Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: crzyhntr , enesozkrt61 , commandoer Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 35 Misafir (4 Mobil) - 31 Masaüstü7 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
97.754
Cevap
1.640
Favori
11.451.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6569
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 1641
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1550 mesaj) CaptainSkyWalker (1291 mesaj) icemy (978 mesaj) ysf87 (826 mesaj) Opel Arden Otomotiv (779 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (41072 mesaj) Mobil (50226 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (4974 mesaj) Uygulama (13828 mesaj)
  • @
274 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
73. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
    1506 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: spongebob35

Arkadaşlar patır patır araç aliyor forumda herkes . Hayırlısı olsun fakat alanlar tiko paramı alıyor kredi ilemi alıyor acep
    156 ya aracimi sattim 165 e arac aldim. Ama 9 bin eklemedim kredi cektim. Aradaki artan paraya doviz ve altin aldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    395 Mesaj

Krediyi forddan kullanırsanız 2500 lira indirim oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    gokselelkn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    456 Mesaj

Koy kardeşim sende koy :)

|
    |
    atabey92 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1506 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oceanx35

Birçok kişinin bahsettiği ecosportu dün izmir bayisinde test etme imkanım oldu, 4 kişiydik ve klima açıktı otobanda rampaya da çıktık rampanın ortasında devir düşürdüm tekrar gazladım motor zorlandı sesi de baya gürültülüydü ama yardırdı çıktı.olumsuz bulduğum tarafları iç dizaynı dış dizaynı kadar başarılı değil, özellikle orta konsol hiç yakışmamış aracın genel görünümüne (kol dayama nasıl olmaz akıl alır değil), bagaj kapağı tasarımı şekli önlü arkalı park yerlerinde ya da geri park etme durumlarında sorun yaratabilir, bir de yakıt uzun km yapanlarda sorun olabilir. Fakat ben aracı (style paket) fiyatına göre beğendim. Clio almaktansa şahsen ecosport (style paket) tercih ederim. st line paketi benim için soru işareti, şahsen üzerine biraz daha koyup seat arona alırdım. özet olarak style paket şu piyasada en iyi f/p aracı bence, 160 civarı araç düşünenler kesinlikle gitsin görsün zam gelmeden.
    3 silindirli olmasindan. Onceki aracimda 3 silindirliydi. Dikkat ederseniz rolantide bile cok hafif titreme olabiliyor. 3 silindirlilerin seside bir fazladir. Gerci sportif ses diye begenenlerde var. Onceki aracim 308 1.2 130 beygirdi motor sesi cidden guzel gelirdi.

Ecosport st line vardi ama fiyati 189 du ve konfor paketle.geliyordu. yanlsi hatirlamiyorsam 197 dediler. O fiyata alternatifler artiyor. Style mantikli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MVDMJSUNP -- 5 Ağustos 2020; 23:0:45 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    456 Mesaj

Al kardeşim egea 197 bin veren ilk girişimci arkadaş olarak önünü aç iyice senden sonra 250 bin verende çıkar

|
    |
    Yavuz Alper kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    42 Mesaj

Teşekkürler ederim 😊 herkesin gönlüne göre olur inşallah.

|
    |
    kudycan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2918 Mesaj

Corolla 1.6 otomatik vision paket. Şu fiyatları görünce corolla gerçekten bedava kalmış. Zaten sedan da şu an bence en alınası araç.

• Yarbay
    3288 Mesaj

ben araba fiyatlarının yükselmesindeki sebebi bu sürekli hergün sıfır araba alanlardan kaynaklandıgını düşünüyorum kurlarında yükselmesi bundan kaynaklı biraz.böyle olunca araç fiyatları yükseliyor yükselmesin diyede acele edip hemen alıyorlar.böyle böyle fiyatlar artıyor
    |
    |
  • Yarbay
    3288 Mesaj
    büyüklerimiz bizi zamanında uyarmış ama dinlemedik..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    567 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

Corolla 1.6 otomatik vision paket. Şu fiyatları görünce corolla gerçekten bedava kalmış. Zaten sedan da şu an bence en alınası araç.
    Abi fiyat tamamda 1.6 atmosferik benzinli otm. cidden çok yakar. LPG demişsin o işten pek anlamam. Doğrudur vardır bi bildiğin .hayırlı olsun

