Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2811. sayfa)

18 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 60 Misafir (12 Mobil) - 59 Masaüstü19 Mobil3 iOS1 Android
5 sn
285.736
Cevap
4.584
Favori
46.400.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1040 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 28092810281128122813
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galerilerden vatandaşa sıfır araba sırası gelmiyor maalesef. Ekim teslim Volvo xc40 ‘ a sıraya girdim bende ama aklım Mercedes GLA’da kaldı. Mercedes GLA teslim bekleyipte almaktan vazgeçen olursa yazarsa sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar aracımı eğer olurda satarsam suv yerden yüksek geniş hacimli araç bakıyorum. Mümkünsede 4x4. Doğa gezileri yapan biriyim. Şuan için aklımda Skoda kodiaq ve honda crv geliyor f/p olarak. Bu araçların stok durumu ve fiyatları ile ilgili bilgi alan oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Golf 1.0 tsi dsg ne zaman geliyor

• Kablocu_16 K kullanıcısına yanıt
    2 si de ne zaman hangi donanım gelecek belli değil zaten 4x4 değiller hem ağırlar hem de yakıtları yüksek.

• polo 1.0 comfort line dog ne zaman gelir
  • Kablocu_16 K kullanıcısına yanıt
    4x4 ve hacim olarak piyasadaki en uygun araç tucson sanırım.
    Daha küçik bir araç düşünürseniz vitara da bakabilirsiniz

• K4RT4L kullanıcısına yanıt
    Görüşünüzün haklı bulduğum tarafları olsa da gözden kaçan önemli kısımlar olduğunu düşünüyorum. Birincisi; Fransa'daki aracın donanım detaylarını, yalıtım vb. malzemelerini kontrol etmek gerekiyor. Türk kullanıcısı için fazla görülen perde hava yastıkları Fransa'daki Touch pakette de eksik mi? İkincisi;
    -Kağıt üstünde değil de servislerde fiilen uygulanan garanti kapsamına alıp almama durumları,
    -Garanti kapsamında tutulan tamir-değişim vb. işlemlerinde firmanın cebinden çıkan işçilik giderleri,
    -Reklam, pazarlama, müşteri ilişkileri vb. bütçeleri
    açısından Renault'un Fransa ve Türkiye'deki uygulama farklılıklarından dolayı oluşan araç başı maliyetteki değişim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndroTurk

Galerilerden vatandaşa sıfır araba sırası gelmiyor maalesef. Ekim teslim Volvo xc40 ‘ a sıraya girdim bende ama aklım Mercedes GLA’da kaldı. Mercedes GLA teslim bekleyipte almaktan vazgeçen olursa yazarsa sevinirim.
    Hic akliniz kalmasin.Gla’dan fersah fersah iyi xc40.

• quote:

Orijinalden alıntı: cuhadarzade

ocak ayında arkadaş araba bakarken ön sipariş alınıyordu ve gt-line olanını al 214 bine,mayıstan sonra 250 ye bile alamazsın dedim.almadı,147 bin tlye 2. el honda civic aldı. şimdi gt-line en son sitesinde 277 bin tl idi.malum sitede 330'a falan satıyor vicdansızlar.

Alıntıları Göster
    O parayi verip alan varmi?
    330 bine ne arabalar var.Peugeot fiyat politikasi bana ciddi manipulatif geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kablocu_16

Arkadaşlar aracımı eğer olurda satarsam suv yerden yüksek geniş hacimli araç bakıyorum. Mümkünsede 4x4. Doğa gezileri yapan biriyim. Şuan için aklımda Skoda kodiaq ve honda crv geliyor f/p olarak. Bu araçların stok durumu ve fiyatları ile ilgili bilgi alan oldu mu?
    O sinifta birkac araca bindim. Test surusu yaptiklarimda oldu. Kalite algisi olarak foresteri cok begendim. Bulunabiliyorsa bence test edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: K4RT4L

