Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1334. sayfa)

5 sn
288.738
Cevap
4.621
Favori
46.985.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 13321333133413351336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Egea 1.4 Easy hurda bayiden 78 bin. Daha iyi fiyat alan var mı arkadaşlar ? İndirim gelir mi önümüzdeki ay dediğimde 2-3 bin lira zam gelir dediler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasttornado

Emre Özpeynirci tweet atmış:
    Havalar soğumaya başladı ama ODD Başkanı Ali Bilaloğlu, eylülde ilk kez sıcak havayı, meltemi hissettiğini belirterek, “Eylül, ağustos ayından daha iyi olacak” dedi. Yıl sonu öngörüsünü ise 350 binden 400 bine kadar genişletti. @ODD_Otomotivhttps://twitter.com/eozpeynirci/status/1173979030212743168/photo/1
    Algı kasmaktan başka bişey değil. Eylül tabiki ağustostan iyi çünkü 3-5 az miktarda da olsa kampanya gördük. Faizler de indi. Milleti panik yaptırıp almaya teşvik ettirme çabası. Tabiki indirim yapıcaz demicek adam, olabildiğince yüksekten iteleme derdinde. Ya çok az satıyoruz çünkü kazık fiyata satıyoruz dicek hali yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: CorleoneFamily

Egea 1.4 Easy hurda bayiden 78 bin. Daha iyi fiyat alan var mı arkadaşlar ? İndirim gelir mi önümüzdeki ay dediğimde 2-3 bin lira zam gelir dediler.
    Ben 1 bayi görmedim ki önümüzdeki ay indirim gelcek diyen. Hep algı kasıyolar, panik ettirmeye çalışıyorlar. Gelirse gelir kardeşim, sinek avlıyosunuz bu sefer pire avlarsınız artık. Sıkıldım bunların algılarından. Kasım'da görücez fiyatları

• quote:

Orijinalden alıntı: Doancrula

Seat ibiza için fiyat alan var mı?
    Geçen bi arkadaş 107 lira teklif aldığını söylüyordu. Asıl soru ibizaya 107.000 Tl verilir mi ?
  • Ötv indirimi umutlarının tükendiği an. Pehh..

"Faizlerin düşmesine ve bayi kampanyalarıyla yıllık pazar tahminini aşabiliriz-ODD YKB Bilaloğlu"

https://tr.investing.com/news/stock-market-news/faizlerin-dusmesine-ve-bayi-kampanyalaryla-yllk-pazar-tahminini-asabilirizodd-ykb-bilaloglu-1908179

• Geçen sene stok vardı.Bu sene eritip az araç getirdiler.Bunlar ÖTV indirimi için olumsuz koşullar ama ben umutluyum.

• vay bee ,polo 110.000 ,vasat c sınıf araclar 150.000 ,bu ulkede beton ve arac talebi bitmeyecek arkadas.
  • accaip kullanıcısına yanıt
    Daha önce zaten joy vardı bende kesinlikle fırsat aracı teknoloji paket olması ayrı bir güzel bu paketi benzlinlide alacak ilk musterileriz bence kesinlikle kaçırmayın bu arada kıyı otomotiv bayii

• myway20 M kullanıcısına yanıt
    Kıyı otomotiv düşünüyorsanız süper fırsat bu pakete bu araba çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zapatya -- 17 Eylül 2019; 21:57:34 >
  • zapatya Z kullanıcısına yanıt
    teşekkürler farklı bayiden metalik renkli olan için kapora verdım bende araç 107.500 tl e geldi

• myway20 M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

• suwar S kullanıcısına yanıt
    Style beyaz 198 bin, gri renk 199 bin. Başka alan görmedim . Yada yazmadılar. Makyajlı kasa önümüzdeki ay gelecekmiş. Bu fiyat makyajsiz olan araç için. Aslı varsa Makyajlı arac gelince fiyat 245 bin olacakmis.

• tugay1615 T kullanıcısına yanıt
    Bence Business Passat ile aynı para olur o gün şartlarında yoksa Passat alınır. Hazır LED far da standart olmuşken Superb in eli güçlü olmaz.

• tugay1615 T kullanıcısına yanıt
    makyajsız hali de bütçeyi zorluyor. teşekkürler. aslında biraz da ikinci el piyasasındaki durum için sordum. malum, bazı kişiler çok kıymetli kıçlarının değdiği 10 bin kmdeki arabaya sıfır parası isteyebiliyorlar.
  • devamlı kobi indirimi vs sunan bi marka var mı sıfır araçta?

• Engelli raporu üzerine araba alacağız bütçe max 110 bin civarı aklımda golf 1.0 highline var fiyat alan var mı?

Polo'da olabilir duruma göre.
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    sormadım.
    Golf 1.0 TSI 115 PS DSG Highline 195.700,00 TL. yüzde 56,8 fiyat çektiler.
    195,700*0,568=111,157 TL oluyor.
    zaten Golf 1.6 TDI 115 PS DSG Comfortline 207.100,00 TL bunun üstüne sürüş konfor+ışık görüş dahil 110 yapmışlar.
  • okirgil O kullanıcısına yanıt
    Dizel manuel highline tiguan da 207.000₺. Eğer otomatik vites diye bi şart yoksa düşünülebilir

• Bu ne arkadaş 100 bine C sınıf araba yok
    Yıl sonuna araba alırız öderiz yavaş yavaş dedik ama bu fiyatlar nedir. Mecbur ikinci el riskini alacağız.
  • 
Sayfa: önceki 13321333133413351336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.