Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (8531. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kyokushin , kyokushin , techturch Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 49 Misafir (4 Mobil) - 46 Masaüstü6 Mobil
5 sn
288.652
Cevap
4.621
Favori
46.972.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
51. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 85298530853185328533
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Karaborsa olmayan araç mı var hocam :)

Kütahya'da i20 n line var bir tane, ama satmıyorlar.

• road warrior kullanıcısına yanıt

Dün 740 yazan araca bugün 770 yazmış adam haha

• road warrior kullanıcısına yanıt

Satıldığı için yükseliyor zaten sebebi bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SertyAdams kullanıcısına yanıt

Ferrari sanki derken sankisi fazla olmuş ferrari bloğu kullanılıyor araçta, ortak mühendisler tarafından geliştirilen bi araç.

• Arkadaşlar stagfilasyon başladı sanırım fiyatlar yükseliyor satışlar azaldı geçen seneki gibi degil

• BlindGuardian kullanıcısına yanıt

Bu saatten sonra ÖTV indirimi gelse kaç yazar. Sizin de dediğiniz gibi sürekli zam geliyor yine. 500 binlik araç 800 bin olacak sonra ÖTV indirimiyle 750 bine düşecek. İnsanlar buna mı sevinecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intercityfirm1895 -- 26 Mayıs 2022; 10:41:26 >
  • Eskiden ne güzeldi 53 e aldıgım arabayı biraz biner merakımı alır 55 e yda aynı fiyata satardım
    Şimdi 500 e sattıgımı 600 e alamıyorum

• Smilefeslegen S kullanıcısına yanıt
    Sadece i20n ve tuscon mu bayon ve i20de yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • enesaydin00 E kullanıcısına yanıt

Bu tarz bir şey KIA da başıma gelmişti.

Bayii ısrarla vermedi satıldı, sistemden düşmemiş vs dedi. Ben de Genel merkezi arayıp şikayet bıraktım.

Yarım saat içinde direkt bayii müdürü aradı. Diğer alıcıya başka bir model verdik bu araba sizindir v.s v.s.

Ağır bir şikayet bırakmıştım onların açıklamasını yaptı vs. Hiç bir söylediğine inanmadım ama sonuç olarak arabayı istediğim fiyata almış oldum.

• vfnv kullanıcısına yanıt

Bu enflasyon oranları ile hâlâ indirim bekleyen var mı gerçekten?

yıllık %50 enflasyonla geçen sene 200 bin lira olan sıfır araç 300 bin liraya çıktı.

bu yıl, yıllık enflasyon % 40'a düşse bile araç 420 liraya çıkar.

seneye %10'a düşse 462 lira olur. %20'ye düşse 502 lira olur.

daha üstünü siz hesaplayın...

Matematik ortada.

ne indirimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gnr -- 18 Temmuz 2022; 10:56:47 >
  • opel corsa 1.2t elegance 510bin tl mavi renk

opel corsa 1.2t edition 475bin tl mavi renk

istanbul opel nev fiyat alındı. mavi renk hiç düşünmediğim için ilgimi çekmedi, gri olsa gidip aracı görebilirdim.

• gnr G kullanıcısına yanıt

Anavatanı ülkemiz olan çayın fiyatı ortada, fındığın fiyatı ortada. Dünyanın en verimli coğrafyasında yaşıyoruz domates fiyatı ortada. Buğdayın fiyatı ortada. Bunlara bakınca hala araçta indirim bekleyen varsa Allah akıl fikir versin. Mesele arabayı geçeli çok oldu.

• burki_rock kullanıcısına yanıt

Hocam arabaya alici cikiyor araba bakiyorsun araba bulamiyorsun,2.el alayim diyorsun adamlar fahis fiyat istedikleri halde satmiyor.

• EUS E kullanıcısına yanıt

İşte benim durumum. Bugün bulsam alacağım Tucson. Ama bilin bakalım ne yok?

Devlet'in 2. el konusunda müdahale etmesi şart. Özellikle sıfır satışı bulunan araçlar için sıfırı üzerine satılamaz gibi bir şey gelmeli. Tabi bunun detaylandırılması gerek benim ki üstün körü bir fikir.

Ülke olarak her noktada "serbest piyasa kanunları" olayını aşmış bulunuyoruz.

Peynir ve süt ürünlerine de artış yansımış bugün. 60 TL olan peynirler 80-90 olmuş...

• enesaydin00 E kullanıcısına yanıt

Hocam genel merkezi arayın. Sağlam bi şikayet bırakın. Online stoklar hep günceldir. Bayi vermemek için söylüyor. Genel merkezden bastırın, aracı alın. Açıkçası biraz cımgar çıkartın, özlelikle genel merkez aracılığı ile

• Her şey 3 4 katına çıkmış artık araba fiyatları ucuz bile kalmış şu zamanda.

Yapilacak tek uygulama 2 sene devletin satilamaz getirmesi,boyle bir durumda sifir arac bulunurlugu artacaktir sifir karaborsa olayi bitecektir.

Karaborsaci bile zarar ediyor farkinda degil.Dun biri konusuyordu yan masamda 2020’den beri yapiyorum 2 senede 10 araba sattim 500 bin kazandim fln senede 250bin fln.İlk olarakta passat almis 215’e 235 satmis.Dayanamadim donup dedim ki kardes 10 araba satip 500 kazanmissin O passati bugun satsan aldigin paranin 600bin ustune satiyordun yani bu kadar yormussun kendini kazandigini dusundugun para ile suan o passati alamiyorsun ve minimumda 100bin zarardasin farkindamisin diye adamin morali bozuldu:)

Adamlar hem para kazanmiyor hemde gercek kullanicilarin onune geciyor:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EUS -- 26 Mayıs 2022; 18:56:12 >
  • EUS E kullanıcısına yanıt

Büyük sıkıntı var ya. Valla nasıl çözülür, ne olur kestiremiyorum. Ama bu fırsatçılığın önüne geçmeleri de pek mümkün değil.

Adam kendi üzerine almıyor, hiç araç almayacak adamla gidip araç alıyor. Bunu çözüyorlar zaten.

Ancak iyi demişsiniz. Böyle böyle akıllanırlar belki.

• Az önce görüştüğüm Hyundai Bayisini aradım, dedim param pulum hazır, siz "araç geldi, gel deyin alacağım gelip".

Tamam dediler :P Bölge müdürü varmış bayide. Haziran ilk 3 gün netleşecek demiş fiyatları ve sevkiyatları. Piyasaya göre hareket edeceğiz demiş. Kısacası liste fiyatları 30-100 bin arası artar. Hele ikinci ele göre hareket ederlerse treni kaçırmış olacağız.

Şöyle bir yasa çıksa nasıl olur; beceremeyen, yüzüne gözüne bulaştıran pılısını pırtısını toplasin gitsin...

• 
Sayfa: önceki 85298530853185328533
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.