Örnek vereyim, Clio 5 otomatik 1.0 touch paket fransa fiyatı ki arka kapılar manuelli hali 20.000 euro, liraya çevirdiğimizde mevcut kurla 164 bin TL yapıyor, bizde ki fiyatı şu an 157.800 TL. Birim muhabbetine girmek istemiyorum. Orada bile lira bazında bakınca bu fiyatlara satılan bu araçları burada almayınca fiyatları nasıl düşecek onu anlamıyorum. Neymiş rağbet olmazsa düşermiş. Bize özel Türkler rağbet etmiyor 20 bin TL indirip satalım mı diyecekler? Bunlar hayal. Tek çıkar yol euronun 1-2 TL düşmesi o da ne kadar mümkün. Ne zaman sıfır araç sayısı artar bayilerde sıkıntı kalmaz o zaman ikinci elciler liste fiyatını geçemez, geçse de satamaz. Euro arttığı sürece araç fiyatlarının sabit kalmasını veya düşmesini beklemek ütopya.
    Millet anlamaz bunu. Mahalle bakkalindan bile alisveris yapmazsaniz adam fiyati dusurmez. Kapatir baska mahallede acar. Chevrolet piyasadan cekildi. Fiyatini dusurup satmayi bilmiyordu. Daha 1 hafta olmadi mitsubishi avrupa pazarindan cekiliyor. Adamlar salak ya fiyatini dusurup satmadilar. Adamlarin maliyeti var. Piyasada rekabet var. Zararina mal satacagina kapatir hic satmaz. Bizim milletin nasil bir hayal dunyasi varsa anlamak mumkun degil. Kafa hala basamadi. 7 ayda euro %25 artti. 4 yilda 2,5 kat artti. Hala yok uckagitci bayiler, al satci bilmem neler ..cart curt... kafa boş.

Gider dolar alir, altin alir, faize yatirir parasi artar. Ooohhh ne ala. Ama araba fiyatlari artar "vay namussuzlar"..

Dolari, euroyu gectim. 2010 dan bu yana bulgar levasi tl karsisinda 4,2 kat artmis. Yok anlamazlar basmiyo kafa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokselelkn -- 3 Ağustos 2020; 14:51:28 >
  • techaddict T kullanıcısına yanıt
    Örnek verme nedenim clio için 150 bin verilir mi? Dünya genelinde veriliyormuşu göstermek için. Yoksa ülkelerin vergi avantajı, servis kapsamı, garanti seçenekleri, donanım seviyeleri, artı-eksi yönleri elbetteki vardır. Aşağıda birkaç ülke için seçenekleri kopyaladım forumdaşlar baksın.

Fransa (20000 euro) -https://www.renault.fr/vehicules-particuliers/clio/configurateur/design-exterieur.html?conf=https%3A%2F%2Ffr.co.rplug.renault.com%2Fc%2FBAFT90AhhAnOuOvOwOxOyO0O1%2FAusavc

Romanya (15350 euro) -https://www.renault.ro/autoturisme/noul-clio/configurator/design-exterior.html?conf=https%3A%2F%2Fro.co.rplug.renault.com%2Fc%2FBABBo%2FApdoWg

Bulgaristan (15700 euro) -https://www.renault.bg/leki-avtomobili/new-clio/konfigurator/design-exterieur.html?conf=https%3A%2F%2Fbg.co.rplug.renault.com%2Fc%2FBABWo%2FAidhGA

İtalya (19200 euro) -https://www.renault.it/auto/clio/configuratore/design-interno.html?conf=https%3A%2F%2Fit.co.rplug.renault.com%2Fc%2FBACVg%2FAh8vyw

Almanya (17680 euro)(joy-touch arası) -https://www.renault.de/modelle/clio/konfigurator/design-exterieur.html?conf=https%3A%2F%2Fde.co.rplug.renault.com%2Fc%2FBACB5%2FAj8RS4

