Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1335. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: _üveys_ , crzyhntr , mucoyaho
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 41 Misafir (7 Mobil) - 34 Masaüstü10 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
285.733
Cevap
4.583
Favori
46.397.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1040 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 13331334133513361337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Böyle konuştuğuna göre sektörün durumu o kadar da kötü değil.Böyle açıklamalar yapacağına sessiz kalsa hem sektör, hem otomıbil almak isteyenler için daha iyi olurdu. Şimdi durum kötü değil diye, hükümetde ötv konusunda birşey yapmaz, otomobillerde bir ucuzlama olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollo34 -- 18 Eylül 2019; 10:35:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okirgil

sormadım.
    Golf 1.0 TSI 115 PS DSG Highline 195.700,00 TL. yüzde 56,8 fiyat çektiler.
    195,700*0,568=111,157 TL oluyor.
    zaten Golf 1.6 TDI 115 PS DSG Comfortline 207.100,00 TL bunun üstüne sürüş konfor+ışık görüş dahil 110 yapmışlar.
    Tamam hocam sağolun. 1.5 tsi dan haber var mı yoksa dizelden pahalı mı o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peugeot 208 1.2 eat6 için ne kadar fiyat aldınız ?

• Muğla KUTAY

2019 Sıfır Km 0.9 TCE 90HP JOY ECO-G (Fabrikasyon LPG)
    Hurda Bayiden 87.000 TL Kredi Koşulları Uygun
    Hurda Bizden Olursa 81000 TL olarak fiyat veriliyor.

Diğer Clio modellerinin üretimine son verilmiş olabilir.Yeni Clio için planlama yapılıyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RuLazz_ -- 18 Eylül 2019; 11:54:54 >
  • Evet hocam Peugeot bayii vergi indirimi vs olmasa da Kasım ayı gibi fiyatlarda indirim olacağını söyledi.

Biz 208 bakıyoruz, benim aklıma yeni kasa geleceği için eski kasada indirim olacağı geldi. Bir de malum her sene sonunda eski seri arabaları satmak için indirim yapılıyor.

Kısacası para hazır araba almaya gittik, daha önce iki araba aldığım satışçı arkadaş şimdi git kasımda gel dedi.

• zapatya Z kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Teşekkür ederim.
    Daha önce "Joy" kullanıcı olduğunuzdan hakimsinizdir, 1.6 atmosferik motor 5 vites ile performansı nasıl ? İlaveten yakıt tüketim düzeyi nasıldır ?
    Gaz kullanmak istemediğimden, 5 vitesli atmosferik motor düşündür diyebilirim.

Dönüşünüz için teşekkür ederim.
  • Citroen c3 live 1.2 puretech eat otomatik şanzıman
    104bin. 25bin 0 faiz. Telefondan aldım teklifi ısrar etsem bir miktar daha indirim alırım diye tahmin ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: eXteras

Evet hocam Peugeot bayii vergi indirimi vs olmasa da Kasım ayı gibi fiyatlarda indirim olacağını söyledi.

Biz 208 bakıyoruz, benim aklıma yeni kasa geleceği için eski kasada indirim olacağı geldi. Bir de malum her sene sonunda eski seri arabaları satmak için indirim yapılıyor.

Kısacası para hazır araba almaya gittik, daha önce iki araba aldığım satışçı arkadaş şimdi git kasımda gel dedi.
    208 in son üretimleri artık.Yakında yeni kasa çıkacak ama bizde büyük ihtimalle 2020 ortası gibi gelecek.O yüzden 208 de güzel fiyat görülebilir.90 bin tl altı benzinli otomatik olursa bende düşünürüm.

• bluerdem kullanıcısına yanıt
    tek sağlam bacakla mümkün değil bence.
  • quote:

bence yakın fiyat. 1,5 tsi busines =263.200*0,568=149.497 TL

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2019-0-km-yeni-passat-1.6-tdi-busines-paket-90-raporlu-alabilir-694543477/detay 157.500
    yeni kasa.https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-emre-auto-dn-2019-mdl-otvsz-yeni-kasa-passat-1.6-tdi-dsg-busines-730828474/detay 165.500
    Aynen. Vw nedense dizelleri bu aralar uygun fiyata satıyor benzinliye göre. İlerde dizel motoru mu kaldıracak nedir
  • ussaki U kullanıcısına yanıt
    Fiyatlarımı arttı ? Geçen ay güngören mesa'dan feel manuel benzinlik için 90 fiyat verdiler

Geçen ay 1.2 puretech shine plus kırmızı 111.000 TL şehir dışından fiyat verdiler. İlanı bile vardı hemen satıldı araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 22mert -- 19 Eylül 2019; 0:37:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXteras

Evet hocam Peugeot bayii vergi indirimi vs olmasa da Kasım ayı gibi fiyatlarda indirim olacağını söyledi.

İnşallah indirim olursa bende kaçırmam. Peki su anki fiyati ne kadar ?

• thelordof kullanıcısına yanıt
    evet kaldıracak. 2021 de skoda da kaldıracak.
  • quote:

evet kaldıracak. 2021 de skoda da kaldıracak.
    Almak mantıklı mı bu durumda bilemiyorum.
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    çok km yapılıp bakım masrafları anormal olmayacaksa mantıklı.
    arkadaşımda sandero vardı. sıfır aldığı halde pişman oldu. bakım masrafı çok dedi.
    gitti jetta aldı. benzinli araçda bakım masrafı düşük.
    teoride vw ailesinde dizel benzinli farketmeksizin aynı. ama icraatte nasıl bilmiyorum.
    benim benzinli golfe 6 yıllık bakıma yaklaşık 1000 lira ödedim.
    dizel olsaydı ne olurdu bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Aynen. Vw nedense dizelleri bu aralar uygun fiyata satıyor benzinliye göre. İlerde dizel motoru mu kaldıracak nedir

Alıntıları Göster
    Emisyon skandalindan sonra avrupada satamadiklari TDİ motorlari cok uygun fiyatlardan bizim distributore satiyorlar,avrupada tdi’a alternatif olarak 1.0tfsi satilmakta.
    Suan TDi araclari bu kadar uygun satmalarina ragmen deli kar marjlari var.

• quote:

Orijinalden alıntı: EUS

Emisyon skandalindan sonra avrupada satamadiklari TDİ motorlari cok uygun fiyatlardan bizim distributore satiyorlar,avrupada tdi’a alternatif olarak 1.0tfsi satilmakta.
    Suan TDi araclari bu kadar uygun satmalarina ragmen deli kar marjlari var.

Alıntıları Göster
    Doğrudur, kar etmedikleri aracı, motoru satmaz doğuş vs
  • quote:

çok km yapılıp bakım masrafları anormal olmayacaksa mantıklı.
    arkadaşımda sandero vardı. sıfır aldığı halde pişman oldu. bakım masrafı çok dedi.
    gitti jetta aldı. benzinli araçda bakım masrafı düşük.
    teoride vw ailesinde dizel benzinli farketmeksizin aynı. ama icraatte nasıl bilmiyorum.
    benim benzinli golfe 6 yıllık bakıma yaklaşık 1000 lira ödedim.
    dizel olsaydı ne olurdu bilemiyorum.
    Dizelin bakım masrafı çok tutar doğru, tsi sahibiyim bende. Sanderonun yüksek tutuyorsa diğerlerinin kim bilir kaç tutar
  • Samsun Toyota Derindere Plaza

1.6 otomatik vision(başlangıç) donanım Corolla. 110.000 tl

Hurda onlardan

Metalik boya farkı 1000 tl

• 
Sayfa: önceki 13331334133513361337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.