Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2817. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 45 Misafir (15 Mobil) - 33 Masaüstü22 Mobil2 iOS
5 sn
285.698
Cevap
4.583
Favori
46.389.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1040 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
21. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 28152816281728182819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kablocu_16

Arkadaşlar aracımı eğer olurda satarsam suv yerden yüksek geniş hacimli araç bakıyorum. Mümkünsede 4x4. Doğa gezileri yapan biriyim. Şuan için aklımda Skoda kodiaq ve honda crv geliyor f/p olarak. Bu araçların stok durumu ve fiyatları ile ilgili bilgi alan oldu mu?
    Crv yi bilmiyorum ama kodiaq'tan hiç bir haber yok. Geçen hafta adana bayisini aradım. Kasım sonuna kadar gelmeyecek ondan sonrası da belli değil diyor. Bu yüzden sıra yazma kapora alma filan da yapmıyorlar.

Ben de sizinle aynı tarzda bir araç bakiyorum. Bence kodiaq öyle pek doğa gezisi filan yapabilecek bir araç değil, en fazla stabilize yolda gidersiniz. Crv de ondan 1tık iyicedir işte. Subaru tavsiye edenler olmuş. 4×4 yetenekleri hoş, ancak ancak o fiyata ve mtv'ye ne kadar değer tartışılır.

Sonuç olarak d suv segmenti şuan kan ağlıyor. Zaten 2-3 seçenek var birini beğenip karar verseniz de bulup satın almak imkansız gibi bir şey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultramarine caeruleum kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: techaddict

Clio 5 1.0 tce motorda CVT şanzıman var. Clio 4, Kadjar ve Megane'da kullanılan 1.2 tce motorlarda Getrag üretimi kuru çift kavrama şanzıman mevcut. 1.3 tce ile birlikte yine Getrag firmasının ıslak çift kavrama 7 ileri şanzımanı var.

Çift kavrama şanzıman yakıt tüketimini artırmayan, çok hızlı vites geçişi sağlayan, cvt ya da eski tek kavrama robotizelere göre kompleks ve pahalı bir şanzıman türü. Islak kavramalı versiyonları kuru kavramaya göre daha maliyetli; ancak yüksek torka ve ısınmaya daha dayanıklı, daha güvenilir.

Golf, Leon ve A3'teki 1.2 tsi, 1.4 tsi, 1.5 tsi, 1.6 tdi motorlardaki DSG kuru kavrama bildiğim kadarıyla. Renaultu kötüleyen arkadaşın aksine, bu araçlardaki kuru kavrama DSG'ye göre 1.3 tce motor ile kullanılan 7 ileri EDC'nin çok daha güvenilir olduğunu düşünüyorum.
    Dediğinize katılıyorum, babam için 2017 sonunda sıfır km dacıa duster 1.5 dci edc araç almıştım , 3 yıldır kullanıyor, bildiğim kadarıyla bu araçta da 7 ıleri ıslak kavrama var. Yüksek torklu bir araç olmasına rağmen 3 yıldır tık demedi, bence gayet güvenilir bir şanzıman.

• Gereksiz muhabbeti kesseniz de ağustosta sıfır araç bulan, fiyat alan varsa onları görsek nasıl olur? Araç modelleri hakkındaki tecrübelerinizi ilgili başlıklara paylaşmanız daha yararlı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

Gereksiz muhabbeti kesseniz de ağustosta sıfır araç bulan, fiyat alan varsa onları görsek nasıl olur? Araç modelleri hakkındaki tecrübelerinizi ilgili başlıklara paylaşmanız daha yararlı olabilir.
    Sizin bilgidiniz veya bulduğunuz araç var mı ?

• Megane Sedan Dizel otomatik icon full 308.800 TL

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023
  • eapantherea kullanıcısına yanıt
    1.0 tce turbolu motor da kullanılan cvt şanzıman gayet uyumlu çalışıyor emin olun yokuşta dahi araçları rahatlıkla sollayabiliyorsunuz sorunsuzluğu da en büyük artısı şehir içi trafiklerde ısınma derdi yok
    Spor modda çok keyifli gazlayabiliyorsunuz vites geçişleri olmaması da konforu oldukça artırıyor

• Ankara civarı otomatik clio ya da corsa arıyorum. Bulabilen var mı?
  • Leon 1.5 tsi xcellence dsg sunroof’suz için yaklaşık 15 gün önce bayiden 199500 fiyat aldık, siparişi verip 5000 kapora verdik.
    Bugün aramış yeni fiyat 214000 diyorlar, işinize gelirse alın modundalar, fatura kesilmediği için tüketici mahkemesine gidemiyorum, şikayet edebileceğim başka bir yol var mı bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: redline25

Leon 1.5 tsi xcellence dsg sunroof’suz için yaklaşık 15 gün önce bayiden 199500 fiyat aldık, siparişi verip 5000 kapora verdik.
    Bugün aramış yeni fiyat 214000 diyorlar, işinize gelirse alın modundalar, fatura kesilmediği için tüketici mahkemesine gidemiyorum, şikayet edebileceğim başka bir yol var mı bilmiyorum.
    Hocam sizce keyfimi 214 bin tl oldu

Şuanda euro 8.20

35 kuruş bir artış var.

