Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2809. sayfa)

11 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 74 Misafir (13 Mobil) - 66 Masaüstü19 Mobil2 iOS3 Android
5 sn
288.652
Cevap
4.621
Favori
46.973.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28072808280928102811
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zerathull

Bu mesaj silindi.
    Türkiye’ye ilk geldiğinde gidip inceledim. Daha doğrusu bu göçük muhabbetleri çıktığında Altunizade Honda’ya gidip incelemiştim gece. Dışarıda bir HB araç vardı, sanırım meraktan arabanın C sütununa bastırmışlar ve göçükler vardı. Bunu göçük mağdurları sayfasına yazdığımda bir tane fanboy beni tehdit etti. Eğer o fotoğrafı kaldırmazsan seni Honda Türkiye’ye şikayet eder, ekran görüntülerini alır markayı kötülemekten başını belaya sokarım dedi. Hondanın kendilerini umursamayan insanlar, arabaya Honda’dan daha çok sahip çıkıyorlar. Kime sorsam arabada feci bir yol sesi olduğundan bahsediyor. Alan bir çok insan da aracın altına pütür attırıyor. Hatta bir tanesi dalga geçerek ‘Müzik sesini açınca rahatsız etmiyor’ diye kendi aracından bahsetmişti. Ben de mecburen 207 verdim Leon’a ama sorun çıkarırsa herhangi bir noktasında bunu gönül rahatlığıyla yazarım, söylerim insanlara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: myway20

Beyler fiyat aldım pejo 2008 en boşu 210 bin :) kaçırmayın harika fiyat önümüzdeki ay 250 bin olabilir
    150ye almıştık 2,5 ay önce. O zaman fiyatlar düşecek almayın diye ağlayan tayfa vardı. Saygılarımı sunuyorum hepsine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyak kampanyası ile 1.0 icon rs line clioyu 160 bine aldım sis farı + on arka park sensörü ve geri görüş eklemeli bu piyasada en mantıklı b sınıf aracı aldığımı düşünüyorum.
    Ama keşke 1.3 icon mu alsaydım diyorum aynı paraya.

• ONUR-40 kullanıcısına yanıt
    Bazı c segmenti araçlardan daha dolu araç almışsınız. Bir de rs line yok yok arabada. Motor konusunda benim de şüphelerim vardi 1.3 alacaktım lakin bütçe 1.0 a yetti. Donanımı kısmak istemedim. Ikisi arasında çok fark olacağını düşünmüyorum çok sürat ya da performans tutkunu değilseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aslanpence40_ -- 3 Ağustos 2020; 3:49:34 >
  • 15 Haziran'da 148 bin liraya Rio 1.4 Elegance Tekno için Kia bayiisine kapora bırakmıştım. Şimdi araba ufak tefek makyajlanmış, 1.0 motor eklenmiş 172,5 bine satıyorlar.
    Araba bu hafta içi gelecek ama bir buçuk ayda gelen 25 binlik zam kafamı karıştırdı.
    Bir taraftan bu fiyata vazgeç diyorum, bir taraftan bir ay sonra bu fiyatı bile arayabilirim diyorum. Üzücü bir ülkeyiz maalesef, ne yapsam bilemiyorum.

Liste fiyatınız nedir hocam tüm donanımlarla liste fiyatından ne kadar düştüler ? Bu Renault işkence resmen herşey opsiyonel görünüyor broşürde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şagop kullanıcısına yanıt
    Abi bana ulaşırmısın senden bir konu üzerinden yardım almam gerekiyor acil 531 956 8212 rica etsem ulaş abi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: DukeMew

Liste fiyatınız nedir hocam tüm donanımlarla liste fiyatından ne kadar düştüler ? Bu Renault işkence resmen herşey opsiyonel görünüyor broşürde.
    Şuan icon 170 bin liste +10500 rs line +2250 ön arka park sensörü ve geri görüş kamerası +600 sisfari şeklinde liste fiyatı var

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    İşte arada 30 beygir ve 100nm tork var ben hep şehir içi kullanıyorum uzun yol yılda 1 defa anca o yüzden 1.0 aldım ama herkez keşke 1.3 alsaydın dedi ve kafamı karıştırıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Aslanpence40_

Bazı c segmenti araçlardan daha dolu araç almışsınız. Bir de rs line yok yok arabada. Motor konusunda benim de şüphelerim vardi 1.3 alacaktım lakin bütçe 1.0 a yetti. Donanımı kısmak istemedim. Ikisi arasında çok fark olacağını düşünmüyorum çok sürat ya da performans tutkunu değilseniz.
    Sizede hayırlı olsun hocam artık devir çok değişti 1 liranın hesabını yapar konumdayız bana kalsa icona geri görüş ve 17 jant ekleyip 152ye kapatırdım ama babam rs line istedi ben aman aman bir fark göremiyorum sonuçta donanım aynı sadece kozmetik fark var

