Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1982. sayfa)

5 sn
287.762
Cevap
4.615
Favori
46.825.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 19801981198219831984
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Test sürüşü kaydında hybrıd hatchback ve sadece hatchback olarak kayıt alıyorlar. Benzinli 1.2 turbo CHR'de olan motor gelecek gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cepcep34 -- 25 Şubat 2020; 16:25:57 >
  • darkcald kullanıcısına yanıt
    Hocam ekşi de bültene kaydolan bir arkadaş varmış. O da sadece hybrid sanıyormuş fakat benzinli motorunda geleceği yazıyormuş. Eğer uygun gelirse biraz corsa yerine kesinlikle c segment düşünülebilir. Lakin corolla sedan dolu paketler 180-190 ken hatchbacklern de pek ucuz olacağını zannetmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

136,000 tl civarı edition

143,000 tl civarı elegance

ama net fiyatlar gelince yazarım

1,2 100 hp turbo otomatik
    granland fiyatları nasıl hocam ?
    anahtarsız giriş çalıştırma sadece ful pakette mi oluyor yoksa orta paketlerde anahtarsız çalıştırma olanı var mıydı ?
  • dr.civanim kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, hemen teslim mi yoksa ileri tarihli mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    excellance paket ile birlikte gelmektedir. anahtarsız giriş olan aracımız

fiyatlar konusunda mart ayında gelecektir araclar net bir fiyat veremiyorum

enjoy skyline isterseniz 214,000 tl %50 ötv dilimindedir

excellance 258,000 tl'dir (bir üst vergi dilimi olan %60'dır

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyponsoinage

Hocam ekşi de bültene kaydolan bir arkadaş varmış. O da sadece hybrid sanıyormuş fakat benzinli motorunda geleceği yazıyormuş. Eğer uygun gelirse biraz corsa yerine kesinlikle c segment düşünülebilir. Lakin corolla sedan dolu paketler 180-190 ken hatchbacklern de pek ucuz olacağını zannetmiyorum
    ben baz model otomatik ariyorum clio corsa corollo yaris(haziranda gelecekmiş olmaz) ne kadar uygun olursa o kadar iyi olur.

Büyük ihtimal clio 120ye alırım.
  • Aluavera A kullanıcısına yanıt
    2. Bir erdal vakası mı geliyor acaba :D

• emrebjk35 kullanıcısına yanıt
    Mart sonu teslim

• quote:

Orijinalden alıntı: dr.civanim

2. Bir erdal vakası mı geliyor acaba :D
    Yok doktor civanım gerçekleri söylüyorum.

Kırsal halk dizel otomatik diye 2008 e kopuyor.

Araba leş gibi fransız kokuyor. Renoda aynı bu pejoda aynı.

İç kalite piano blackler olsun tuşlar olsun herşeyiyle 2 sınıf.

2008 ztn dar tuhaf hadi o kişiden kişiye değişir ihtiyaçlara göre

Bu araca kapora verip bekleyenler gerçekten hiç araç görmemişler diye düşünmeye başladım

Bu yaygara nedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Abartıldığı konusuna ve yeni erdal görüşlerine katılıyorum.O fiyatın arabası değil ama rakibi mesela t-roc tan daha iyi,
    sorun b segment aracın bu fiyatta olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 25 Şubat 2020; 17:13:35 >
    Sayın kedi bence de mundar bu araç

• darkcald kullanıcısına yanıt
    Eğer Corolla HB 1.2 motorla ve uygun fiyata gelirse harika olur. Ben de kaydoldum ve test sürüşü için Hybrid ve normal gibi iki seçenek vardı. Bu da umarım 1.2 turboyu işaret ediyordur.

Fiyatı makul yaparlarsa muhteşem olur. Uzun süredir beklediğim bir araba.

Araç b suv için ideal ve teknolojik bir araç. Tabikide kapora verilip sıra ver vs bunlar tamamen satış stratejisi ve algı yaratma çabaları olarak görüyorum. Bu ortamda tabikide iktisat giriş dersi talep varsa fiyat artar. genel olarak araç fiyatları yüksek iken b suv segmentinin 200k seviyelerine çıkması normal değil. c suv alamayanların en büyük ilgisini çeken model şuan 2008. fiyatları daha da yükselicek diyolar. Bakalım izleyip göreceğiz.
    Merak ediyorum kaliteli araba hangi ülke kokuyor?

Bende test ettim aracı. bana göre dar dedim. eksikleri olduğunu düşünüyorum dedim.

Ama herkesin parası kendine, isteyen 200000e 2008 alır isteyen gider kaliteli kokan ülke arabası alır isteyende yakar parayı meydanda yakar yani, tanımadığınız insanlara yardımcı olmak için fikir verebilirsiniz ama tercihleri sorgulayamazsınız. adam belki dar seviyor. adam belki sert plastik seviyor. adam belki fransız kokusu seviyor. sonuçta hepimiz aynı parfümü kullanmıyoruz ki aynı ülkenin kokusunu sevelim.
  • Bugün corsa test edildi elegance 146 bin fiat aldım nisana sipariş en erken ama araç akıyo bea

• Bugün bir opel bayisine gittim. tabi ki yeni corsa için.

elegance donanım benzinli otm. çift renk bir araçtı. uzun uzadıya anlatmaya gerek yok. ben aracı çok beğendim. doğru rakamla piyasaya girerse de çok satar.

gerçekten de çok şık bir b class araç olmuş.

not : st 140-150k arası bir rakam bekliyoruz dedi. test aracı için. (benz.otm. elegance donanım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: max0007

Bugün bir opel bayisine gittim. tabi ki yeni corsa için.

elegance donanım benzinli otm. çift renk bir araçtı. uzun uzadıya anlatmaya gerek yok. ben aracı çok beğendim. doğru rakamla piyasaya girerse de çok satar.

gerçekten de çok şık bir b class araç olmuş.

not : st 140-150k arası bir rakam bekliyoruz dedi. test aracı için. (benz.otm. elegance donanım)
    Ben fiat aldım zaten fiatlar belli

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    Düz opsiyonsuz fiyat mı bu yoksa cam tavan, metalik renk falan dahil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: SondurakBarcelona

Düz opsiyonsuz fiyat mı bu yoksa cam tavan, metalik renk falan dahil mi?
    Dahil değil zaten ben onları çıkardım satış temsilcisiyle konuşurken gerek yok dedim son 146 dedi ama hemen şubat için dedi fiat martta değişirse farkı kitlerim dedi

• 130-150.000tl ye sizce ne alınmalı

Leon 1.0tsi 115 hp 130.000tl
    Corolla 1.6 132hp 140.000tl civarıdır herhalde araba yokmuş martta geliyormuş
    Honda civic sedan sizce hangisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstan34bul -- 25 Şubat 2020; 19:6:42 >
  • 
Sayfa: önceki 19801981198219831984
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.