Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1968. sayfa)

5 sn
288.507
Cevap
4.619
Favori
46.929.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 19661967196819691970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xcorp

Valla fiyat firsat gibi o zaman.
    Yalnız vergisi 5400 tl'cik.

Fiyat fırsat evet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Bu araç otomatik. 140.500 fiyatı + 8800 de rs line paketi = yuvarlasak 150bin tl eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YawuzS -- 22 Şubat 2020; 13:44:10 >
  • t_dikici T kullanıcısına yanıt
    Malesef yoktu hocam. Mart sonu teslim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayyarecifethipasa

Duster 1.0 TCE 100 hp 4x2 manuel Comfort
    108.000 TL ( fiyat sabitleyebiliyorlar ) mart ilk hafta teslim.
    24.000 12 ay 0 faiz var.

Baska varsa sormak istediginiz bisey, 3 5 dk daha buradayim.
    Veya direkt arayabilirsiniz Ismail Bey'i.
    02126122727 dahili 222

Bana duster fiyatlari iyi geldi.
    Bir de megane fiyati var ama onu yazsam mi bilemedim
    Duster otomatik fiyatları nasıl acaba? En uygun model.

• quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Hocam şöyle açıklayayım.Neden bu kadar duyarlı oldunuz? Konu popüler olduğu için değil mi? Bu konu bu günlere sadece fiyat paylaşılarak gelmedi.Sadece fiyat diye üyelere empoze edersek kendi kendine doğan bu konuyu çöpe atmış oluruz.Kimse popüler olmayan geri bildirim alamayacağı konuda fiyat paylaşmak istemez.Konunun popülerliği gidince de sadece fiyat diyen kişilerin bile umrunda olmaz.

Elbette gereksiz muhabbetlere ikili tartışmalara vs müdahale edilir.Ama gereksiz kasarak üyeleri küstürmeye mesaj yazamamaya teşvik etmeye hiç gerek yok.

Fiyat paylaşılan , araçlar hakkında güncel bilgi edinilen bugüne kadar pek çok üyenin yararlandığı gündemi çok çok iyi tutan bir platform var.Bu platformun devam etmesi herkesin yararına olur.

Foruma yazılana her şeyin doğru olmayabileceğini üyelerin ilk başta kendilerinin bilmesi ve kendi süzgecinden geçirmesi gerekir.Bunu yapmayan zaten manipülasyona her daim açıktır.

Gerçekten araç alacak dünyanın parasını harcayacak bir kimse (gerçek kullanıcı) kesinlikle bir kaç sayfa karıştırmaktan şikayet etmez.Ben yeri geldi 50 sayfa taradım.Ama bu konudan fiyat dışında da çok şey öğrendim öğreniyorum.Esas fiyatı göremiyorum diye şikayet edenler genelde kar amacı güdenlerdir.

Üst yönetim bence gayet doğru ve yerinde karar almıştır.
    Kesinlikle katiliyorum,166 kisi sadece fiyat belirtilsin demis, senelerdir bu konuda yazarim o 166kisinin kaci aktif fiyat belirtmis ,yoksa o 166 kisi galerici alsatci tayfasimi gorelim bakalim,ama bilsinler ki bu konus ölurse ilk onlar bilgi alamicak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EUS -- 22 Şubat 2020; 14:59:38 >

• Sedan opel astra 1.4 at6 e.plus 2020 model 138.800tl teklif aldım

• 1.5 TSI Passat bulan var var mı?Fiyat alabildiyseniiz paylaşabilir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: szymek61

İzledim o videoyu. Çok cezbedici duruyor,jantlar renk vs. Ama içine oturunca öyle değil.Mesela clio da ön göğüs kapı üstleri vs gerçekten C sınıfını aratmıyor yumuşak kaliteli duruyor. Fakat corsa elegance öyle değildi. Umarım yanılırım da ultımate öyle olmaz.
    Tabi ki siz gözünüzle görmüşsünüz daha iyi yorumlarsınız. Eğer dediğinzi gibiyse ultimate de çok fark olacağını zannetmiyorum çünkü donanım ekliyor iç kalitenin yükseleceğini zannetmem

• siegen S kullanıcısına yanıt
    1.5tsi business 240 elegance 293 ama 2 hafta oldu

• educationist E kullanıcısına yanıt
    Merhaba, oradayken sormadim acikcasi. Ben kabaca "ne var fiyati uygun, onerebileceginiz" diye sorup aldim fiyatlari.
    Ama bir arayin isterseniz. Eminim iyi sekilde yardimci olurlar.

• Almisken yazayım su fiyati da. Ben hala bazi fiyatlara alisamadim ama kesin daha da artar ve bu fiyatlar bile mazide kalir.

Megane Sedan 1.5 dci EDC 115 hp ICON
    Titanyum gri.
    Nisan da 1 adet gelecekmis. Fiyat sabitliyorlar bu arac icin de.
    195.000 TL

• Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Milletin kafası güzel . Altı üstü clio en baz arabalar 4 kişilik aileyi kesinlikle rahat ettirmez. 150-170 arası ilan yazmışlar . Bence işin suyu gerçekten çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: tayyarecifethipasa

Clio "4" ( 2020 model )
    0.9 TCE manuel
    Kirmizi, titanyum gri,beyaz var.
    Joy : 95000 TL ( nakit alimda 3000 indirim var, 92000 )
    Touch : 100000 TL ( nakit alimda 3000 indirim var, 97000 )

24.000 12 ay o faiz Renault Finans
    50.000 36 ay 0.69 faiz Devlet Tesvikli Kredi

Renault Acar.
    02126122727 dahili 222
    Paylaşım dediğin böyle olur. Teşekkür ederiz

• tayyarecifethipasa T kullanıcısına yanıt
    Konuya katkınız için uzun süredir takip ettiğim bu sayfa adına teşekkür ederim.

Hocam, 195.000tl megane mı aldınız.

Fiyatlar nereye gidiyor. Anlamış değilim.

• Abi rica ediyorum simartmayin, utandirmayin. Bisey yapmadik ya, kahve icerken 2 not aldik.
    Valla gaza geldim simdi. Cikacam vw , peugeot ne varsa dalacam kapidan iceri fiyat verin lan diye bağıracam.

• Hyponsoinage kullanıcısına yanıt
    Clio mu corsa mı derken Corolla yı düşünmeye başladım ciddi ciddi. Corsa malûm iç kalitesi,clio ne kadar 1.0 da olsa benzin fiyatları. Corolla ise (dream otomatik) lpg uyumu ve iç hacmi dolayısıyla alınabilir duruyor.( 152 liste fiyatı var). Saygılar

• Yok yok. Ben almadim araci.
    "Diger fiyatlara ek olaraktan, bunun fiyatini da almisken yazayim"
    Anlaminda yazdim.

• Corsa beklerken Corolla hb Mart'ta gelecek dediler duyumu olan var mı ? Yarıs icin haziran deniliyordu

Hocam ben bayi bayi dolanıyorum ama kimse fiyat ve fiyat garantisi vermediği için hiç bir şey diyemiyorum. 2 arabada kaporam var ikisi de Nisan ayı en erken diyor bir de Fiyat garantisi yok. İnşallah biz de uygun bir araba bulup arayışları bitirebiliriz. Ama ben burası sayesinde en az 4 5 kişiye araba aldırdım 4 5 fırsatı da parasızlıktan kaçırdım:) o yüzden konunun şu anki pozisyonundan memnunum. Fiyat paylaşılmaması da bence hiçbir bayinin garanti fiyat vermemesinden dolayıdır.

• 
Sayfa: önceki 19661967196819691970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.