu yazdıklarımı ne yazık ki diyerek söylüyorum

Yukarıda yeni farkettim Bir tane arkadaş bayiyi aramış hatalı değil demiş ama öyle bir durum varsa galeriler çoktan kapatmıştır. Bütün bayiler aranıp sorulabilir

Vw in en çok tutulan arabalarından birini piyasaya göre ucuza vermesini çok beklemiyorum şahsen. Hadi sıraya yazdılar diyelim 1-2 ay sonrası gelecek arabalara
    1-2 ay sonra araç geldiğinde kampanya bitti fiyat yükseldi diyeceklerini düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M Y S T -- 6 Ağustos 2020; 0:40:11 >
    |
    |
    Mvc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj
    Golf comfortline dsg fiyat sabit kalirken highline neden bu kadar artmış anlayamadim

|
    |
  • Binbaşı
    1230 Mesaj

Öncelikle teşekkür ederim..elimdeki araç 2 yıldır bende ve ister istemez 16 yaşında araç olduğu için ufak tefek sıkıntı yapıyor 300-500 veya bin lira neyse masraf yapıyorum ve masraf yapmayan sıfır bir araç istiyorum..uzun yol yapacağım için 4 yeni lastik aldım cam filmi taktırdım 1500 tl daha yeni verdim..ilk arabamdı acemilik atmak için almıştım ve psikolojik olarak soğudum diyebilirim.

İkincisi 10yıldır istanbulda yaşıyorum evimi 175 Bine aldım geçen alt kattaki 350 bine sattı..arabayı 37 e aldım geçen 62 verdiler vermedim çünkü sıfır araç yoktu verip hemen almam lazım..malum siteye baktım benim araç 75-80 bile isteyen var..

Demem o ki bekle düşecek mantığı Türkiye'de işlemiyor benim gördüğüm..benim mantığım bugün ne alırsan o kâr. Bugün aldığını yarın alamıyorsun..elimdeki parayı altın yaptım tekrar sattım,gram şu an 460 oldu..

Hesap yapmaktan bıktım sıfır aracı alıp, araç konusunu kapatmak istiyorum nasip olursa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canyash -- 6 Ağustos 2020; 0:51:5 >
    |
    |
    26_bbz_26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    9432 Mesaj
    Polo fiyatının Yanlış olduğunu düşünmüyorum.Geçen sene kasım ayındada 110 bine verdiklerinde fiyatı uygundu.Tek sorun araç yok
    Yeni gelecek 208 i kesmek içinde yapmış olabilirler.Eğer öyle ise 208 in gelme zamanı yakındır.
    508 çıktığı zaman makyajlı passatları çok uygundan vermişlerdi.

|
    |
  • Binbaşı
    1230 Mesaj

Teşekkür ediyorum..fikriniz mantıklı..daha bayileri gezip adını koymadık.bahsettiğiniz markaları da gezip fiyat alıp kredi olayını netleştirip ona göre yol çizmek lazım..o fiyatlar bana da çok geliyor hatta 200 bin lira vermem diyordum büyük konuştum galiba..ülke şartları böyle

|
    |
    sky__walker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
ankara gülüş tasarımı
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,109
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.