Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (8726. sayfa)

5 sn
288.547
Cevap
4.621
Favori
46.955.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 87248725872687278728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vag grubunda bildiğim kadarıyla en az gelen otomobil Leon.
    En çok gelen ve kolay bulunan Skoda Scala.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • H.B.V kullanıcısına yanıt
    satamaması için neden ney piyasaya baktınızmı fabrikasyon lpg ile en iyilerden biri

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    2 ay önce sizin gibi bakıyordum olaya şimdi aynı arabaya 150 bin fazla ödeyerek alabildim şu anda enflasyonun pik yaptığı ortamda bugün alırsanız kardasınız maaşlar hiçbirzaman enf düzeyinde artmayacak ve düzgün birşey sahibi olmak imkansızlaşacak gidişat bu düşünen varsa ne bulduysa düzgün alsın naçizane tavsiyem

• siegfried kullanıcısına yanıt
    Hocam Golf, Civic, Kamiq gibi arabaların olmayışına bakınca liste fiyatından bulunabilirse iyi bir araç gibi geldi bana. Başka öneriniz var mı o fiyat bandında?

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    En son böyle dendiğinde 650 bin liraya almıştım. Forumda da beğenilmemişti bu satın alma. Honda nın fiyatının fazla oluşu doğru fakat en az diğer firmalar kadar fiyat arttırıyor onlarda.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mrtilhano333 kullanıcısına yanıt

Abi tamam dış görünüş göreceli bana da biraz fazla yenilikçi geldi ama içine laf eden taş olur yemin ediyorum. Bu arada cool donanim ile prestije donanım içi gece gündüz kadar farklı ben prestige donanımı inceledim yorumum onun içindir SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blasko77 kullanıcısına yanıt

Araç almadan önce gecen yıl bu foruma girmeye başladım ondan beri müdavimiyim. Geçen yıl qasgai almıştım 340 bu fiyatlara uçuk diyorlardı ve o diyenler hiç susmadı. Millet araba alım satımından zengin oldu hala o fiyata kime satacaklar, elinde patladı vs.vs. bitmiyor abi bu halaycilarSIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

• içinizden biri İ kullanıcısına yanıt

Bekleyeceksiniz malesef yaklasik %20 de zam gelir fatura kesilene kadar:(

• TRock Style için yakın zamanda fiyat alan var mı? Araç bulunabilirliği nedir? Bilgisi olan varsa paylaşırsa memnun olurum.

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Premiumlar bile alt segmentlere sert malzeme kullaniyor ne bekliyorsunuz ki ?

• Yeni Taigo 1.0 TSI 110 PS Life DSG modelimiz Resif Mavisi renkte Demoto Kütahya, Trabzon Bahadır ve Duman Grisi renkte Batı Denizli ; Yeni Taigo 1.0 TSI 110 PS R-Line DSG modelimiz ise Duman Grisi renkte Batı Uşak yetkili satıcılarımızda gözükmektedir. Tabi anlık stok kontrolü sağlamaktayım. Bu araçlar satılmış ya da farklı bir kullanıcı için opsiyonlanmış olabilir. Net durum bilgisini yetkili satıcılarımızdan öğrenebilirsiniz.

Müşteri temsilcisinin bana verdiği cevap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gumus299 -- 25 Haziran 2022; 16:22:25 >
  • flyingraper kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler. Mavi renk bulabildim ancak. Tip olarak benim hoşuma gitti araç

• Lawy L kullanıcısına yanıt

Her yerde var. İngiltere'de bazı modeller için 6 ay sıra yazıyorlar. Amerika'da liste fiyatına araba almak mümkün değil. Üzerine modeline göre 5bin ile 20 bin dolar koyup satıyor bayiler.

Her yer aynı.

• hollyland62 H kullanıcısına yanıt
    1150 km yi 1000 liraya geldim 4 kişi bagaj full, yakıt fiyatları artmaya devam ederse akıl almaz fiyatlara satılır civic. Çürük kaportası ile o parayı etmez ama yakıt ekonomisi için iyi fiyat

• emrdmr1 kullanıcısına yanıt
    Sanırım araçları karıştırdınız :) Sportage in şu an incelemelerini izlerseniz sınıfının en sessiz ve konforlu aracı olduğundan bahsediyorlar. 130 km de dahi yalıtımı çok iyi, rüzgar ve lastik sesi almadığından bahsediliyor. Ve en güzeli Benzinli 150bg 0-100 ü 9.5 sn olan bir CSuv sizi 6,5-7lt ler ile gezdiriyor, dizeller ile kapışacak bir tüketimi var. Satışlarından da anlaşılacağı üzere Tucson ve sportage kesinlikle şu an C SUV pazarının en mantıklı araçları. Muhtemelen sportage piyasa da biraz daha yaygınlaştığında ve kullanıcılar arasında konuşuldukça, eğer ki kronik bir arıza çıkarmaz ise bir süre sınıf lideri olacaktır. Eğer ki tucson da bu mild hibrit motorlar ile gelirse bu iki araç arasında birincilik yarışı devam eder. Tiguan kötü bir araç değil ama bu iki araç arasında hem eski hem de teknolojik olarak çok daha zayıf bir araç olarak kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ovrclds -- 25 Haziran 2022; 18:15:40 >
  • Bugün Yeni Yaris Cross Hybrid İnceleme ve Test şansımız oldu .

Yakıt ekonomisi isteyen küçük Suv arayan arkadaşlar yapışın bu arabanın yakasına tabi araç bulabilirseniz.

Genel anlamda araç başarılı bu segment için.

• Dediğim gibi yoluna devam ediyor.

• 3008 allure 1.018 tl benzinli
    3008 allure 1.033 tl dizel
    3008 active prime 970k dizel

Takas ve kasko zorunlu takas minimum 400k arac

Fiyat sabit, bayram sonrasi teslim

Seat vw audi cupra

Komple arac yok audide numara bile almiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASJV06 -- 25 Haziran 2022; 18:0:56 >
  • ivback0 İ kullanıcısına yanıt

Eskiden LPGli araçları hiç sevmezdim ama Duster 1.0 ECO-G aracımdan çok memnunum.

Kmde 80 kuruş yakıyor uzun yolda, mükemmel bir ekonomiSIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

• ovrclds kullanıcısına yanıt
    İkame 2 gün kadar 1.5 tsi 150hp passat kullanmıştım
    Bilenler olacaktır kesinlikle opelciyim ( insignia kullanıyorum ) ve passat’ı beğenmiyorum hiç hitap etmiyor bana

Ama motor performans ve yakıt tüketimi kesinlikle çok başarılı
    Karma 7,0 gibi bir ortalama tutturmuştum yanılmıyorsam

1.6 dizel136hp insignia ile 7,0-7,5
    1.5 dizel 122hp insignia ile 6,0-6,5
    Ortalamalar bu şekilde hep aşağı yukarı

Şu kadar söyleyeyim senede 60 bin km yapmama rağmen 1.5 tsi 150hp lik benzinli motoru dizele tercih ederdim ( passat olduğu için etmem o da benlik farklı bir konu )

• 
Sayfa: önceki 87248725872687278728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.