Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3616. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Xdian , Fuji Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 51 Misafir (1 Mobil) - 50 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
287.288
Cevap
4.608
Favori
46.776.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 36143615361636173618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O dilimde sarı sitede zibil gibi olan var henüz yeni fiyatları bilmedikleri için 280 bine Flame Xpack Hybrid alabilirsiniz, elinizi çabuk tutarsanız. 1-2 güne 300 binin altında Flame Xpack bulamazsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cafzafer2 C kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar merhaba. Ötv muafiyetli araç almak istiyorum. İki araç arasında kaldım. Biliyorum ikisi arasında segment farkı var. Sizce Peugeot 2008 1.5 dizel otomatik cam tavansız allure paket mi yoksa Opel grandlandx 1.2 enjoy skyline aksesuarlı paket mi?

• redmaner kullanıcısına yanıt

dolar boyle gidip ,birde ustune brend artarsa aklına yatmaya baslar

• ogz45 O kullanıcısına yanıt

Hocam kaynak nedir? 30.000 kaporamızı geri isteyelim kesin bilgiyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen 10 BİN bakımına gittiğimde temsilci kağıdı gösterip zam geldi demişti öğleden sonra fiyatlar güncellendi. Yine aynısı olmuş Corolla Facebook grubunda 1000 bakımına giden bir arkadaş çekmiş fotoğrafları. Satış temsilcinizi arayıp teyit edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogz45 -- 24 Ekim 2020; 12:52:33 >
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnrtr1 -- 29 Ekim 2020; 15:22:14 >
  • ogz45 O kullanıcısına yanıt

Ben de aradım şu anda öyle bir bilgi yok çok kişi aradı dedi. Belki de geri ödemeyi geciktirmek için böyle söylediler bilemiyorum.

• Epitt E kullanıcısına yanıt
    Olabilir toyota fiyatları 24 yada 25'inde güncelliyor. Yarına kadar bekleyin. Dediğiniz gibi bu durumda vazgeçen çok olur millet yüklenmesin diye bayiler biraz oyalayabilir.

• Aynen katılıyorum. Karaborsa Al-satçıya, fırsatçı galeriye yönlendirmeye çalışanın ağzına kürekle vurasım geliyor.

Eğer burada yapılmaya çalışılan yönlendirme olmasa al-satçı veya galericiden de araba alırdım ama burada sadece kendini akıllı herkesi gerizekalı zanneden troller yüzünden alması mantıklı olsa bile bunlardan araç almayacağım.

• Dostlar, malumunuz olduğu üzere, ekim ayının birinci gününden itibaren sarı siteyi radara almış bulunuyorum. Bugün itibariyle 2020 model ve <500 km kriterlerindeki otomobil ve suv-arazi-pick up tasitlarinin adetlerini paylaşıyorum.   

Atil stokta biriken araç sayısını kabaca 13 bin adet ve araç başına değerini 20 bin € olarak varsaydığımızda, ülkemizde sahibini bekleyen atıl araç stok değeri 260 milyon € bedeline ulaşmıştır. Piyasadaki dengesizliğin, ülke ekonomisine yarattığı bu yükü, maalesef her bir vatandaşımız farkında olsa da olmasa da sırtlıyor.

Aldığım fiyat tekliflerini de paylaşıyorum:

-2020 Renault Megane Joy 1.3 Tce EDC 223.900 TL - Toyota Plaza Efe

-2020 Renault Megane Joy 1.3 Tce EDC 229.500 TL - Al satçı

-2020 Renault Megane Joy 1.3 Tce EDC 222.500 TL - Şahıs

-2020 Toyota Corolla 1.6 Vision CVT 214.500 TL - Galeri

-2020 Toyota Corolla 1.6 Dream CVT 226.000 TL - Al satçı

-2020 Toyota Corolla 1.8 Hybrid Dream CVT 256.500 - Galeri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhendis06 -- 24 Ekim 2020; 13:3:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhendis06

Dostlar, malumunuz olduğu üzere, ekim ayının birinci gününden itibaren sarı siteyi radara almış bulunuyorum. Bugün itibariyle 2020 model ve <500 km kriterlerindeki otomobil ve suv-arazi-pick up tasitlarinin adetlerini paylaşıyorum.   

