Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (8530. sayfa)

287.139
Cevap
4.609
Favori
46.742.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1045 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 85288529853085318532
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    style golften dolu bi araç hem de 720k uuu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar BMW marka araçların bayilerde bulunabilirliği ne durumda acaba, bilgisi olan var mı?

2.16d Gran Coupe M Sport'un liste fiyatı 1.075.000 TL. Sarı sitede 200 ile 400.000 lira fazlasına satıyorlar. 

• mezarci321 M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.indirim haberleri yerine zam haberleri devam ediyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mezarci321 M kullanıcısına yanıt

Ulan zaten yüzdelik olarak aliryorsun herseyin fiyatı arttikca oda artiyor otomatik niye zam yaparsin ki.

Üstelik bandrol ücreti ne ya haraç de olsun bitsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne TT'ymiş arkadaş! Tuvalet kağıdından bile bandrol payı alınıyor! 1 tane de milli maçlar hariç açıp izlemişliğim yok!

• Smilefeslegen S kullanıcısına yanıt

Hyundai işi yalandır stokta olmaması, insanlar geçinecek para bulamıyor birde yeni bir modelin çıkışını takip edip piyasada tutup tutmayacağı belli olmayan aracımı alacaklar.

Bende transporter sordum dün bayilere hiçbirinde yok sözde. Zaten 2 yıldır VW de araç yok gelmiyormuş ama kapanan bayide görmedim hiç 😀

• erAn_ kullanıcısına yanıt

Bayilerde yok 75 bin TL kapora ile online rezerve edip geldiği tarihteki liste fiyatına göre alabiliyorsunuz

• Euro her sabah artıyor düzenli olarak

Sarı site fiyatları da ayni şekilde artıyor

• hyperino kullanıcısına yanıt

Evde iki tane b sınıf araç var. Birini büyütelim dedik yazlık filan giderken sıkıntı oluyor artık ama araç yok hiçbir yerde sözde. İşin özü ikinci el araçlara güvenmediğim için sıfır bakıyorum ama vazgeçtim almaktan. Yavaştan yurt dışına gitme vakti geldi benim içinde galiba. Zaten çalışsanda para kazansanda istediğin bir şeyi alamıyorsun veya iki gün sonra fiyatı yüzde 15-20 artıyor, insanda sorguluyor o zaman neden uğraşıyorum bu kadar diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 26 Mayıs 2022; 9:13:58 >
  • Benzine zam var, yarın olmayacağını kimse söyleyemez, km 3 liradan a yakan araç kalmaz, didim ankara 700 km gidiş geliş 4500 tl uçak taksi daha mantıklı

• hasomen kullanıcısına yanıt

Dün Hyundai Assan Genel Müdürünün açıklaması vardı, üretimde hiçbir sıkıntımız yok, satışımızı arttıracağız diye.

Hatta buldum haberi, aşağıda bakın;

dünya gazetesi
    Hyundai Assan; üretim, ihracat ve satışta hedef büyüttü
    https://www.dunya.com/sirketler/hyundai-assan-uretim-ihracat-ve-satista-hedef-buyuttu-haberi-658873

Bunlar "araç yok" diyerek araç sakladığını alenen ortaya koyuyor şu anda. Tepeden tanıdık bulursanız her türlü araç bulursunuz.

• burki_rock kullanıcısına yanıt

Türkiye Cumhuriyeti Devletine seri katil deyip soykırımı savunan Kaftancıoğlu ceza alıyor ki bence az bile ama aynı hakaretleri yapan Hilal Kaplan TRT yönetim kurulu üyesi.

• utopia kullanıcısına yanıt

Bana da kesin değil dediler, temmuz başı arayın, araç gelip gelmeyeceği belli olur dediler

• Haziran bası listeleri gelmeye başladı, %6-10 arası artıs olacak, gemideki araçlar hariç agustostan once yeni araç zor gelir gibi gozukuyor. gelenler de muhtemelen kur ve enf etkisi ile su an ki liste fiyatından %25 civarı yukarıda olur. fakat bu sekilde arac satısları cok dusecektir. Belki secim oncesi bir otv ayarlaması olur.

• BlindGuardian kullanıcısına yanıt

Bayiye gelen araç satıldığı sürece ötv düşmesi olmaz. Bayilere de zaten satılmayacak kadar çok araç gelmiyor.

• Otv ayarlaması olmazda, kısık donanım, Çin Hindistan üretimi modeller ile matrah güncellemesi vs öle % 45 e otomobil sokup satılabilir, en düşük ne fiyat çıkar bilemem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • redferrari R kullanıcısına yanıt

Zaten firmalar ülkeyi terketmeye ya da böyle basit araçları sunmaya başlar yakında.

O sebeple takas şu anda herkes için en iyi seçenek haline geliyor.

Benim gibi araçsız kalamayacak durumda olanlar için de bu tek çare.

• Favorilerimdeki ilanlar deli gibi hemde çılgınca yükseliyor. Ben hayatımda böyle birşey görmedim. Hem yükseliyor hemde satılıyor. Şaşkınlıkla izliyorum

• erAn_ kullanıcısına yanıt
    Liste fiyatları gerçek satış fiyatını yansıtmıyor. Baz rakamlar onlar. Mutlaka ilave paket ve opsiyonlar oluyor araçlarda. O yüzden fiyatı artıyor. Örnek olarak 3 serisi M paket Liste fiyatı 600 bin TL’yken benim aldığım aracın fiyatı 933 bindi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • burki_rock kullanıcısına yanıt

İ 20 n ve tucson karaborsa şu an

• 
Sayfa: önceki 85288529853085318532
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.