Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2807. sayfa)

5 sn
287.505
Cevap
4.613
Favori
46.805.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 28052806280728082809
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrebjk35

Son zamanlarda okuduğum en doğru ve derli toplu yorum hocam.
    Tesekkurler hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerjj

Konu zaten çoktan amacindan cikip milletin ne aldigina yada ne alacagina laf atmaya donmusken ben de konu disi bir soru sorayim. Eşime araç almayi düşünüyorum 150bin civari B segmentinde otomatik vites. Zaman sıkıntımız yok. Önerilerinize açığız. Teşekkürler
    Konu dışı falan değil hocam sorunuz. Şu konuda yazılan mesajların birçoğundan daha mantıklı ve yerinde bir soru.

Bu paraya alacağınız en mantıklı araç Clio 1.0 touch otomatik. Aynı araçtan eşime aldık. 157 bin liste fiyatı var ancak en son araçta yoktu bayilerde, Ekim falan diyordu en son bayii, biraz araştırmanız gerekebilir. Vazgecen olur vs diye bayilere isim bırakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 2 Ağustos 2020; 21:8:9 >
  • hasanmerto kullanıcısına yanıt
    Otv de dusuyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokselelkn

165 metalik 163.5 beyaz.

Alıntıları Göster
    Şu anda herhangi bir bayide var mı hocam?

• beyler elinde parası olan bile binmek için değil alıyım yatırım olsun diyor galerilerdeki sıfır araçlar sanırım bayilerin konsinye araçları satıldıkça bayiler ilave yapıyor showroom a getirmiyorlar
  • Ford Ecosport yerine sanki Toyota Corolla 1.6 Vision Multidrive S daha iyi.

inş sene sonuna inecekmiş ama fiyatlar öyle diyolla
  • Nervo kullanıcısına yanıt
    İner iner 😀😅

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akkanatçı

Şu anda herhangi bir bayide var mı hocam?

Alıntıları Göster
    Unal isimli bayide mavi vardi ama 2 hafta oldu.

• ForYouM F kullanıcısına yanıt
    Polo yerine hangi markanın C sınıfı aracını alabiliyorsunuz ? T-Roc yerine hangi C-Suv aracı alabiliyorsunuz ?
    Polo su anda piyasada yok ama 170-180 civarı

• Opel Astra sedan,
    Toyota corolla vision

• Bu araba fiyatlarının bu kadar kötü olmasında ne kadar kötü yönetilen ekonomi varsa,zevkine ihityacı olmadan araba alanların da payı var.
    150 bine clio mu olur lan !!
    Bir de normalmiş gibi bahsediyor millet.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerjj

Konu zaten çoktan amacindan cikip milletin ne aldigina yada ne alacagina laf atmaya donmusken ben de konu disi bir soru sorayim. Eşime araç almayi düşünüyorum 150bin civari B segmentinde otomatik vites. Zaman sıkıntımız yok. Önerilerinize açığız. Teşekkürler
    Hocam araç sıfır değil ama benim aracım. Aracın ilk sahibiyim. Aracı özenle kullandım. Araç büyütmek için satıyorum. Satın almayı düşünürseniz araç 15-20 güne İstanbul'da olacak.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2018-cikisli-full-plusfull-ekstrali-dusuk-km-fabia-844507524/detay

• kaskosu sigortası plakası extra masraflar vs vs, hariç sıfır satış fiyatı 121bin..2020 model egea sedan düşünen varsa pm yazabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 2 Ağustos 2020; 22:44:39 >
  • Dr.Danger kullanıcısına yanıt
    150 ye clio bulursanız hemen alın
    cahilce yorumlar yapmak yerine neden bu fiyatlar oluşmuş ona bakın
    bu arada küçümsediğiniz araç b sınıfının lideri ve yılın otomobili seçildi
  • Hayatımda bayi dışında başka bir sitede bu kadar çok sıfır araç satılan bir şeye tanıklık etmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Bayramdan sonra piyasayi sifir araçlara boğacaklar , araç talebi de azalacak. Bayramdan sonra yaz bitiyor kim ne yapsın arabayi, eylül ekim gibi corona başlarsa tekrar görün bakalım kim araba alıyor 2. Eller çakılacak.

O sıfır araçları alıp sahibinden.com da satmaya çalışanların ellerinde patladı o araçlar demedi demeyin. Seneye yaza satarlar.
    Dedigin seyin olmasi inkansiz
    Mercedes bu sene araba sormayin araba yok diyor
    Audi ayni sekilde
    Volvo kasim ayina gun veriyor
    Gunlerdir c5 shine ariyorum bulamadim
    Skoda kamiq bile yok
    Bu masallarla kendinizi kandirmayin
    Talep cok araba az var cunku

• hamemo kullanıcısına yanıt
    O kadar çıkamadım, yoksa talip olurdum aracınıza

• EUS E kullanıcısına yanıt
    Bayiler ellerinde ki az sayıdaki araçları satıp en az 3 4 ay sonraya yeni teslim tarihi verdiği an al satçılara gün doğuyor bu fiyatların artışının en büyük sebebi bayilerde yeterli sayıda araç olmamasından dolayı kaynaklanıyor. Elbet patlayacak ama cari açık cok fazla devletin umrumda değil şuan araç sektörü.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Bayramdan sonra piyasayi sifir araçlara boğacaklar , araç talebi de azalacak. Bayramdan sonra yaz bitiyor kim ne yapsın arabayi, eylül ekim gibi corona başlarsa tekrar görün bakalım kim araba alıyor 2. Eller çakılacak.

O sıfır araçları alıp sahibinden.com da satmaya çalışanların ellerinde patladı o araçlar demedi demeyin. Seneye yaza satarlar.
    Önce D segment basacaklar piyasaya millet bir şaşıracak sonra basacaklar C segment millet ne oluyor lan derken çaaat basacaklar B segmentleri.

• ilkerjj kullanıcısına yanıt
    Dostum gecen hafta 208ımı sattım, b segmentte bır cok aracı da kullandım ancak bana gore en mantıklısı kıa rıo. Agustosta makyajlısı gelıyor 165 bın cıvarı ve baya dolu araclar bakmanı onerırım.

• 
Sayfa: önceki 28052806280728082809
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.