Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (8725. sayfa)

5 sn
288.687
Cevap
4.621
Favori
46.979.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 87238724872587268727
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

C4 de olsa ne iyi olurdu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blasko77 kullanıcısına yanıt

Bu başlık altında alım-satım yaptığı çok belli olan ve bu işi marifet gibi anlatanların hepsinin en sevdiklerinin :)

• emrdmr1 kullanıcısına yanıt

Evet mükemmel değilama kötü de değil tabi sınıfı standartlarında olan bi araç. Benim kızdığım öyle abartılacak bi araç değil bayisi bile sanki x3 glc satıyor havasında🤣 alanların %95i satıcı olduğu için onlar rağbet ten memnun. Gel gör ki malum sitede o rakamlara bu arabayı satamazlar millet keriz değil sportage a 1.5m verecek.

• T-cross, VW diye prim yapıyor veya yaptırılmaya çalışılıyor ama sınıfında kalite ve donanım olarak en altlara oynar. Hindistan pazarı için üretilmiş gibi bir duruşu var.

Makyajlı Troc, Golf vs bunlar gibi vw imajı ve kalitesi kesinlikle yok.

2000 km kadar kullandım, tek iyi yanı multimedya ekranı diyebilirim.

• Mokali Amca kullanıcısına yanıt
    Troc da aynı şekilde leğen plastiği resmen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt

Öyleydi doğru, her yer takır takır plastikti. Renault Captur dolu paketlerde bile daha iyi hissettiren malzemeler vardı. Makyajla bayağı toparladılar Troc 'u ama T Cross kesinlikle vasat altı bir araç her yönden.

• Mokali Amca kullanıcısına yanıt
    Hiç birisi VW kalitesinde değil tiguan ve toureg harici hepsi dacia

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah doğuş oto maslak’taydım, bakıma gittiğim için bir tur attım.

Leon daha kapıda 2022’de gelmeyecek denildi.
    Golf ve t-roc için ara sıra arayın dediler. T-cross vardı showroom’da dıştan baktım hiç beğenmedim aracı. Dacia logan hissiyatı verdi. (Görüntü olarak)
    Audi hiç bir grup için eylül ekimden önce beklemiyoruz dediler.

Sıraya yazma vs yok. 3 araç geliyor, vip müşteriler oluyor biz bile görmeden onlara gidiyor dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi van_hoijdonk -- 25 Haziran 2022; 12:26:4 >
  • Otomobil ANLATICISIyoutube
    MASAL SERİSİ | Otoplus Letgo Reklamsız Gerçek Kullanıcı Deneyimi | Ön Fiyat ile Gerçek Fiyatı Farkı!
    https://www.youtube.com/watch?v=Smw-2drrXRc
  • Ftrhüseyin kullanıcısına yanıt

Yalandır o, ağustostan önce sevkiyat olmadığı da yalandır. Benim konuştuğum bayiler normal olarak kuyruk olduğundan bahsetti. Saçma sapan bahane üretmediler.

Anlamadığım aracın iyi satması kötü bir şey mi, niye az satıyor izlenimi vermeye çalışmışlar.

• emrdmr1 kullanıcısına yanıt

Bende beğenmiyorum dedim hocam zaten çoğu suzikii iç mekan dan sınıfta kalır malesef. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E0B8030F -- 25 Haziran 2022; 12:55:9 >
  • blasko77 kullanıcısına yanıt

Temmuzda maaş zamları v.s. daha da güzel günler nizi bekliyor sanirim .

• Suzuki scross inceledim, bayi fiyat vermedi araç olmadığı için ki versede fark etmezdi büyük hayal kırıklığı oldu benim için hem işçilik hem malzeme kalitesi baya üzdü. Hemen sonrasında mg zs sordum 705 bin hemen teslim, kalitesi daha iyi geldi bana aklım çelinmedi değil. Kia ceed sordum fatura kesim 640 bayinin istediği 690 :)

• sportage 150ps prestige 4x4 1.350bin kia bayi fiyatı :))

• Bu cip krizi tedarik sorunu sanirim sadece Turkiye'de var. Avrupa, abd, kanada vs ulkeleri inceledim. Arac sevkiyatlari ve sifir arac tedarikinde sorun yok. Hele ki, ulkemizdeki gibi hic araba yok muhabbeti hic yok

• Lawy L kullanıcısına yanıt

Amerika’da araç bayileri sıfır araçlar için etiket fiyatı üzerine $5-10k dolar ya da daha fazla fark koyuyor. Hatta geçenlerde birisi aşağıdaki siteyi açmış, herkes bayilerle olan tecrübelerini yazıyor, insanlar etiket fiyatı üzerinden alabildiği bayileri bulmaya çalışıyor. En üstte ben şu an baktığımda Kia Sportage için ekstra $10k dolar isteyen bir bayi var. Normal şartlarda bu bayiler etiket fiyatı üzerinden ciddi indirim yapardı. İkinci el fiyatları daha da fena.

tabii ki Amerika’ya daha çok araba geliyordur zira markalar için Türkiye’ye kıyasla çok çok çok daha önemli bir piyasa. Ancak, çip krizinin etkileri Amerika’da da var, Avrupa’da da.

markups.org
    MARKUPS.org
    https://markups.org

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 25 Haziran 2022; 13:28:23 >

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt

Evet hocam dunyada fiyat olarak kesinlikle etkisi var. Ancak ülkemizdeki bayilerde arac bulunabilinirligi kesinlikle dunya ortalamasinin altinda 

o kesin. Büyük ihtimal markaların piyasaya verdiği önemle alakalı. Türkiye’de kapış kapış araba satılıyor gibi gözüküyor; ama, Türkiye yine de araba markaları için öncelikli bir pazar değil. Dolayısıyla, markalar öbür ülkelerin ihtiyaçlarını karşılamayı ön plana koyuyordur.

Çünkü Türkiye mevcut ötv ve kurlardan dolayı fabrika alım fiyatları çok aşağıda olan bir ülke.
    Fabrikalar destek vermese muhtemelen pek çok araç daha da pahalı olacak.
    Bir tedarik sorunu var,enerji ve işçilik maliyetleri tüm Dünya'da artmış durumda,fabrikalar da ucuza almak isteyen ülkelere daha az araç veriyor bu gayet normal.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • flyingraper kullanıcısına yanıt

Evet, örneğin Hyundai i10, Ülkemizde üretilmesine rağmen, yılda 80bin adet Avrupa ülkelerine gonderiliyor. Bizde de bayilere ayda bir kez 1-2 adet geliyor. Onu da zaten galeriler kapıyor.

• 
Sayfa: önceki 87238724872587268727
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.