• Yarbay
    7460 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yavuz Alper

Arkadaşlar 197000TL
    Fiat Egea 1.6 mjet Dct SW S-Desing paket. Sizce alınırmı? Araç bayide hazır. Kırmızı renk siyah tavan.
    Geçen sene bu zamanlarda 170 bin TL civarında idi bu araç. 197 bin TL fiyata 1 sene de gelmiş ise doğru düzgün fiyatı artmamış bile. Burada zaten adettendir o paraya alınır mı,bekle bilmem ne indirimi gelecek vs vs. Direk al geç,hiç düşünme bile.
    |
    |
  • Çavuş
    42 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hirikus

Abi fiyat tamamda 1.6 atmosferik benzinli otm. cidden çok yakar. LPG demişsin o işten pek anlamam. Doğrudur vardır bi bildiğin .hayırlı olsun

Alıntıları Göster
    Kimsenin zevkine karışmak istemem ama tavsiye olarak bu zamanda artık atmosferik motorlu araç almayın, sonuçta dünya para vereceksiniz ve hiç bir sürüş zevki alamayacaksınız. Karar tabiki sizin.

|
    |

• Binbaşı
    1636 Mesaj

he gülüm hee..

bu işi yapanların kime yakın olduğu belli..

Oyle bir yasa asla geçmez.. kendi kafasına sıkar bu kanunu getiren
    |
    |
    baris007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    182 Mesaj
    Ford fiyat sabitlemede sözünde duruyor
    Nisan sonu 35000 kapora vererek focus sedan trend x manuel aracı 150.000 e anlaştım
    Engelli raporuyla 99.500 e geldi
    6 temmuzda sözlerinde durarak aynı fiyattan teslim ettiler
    Bagaj havuzu ve paspas takımıda hediye ettiler
    Diğer firmaların kaprisi çekilmiyor
    Yok aksesuar zorunlu ,yok takasa araba getir ,zorla kasko yaptırmalar falan filan
    Araçdan da gayet memnunum tek sıkıntısı Şehir içi yakıt tüketimi fazla 10 litrelerde geziyor
    Uzun yolda 5 litrelerde
    Araba alacaklara kesinlikle tavsiye ederim

• Çavuş
    41 Mesaj

Hayırlı olsun aracınız. Bir arkadaşım bugün aynı araç için 210 bine anlaştığını söyledi, sizin fiyat nasıl oluyor

|
    |
    gmb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8374 Mesaj

Sizin önceki araç neydi 156 aracı iyi satmışsınız yalnız.? Ben ecosporta baktımda tarzım değil gibi araç kutu gibi içi resmen st line olarak baktım 1.0 motor bana göre sıkıntılı olur insan bari 1.2 falan yapar yakıtta 10lt arası yakıyor bana göre aşırı çok gibi alan kişiler hayırlı olsun.

Fordun fiyat sabitleme olayı çok iyiymiş yalnız...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Bu ne rezillik böyle? Hangi dönemde hangi coğrafya simülasyonunun içine düştük Yarabbi...

Ciddi mi bu ?

• Onbaşı
    39 Mesaj
    Bugün itibariyle fiyatı sabitledim Toyota Corolla için. Stoklar belli olunca telefonda görüşüp aracı ayırtmıştım. Ayrıntıları bugün yüz yüze hallettim.
    Bayii:Diyarbakır
    Aracım: COROLLA 1.6 Flame Multidrive S
    Renk: Sedef beyaz
    Aksesuar: Karter koruma, seramik kaplama, garanti uzatma falan. İstemesem de zorunlu tutuldu.
    Liste fiyatı 189.750 ama aksesuarlarla 194.000 anlaştım. Fiyat sabitlendi. Eylül'ün ilk haftası teslim edilecek.
  • Kurmay Yarbay
    17789 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: efem077

Ciddi mi bu ?

Alıntıları Göster
    Bugünkü ekran görüntüleri. Kendiniz de girip bakabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    704 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hirikus

Alıntıları Göster
    Tork konvertörlü şanzıman değil o yüzden çok yakmaz. Cvt ekonomiktir ve sakinliği seven için keyifli ve verimli bi şanzımandır..
Reklamlar
Masal Oku
ankara gülüş tasarımı
Ekonomi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,781
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.