Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (10177. sayfa)

5 sn
287.622
Cevap
4.614
Favori
46.813.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Giriş
  • Aracını henüz teslim almayıp yakın zamanda alacak olanlar Euro zamlar yapılmadan önceki seviyelerden daha da altına düştü. Bayiler zamlı fiyatlardan satış yapıyorlar pazarlık durumunu denemeniz belki fayda sağlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kg77 K kullanıcısına yanıt

Hocam yok arayıp sorabilirsiniz.

ben inallar kiada buldum stok eksralı

2022 model 735 bin tl

2023 model 775 bin tl

kia stonic cool

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de bir adet buldum stonic peşinat sigorta işlemlerini hallettim aracın gelmesını bekliyorum bugun yarın, bir adet var dediler bakalım kısmet olacak mı

• MeRtuLaN kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun kaça buldunuz hangi model

• Teşekkür ederim hocam, 2022 model cool paket 733 bin tl

• Aralık ayında piyasa nispeten sakinken böyle olacağı belliydi engellilerin ertelenmiş talebi 2 yıldır vardı, EYT açıklandı ev fiyatları uçtu EYT sini alan adam napacak gidip araba bakıcak mecbur o da eklendi, Euro 18 den 22 ye çıktı durum bu hale geldi. Ben aralıkta 1.3 EDC journey Duster kaporası vermiştim dün teslim aldım ekstra bir para da talep etmediler liste fiyatı üzerinden satın aldım. Şu an araba bulmak kadar finansman bulmak da zor yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.

• SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023

Arkadaşlar "Çip Krizi var", "Tedarik sorunu var" "Euro ve Dolar enflasyonu var" diye diye geldiğimiz nokta ortada. Baktılar ki biz alıyoruz, fiyatlar durduk yere artmaya devam ediyor. 2018 yılında cirosunun %8,7'si kar olan Doğuş oto bugün cirosunun %28,3'ü kadar kar ediyor. Kaynak borsaya açık olan Doğuş Oto'nun Gelir Tablosu. Kaldı ki Doğuş bu işi "en namuslu" yapan şirket. Herkes burada Doğuş'tan memnun olduğunu yazıyor. Varın diğer at hırsızları ne kazanıyor siz düşünün. Volkswagen'in kendisi bu arabaların üretiminden %28 kazanmıyor, VW'ye şikayet etmek lazım aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightsniffer -- 17 Şubat 2023; 17:31:28 >

• nightsniffer kullanıcısına yanıt

Bu durumu bayiler tamamen fırsata döndürdü. Eskiden ithal ürünlerde %10 kar payıyla çalışırlardı hatta kendi karlarından indirim yaparlardı. Şimdi bu oran Elden alınan ekstralar hariç %15-20 ye çıkmış durumda. 2 sene önce ötvli fiyatı 40 bin dolar olan araba 60 bin dolara çıktı. Devlet denetimi sıfır. Serbest piyasa diye diye piyasayı alt üst ettiler.

• cauchy33 C kullanıcısına yanıt

Bunun serbest piyasa ile alakası yok, serbest piyasa kuralsız, düzensiz, başıboş piyasa demek değil.

Serbest piyasa demek vurguncunun at oynattığı at pazarı demek değil.

Türkiye'de serbest piyasa tam anlamıyla varolabildimi gerçekten?

Bizdeki piyasa, kurallarıyla, düzeniyle gelişmiş bir piyasa olmadığı için müdahaleye, manipülasyona son derece açık.

Serbest piyasa iktisat bilimine uygun, sağlıklı vergi politikalarıyla beraber yürüyen ekonomi politikalarıyla oluşur ve işler.

• foramencanalis F kullanıcısına yanıt

918 şu an fiyat

• KIRCHHOFF K kullanıcısına yanıt

75 bin ödemiştik

• eediz kullanıcısına yanıt

Evet hocam maksimum menzil 250 km

• Merhabalar, Opel corsa ultimate 760 bin diyorlar teslimatta mart. Alinir mi sizce?

• Tonny Stark kullanıcısına yanıt

Guzel yazmissiniz elinize saglik. SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

• shaolee S kullanıcısına yanıt
    Açtığım konudan Opel Corsa mağduriyetimi okuyun.
    Takdir yine sizin. Araç çok güzel ama arkasında duracak marka yok. Bilginize

• kia bayini Şikayet etmiştim. merkezden aradılar istediğine satar diyor bakın kullandığınız cümlenin farkında mısınız ben sırada iken para verirken neden bana değil de benden sonrakine satıyor diyorum satar diyor. politikasına karışamayız diyor benim tipimi mi beğenmedi neden satar diyorum olabilir satar diyor. Bunların ben...

• mpy kullanıcısına yanıt

Bu hesapta bir yanlışlık var gibi. Eşimin 2021 model polo life aracına 730 bin TL verdiler. Biz satmak istemediğimiz için değerlendirmedik. Dolayısıyla 2023 model polo'nun 690 bin TL'ye bulunabileceğini çok sanmıyorum.

• esirin60 E kullanıcısına yanıt

Kim verdi o fiyatı?

zaten dikkat edin arada 75bin tlden fazla fark var ben hadi 50bin diyorum. 2. Eldeki karışıklıktan dolayı. Ayrıca bu araç satılırken liste fiyatınınüstüne satılıyor ama alınırken de benzer şekilde üste alınıyor.ğ

• cavemanturk C kullanıcısına yanıt
    Eğer araç söylenilen tarihte teslim olursa 9 ay 75 bin tl borusan da kalmış oluyor, peki bunım bir dönüşü oluyor mu? Yani 9-10 ay az süre değil, siz euro 17. 5 iken verdiğiniz 75 bin tl, şuan ermiş oldu az veya çok sonuçta bir kayıp oluyor bunu göz önünde bulundurma durumu da yok snaırım, zaten araba geldi sıran al geç kardeşim mi diyorlar :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mpy kullanıcısına yanıt

Galerici arkadaşım var o verdi fiyatı. Satmayı düşünürseniz alayım diye. Yoksa bizim satmak gibi bir niyetimiz yok zaten.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.