Sağolun hocam hayırlı olsun sizede. Corsa, Clio, Rio arasında gidip geliyorum. Bir yandan polo satıp ufak araba almak da hiç mantıklı gelmiyor gözüm Honda Civice takılıyor bir yandan şu Kia Stonic, Kona vb çetesi gözümü çeliyor bakalım nasibimiz neymiş:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DukeMew -- 3 Ağustos 2020; 4:36:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR-40

İşte arada 30 beygir ve 100nm tork var ben hep şehir içi kullanıyorum uzun yol yılda 1 defa anca o yüzden 1.0 aldım ama herkez keşke 1.3 alsaydın dedi ve kafamı karıştırıyor

Alıntıları Göster
    Onu diyenler hayatlarında turbo motorlu araç kullanmamıştır da ondan öyle diyor. Atmosferik motorlar ile karıştırıyorlar. Yok çekmez araba, gitmez araba, klima actinmi yokuş çıkmaz.. bunlar tarih oldu.

Bizdede var clio, siz rahat olun performanstan yana hiçbir sıkıntı yok. Bu fiyata piyasadan 20-25 bin tl ucuza cok dolu bir arac almışsınız. Keyfini sürün.

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Onu diyenler hayatlarında turbo motorlu araç kullanmamıştır da ondan öyle diyor. Atmosferik motorlar ile karıştırıyorlar. Yok çekmez araba, gitmez araba, klima actinmi yokuş çıkmaz.. bunlar tarih oldu.

Bizdede var clio, siz rahat olun performanstan yana hiçbir sıkıntı yok. Bu fiyata piyasadan 20-25 bin tl ucuza cok dolu bir arac almışsınız. Keyfini sürün.

Alıntıları Göster
    Çok teşekkür ederim hocam vallahi içim rahatladı

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

150ye almıştık 2,5 ay önce. O zaman fiyatlar düşecek almayın diye ağlayan tayfa vardı. Saygılarımı sunuyorum hepsine.

Alıntıları Göster
    ocak ayında arkadaş araba bakarken ön sipariş alınıyordu ve gt-line olanını al 214 bine,mayıstan sonra 250 ye bile alamazsın dedim.almadı,147 bin tlye 2. el honda civic aldı. şimdi gt-line en son sitesinde 277 bin tl idi.malum sitede 330'a falan satıyor vicdansızlar.
  • ersno kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayım, 162-165 arası olur denıyordu bana da hatta 170 ustu olursa kaporamı gerı alırım demıstım. Ayrıca elegance tekno ıle prestıge arasından sanruf, ısıtmalı koltuk ve anahtarsız gırısten baska bır fark yok 10 bın tl farkı nasıl ısterler aklım almıyor

• Halit G H kullanıcısına yanıt
    O fiyata otomatik hb astra alamazsınız.
    Otomatikler 1.4 motor geliyor, en düşük gs line paketi var
    Onun da liste fiyatı geçen hafta 206.000 di

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısınız. Focusu şimdi inceledim motor 6 ileri oromatik eski tip motor ve şanzuman. Fabrika verisi yakıt tüketimi dahi 9 un üzerinde. Bu da en az 11-12 lt benzin yakar demek şehir içinde. Yeni tip şanzuman ve motor seçeneği olan ise 260.000 civarlarında liste fiyatı olarak.Astranın verileri daha iyi. 7 ileri otomatik 1.4 benzinli motoru mevcut. Ancak fiyat listesi dahi yok. Fiyatlar güncellenmektedir yazıyor.

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bayram sonrasi bayileri bi dolasacagim ankara da. Bakalim neler var yakin tarihli gelecek olan

• hamemo kullanıcısına yanıt
    0 araç almayi düşünüyorum. Teşekkür ederim hocam

hayırlı olsun çok iyi seçim olmuş 1.3 performanslı evet ama şehir içi kullanımda 1.0 daha avantajlı
    cvt şanzıman dur kalklarda ısınma yapmaz edc ısınma yapıp kendini korumaya alabiliyor
    vergi avantajı da var
    son olarak 1.0 endirek enjeksiyonlu 1.3 direk enjeksiyonlu yani lpg ye uyum açısından 1.0 çok avantajlı
    yakıt değerleri zaten iyi ama daha tasarruf etmek iserseniz lpg de sorunsuz takılabiliyor
  • 
Sayfa: önceki 28072808280928102811
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.