Atil stokta biriken araç sayısını kabaca 13 bin adet ve araç başına değerini 20 bin € olarak varsaydığımızda, ülkemizde sahibini bekleyen atıl araç stok değeri 260 milyon € bedeline ulaşmıştır. Piyasadaki dengesizliğin, ülke ekonomisine yarattığı bu yükü, maalesef her bir vatandaşımız farkında olsa da olmasa da sırtlıyor.

yani önümüzdeki sene araçlar ucuzlayacak mı

• Muhendis06 kullanıcısına yanıt
    Bildiğiniz üzere sarı sitede 100.000 km üzerindeki araç ilanlarının çoğunda kilometreden üç sıfır atma hastalığı var.

Örneğin 150.000 km.’deki araçları 150., 270.000 km.’deki araçları 270 km. olarak ilana koyuyorlar. Bu durumu sarı site yönetimine defalarca şikayet ettiğim halde sektörde monopol haline gelmiş olan firmanın umrunda bile olmadığı için hiçbir işlem yapılmadı.

Siz bu < 500 km. Araç sayısı hesabını yaparken bu durumu nasıl dikkate alıyorsunuz? Eğer izah ettiğim şekilde 100.000 km üzerinde olup ilan verilirken km.’sinden üç sıfır atılan ilanları toplam sayıdan düşmüyorsanız yaptığınız tablolar doğru rakamı yansıtmamış olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Harry Kewell

Hayırlı, uğurlu olsun... Benide bugün aradılar, birisi aracı almaktan vazgeçmiş. 1,0 Xcellence 245 bin tl satış fiyatı. 14 bin tl aksesuarı var dedi, mantıklı gelmedi, düşüneyim dedim.

Alıntıları Göster

14 bin tl ye ne gibi donanım eklediler acaba. Araç zaten neredeyse full. Hangi bayi hocam.

• Toyota kocaeli

İçeri ful araba dolu. Hep corolla. Yarıdan çoğu plakalı. Ancak satılık yok

Opel kocaeli. İçeride corsa ve grandlandx var. Astra sedan da var ama plakalı. Fiyat sormadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhendis06

Dostlar, malumunuz olduğu üzere, ekim ayının birinci gününden itibaren sarı siteyi radara almış bulunuyorum. Bugün itibariyle 2020 model ve <500 km kriterlerindeki otomobil ve suv-arazi-pick up tasitlarinin adetlerini paylaşıyorum.   

Eylülde 70 binden fazla araç satıldı.

Şu gözünüzde çok büyüttüğünüz sarı sitedeki 13 bin adet araç bizim için 1 HAFTALIK ÇEREZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akkanatçı -- 24 Ekim 2020; 14:3:4 >

• Toyotaya zam geldi arkadaslar

• Vision otomatik 187.700 oldu

• zylinderkopf kullanıcısına yanıt

Yazısında sadece <500 dememiş. İlave olarak 2020 model yılı seçmiş. 2020 model bi araba dediğiniz gibi ise arkadaş daha ne yapsın. Bu bilgileri paylaşan arkadaşa teşekkürler 🤗

• Dün Fiat Egea hakkında bilgi almak için Fiat Balıkesir Karahallılar'a gittim.

İlgilendiğim model 1,4 fire Urban Plus. Nakit almak istiyorum dedim. Elimizde araç yok, Kasım ayında araçlar gelecek isterseniz arayalım dediler. Bende numaramı bıraktım. İsterseniz kapora vereyim yada paranın tamamını vereyim dedim zamdan etkilenmek istemiyorum diye.

Danışmanda artık kapora olayını bıraktık. Fabrikadan 1400 tane Egea çıkıyor dedi. Neredeyse 1 yıldır Egea da sıra var yok satılıyor dedi. Ülkenin bu kadar Egea ihtiyacı aslında yok bir yerde patlayacak vs dedi, kendince yorum yaptı. Bakalım arayacaklar mı Kasım ayında göreceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hirikus

Yılbaşında ne olacak abi ?

fabrika modelli zammi yapacak.Markalara gore %10 ile %25 arasi zamlanacak.

• 
Sayfa: önceki 36143615361636173618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.