• quote:

Leon 1.5 tsi xcellence dsg sunroof’suz için yaklaşık 15 gün önce bayiden 199500 fiyat aldık, siparişi verip 5000 kapora verdik.
    yapabileceğiniz hiçbir şey yok malesef... İptal eder kaporanızı alırsınız anında satarlar . buradan 10 kişi çıkar alacak yapacak bişi yok..
  • Bursa'da hangi markalarda araç mevcut şu an bilen var mı?
  • Sivas fiat servis 1.3 multijet easy 136.000 lira. 20 gündür ellerinde yoktu. Yeni gelmiş

• quote:

Bununla ilgili Telegram grubumuz var. Orda da konuşuyoruz, sizin gibi benim tanıdığım, gördüğüm 4-5 kişi daha var. Şikayet bir işe yaramaz maalesef. VAG grubu fiyat sabitlemesi yapmıyor. Bütçenize göre değerlendirip karar vermeniz lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

1.0 tce turbolu motor da kullanılan cvt şanzıman gayet uyumlu çalışıyor emin olun yokuşta dahi araçları rahatlıkla sollayabiliyorsunuz sorunsuzluğu da en büyük artısı şehir içi trafiklerde ısınma derdi yok
    Spor modda çok keyifli gazlayabiliyorsunuz vites geçişleri olmaması da konforu oldukça artırıyor
    Daha önce sandero 0.9 easy r Kullanmıştım Sanderoda araç sollamaya korkuyorsun.vites geçişlerinde öne doğru gidip geliyorsun.clio 1.0 xtronicde kesinlikle böyle bir şey yok araç çok iyi hızlanıyor. Vites geçişleri hissettirmiyor.Çok aşırı performans aramayanlar için kesinlikle ideal. Birde bayırda falan araba dolu iken bile Zorlanmadan çıkıyor.

• blasko77 kullanıcısına yanıt
    Ne sebeple fiyatın artırıldığı sizce beni ilgilendirmeli mi? Bana bir fiyat verilmiş, benim de kafama yattığı için anlaşmışız, araç gemide diyorlar, en geç 10 Ağustos’ta teslim edilecek diyorlar, ben de buna istinaden kapora da veriyorum. Bu şartlar altında fiyat artırmak sizce ahlaki mi? Neden bu kadar çabuk kabulleniliyor böyle şeyler anlamış değilim.

• quote:

Ne sebeple fiyatın artırıldığı sizce beni ilgilendirmeli mi? Bana bir fiyat verilmiş, benim de kafama yattığı için anlaşmışız, araç gemide diyorlar, en geç 10 Ağustos’ta teslim edilecek diyorlar, ben de buna istinaden kapora da veriyorum. Bu şartlar altında fiyat artırmak sizce ahlaki mi? Neden bu kadar çabuk kabulleniliyor böyle şeyler anlamış değilim.
    Gümrükten geçmemiş araç hocam siz bunu alırken kabul ediyorsunuz.

Açıkcası anlaştığınız gün paranızı dövize yatırsanız bundan etkilenmezdiniz.

Bu parti 214 bin bundan sonraki parti vergi dilimi yükselmesi dövizin artmasına bağlı olarak 230 bin tl olabilir..

• Kıa bayılerını aradım yenı rıoların ozellıkle dolu olan elegance teknoların cogu satılmıs, fıyatta ındırım pek yapmıyolar agustosta arac ıhtıyacı olan tercıh edebılır 171 bın tl fıyatı

• Merhaba Toyota bayilerinde full donanımlı Corolla varmı acaba bilginiz varmı

• blasko77 kullanıcısına yanıt
    Araç gümrükten geçmediği için haklılık payınız var, peki kur yükselmeyip aksine düşseydi sizce bayi aracı anlaştığımız fiyatın altına satar mıydı? Şimdi bu size mantıklı gelmeyebilir, sonuçta satan taraf maksimum kar ile satış yapmak ister, neden fiyat düşürsün diyebilirsiniz ama bu durumda fiyatı yükseltmemesi de gerekir çünkü ticarette pazarlık 1 kere yapılır, fiyatı belli olmayan bir ürün için de ne söz verilir ne de satış yapılır. Günümüzde araç piyasası normal olmadığı için bir nevi kapanın elinde kaldığı için böyle durumlar artık insanlara normal gelmeye başladı.

Türk lirası ile satış yapılan bir ürünü almak için paramı neden dolar/euro’da bekletmek zorunda olayım bilmiyorum, dediğim gibi kur fiyatları düşünce bayi bana büyük ihtimalle indirim yapmayacaktı, peki ben param kura endeksli diye bu sefer zarar etmeyecek miydim?

• 
Sayfa: önceki 28152816281728182819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.