Edit: Bulgaristan ve Romanya fiyatları için vergi dahil mi değil mi orada yaşayan birileri cevaplarsa resim daha net ortaya çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4RT4L -- 3 Ağustos 2020; 15:50:43 >
  • gokselelkn kullanıcısına yanıt
    Zerathull kullanıcısına yanıt
    Fiyatı yüksek ürünün zammı da yüksek olur. Küçük ürünlerde 5-10 lira hadi diyorlar bu tip şeylere 20 bin zam gelince bu fiyatlar şişirme oluyor Bende isterim clio'ya 70 bin vermeyi ama bu euro kuru buna izin vermiyor. Firmalar keyfinden zam yapmıyor. Neyse yavaş yavaş alışırlar. Avrupa da fiyatlar sabit, dalgalanma çok az bizde lira-euro kuru ekrana kitlemiş insanları. Neyse biz yazalım da almazsanız düşer algısı belki yıkılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4RT4L

Fiyatı yüksek ürünün zammı da yüksek olur. Küçük ürünlerde 5-10 lira hadi diyorlar bu tip şeylere 20 bin zam gelince bu fiyatlar şişirme oluyor Bende isterim clio'ya 70 bin vermeyi ama bu euro kuru buna izin vermiyor. Firmalar keyfinden zam yapmıyor. Neyse yavaş yavaş alışırlar. Avrupa da fiyatlar sabit, dalgalanma çok az bizde lira-euro kuru ekrana kitlemiş insanları. Neyse biz yazalım da almazsanız düşer algısı belki yıkılır.
    Gecen hafta 308 aracimi sattim. Eylul 2016 da almistim. Liste fiyati 85 bindi. Tabi arac bulununca rekabet falan vardi ve indirimle aldim. Liste fiyatini o zamanki kura cevirince 25.500 euro yapiyor. Simdiki tl kurdan ise 210 bin tl ediyor. Aracim allure donanimdi su an satilmiyor. Alt donanimin liste fiyati gecen hafta198.500 ve 203.500. Ne gariplik var bunda anlamiyorum. 4 islem bile yapamiyorlar ama iş forumda atmaya gelince masallah dil pabuc gibi.

Turkmenistan para birimi manat 2018 de 1 tl idi simdi 2 tl. 2 yilda 2 kat artmis. Hala al satci derrdinde millet. Araba fiyatlari kur sebebiyle artmasa al satcimi kalir piyasada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokselelkn -- 3 Ağustos 2020; 15:27:59 >
  • EUS E kullanıcısına yanıt
    Ben şuan 2017 CLA kullanıyorum, alışkanlık var o yüzden, XC40’ın fazlası var elbette de işte alışkanlık.

• gokselelkn kullanıcısına yanıt
    Olay budur. Aynen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hirikus -- 3 Ağustos 2020; 15:36:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokselelkn

O sinifta birkac araca bindim. Test surusu yaptiklarimda oldu. Kalite algisi olarak foresteri cok begendim. Bulunabiliyorsa bence test edin.

Alıntıları Göster
    Forester tavsiyenize kesinlikle katılıyorum. Arkadaşımda var, aracın yol tutuşu, motoru hersey çok iyi, hatta fazla iyi. Tasarımını ne iç ne dış hiç beğenmiyorum.. Donanım olarakta bence daha iyi olabilirdi.

• K4RT4L kullanıcısına yanıt
    clio da eski clio değil zaten hocam geyik testlerine bakın corsa polo micra dökülürken clio fiesta honda jazz mükemmel performans gösteriyor
    150 clio ya verilir mi diyenin ne araçtan ne de piyasadan haberi vardır
  • Benzinli otomatik c segment sifir arac fiyatlarina bakiyorum corolla 162 focus 182 civic 188 megane 196 bin lira fiyat listesindeki fiyatlar bu sekilde bu megane ne kadar iyi bir araba olabilir hepsinden pahaliya satiliyor ?

• Hepsinden kotu bana gore ama turbolu motor var ve cift kavramali sanziman var ondan dolayidir bu fiyatlama diye tahmin ediyorum

• 
Sayfa: önceki 28092810281128122813
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.