Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1442. sayfa)

5 sn
288.798
Cevap
4.622
Favori
46.996.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 14401441144214431444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Memurlar meslek hayatı boyunca 3-4 il görür,aileden uzak kalır,düzen bozar,çoluğu çocuğu habire okul değiştirir adaptasyon sorunu yaşar. Bunları kimse görmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirime gitse ne olacak halen fiyatlar yüksek halen yüksek
  • perfectstrangers P kullanıcısına yanıt
    Benzinli yok hocam stoklarda ama dizel ler bence uygun fiyat. Biniciye olabilir ama al sata gelmez şuan bile ikinci eller 140 civarı. Ha poloya bu zaman da 134 verilmez ama şartlar bu şekilde yapacak birşey yok.

• aydnksvl kullanıcısına yanıt
    Sizi anlıyorum bende ötv indirimi bittiği gün araba alacak imkanım oldu bayiye gittim çoktan üzerine %15 koymuşlardı bile dolasıyla almadım. Bu ülkede artık eskiden olduğu gibi keyiften araç değiştirme dönemi bitti biraz normal geliyorsa fiyat alıp bineceksin uzun zaman ama bize henüz o normal rakamda denk gelmedi. Son bir Kasım’ı beklicez artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tiguan 1.6 tdi cam tavan led far 197 (metalik renk) 195 (beyaz) adana

• Peugeot rifter veya berlingo için fiyat alan var mı ?
  • Birçok memur arkadaşın isyanını, sitemini görüyorum haklı oldukları konular var ancak çok az bir genelleme dışında kalan insan hariç hanginiz özel sektörde çalışan bir birey kadar çalışıyorsunuz? Devlet dairelerinin hali ortada, herkes keyfine göre iş yapıyor. Uyuşuk ve hantal çünkü ne iş yaparsa yapsın aynı maaşı alacağını biliyor :)
  • Esnafim ayda 30-35 net gelirim olmasina ragmen bu fiyatlara kesinlikle sifir arac almam..alanlara saygim sonsuz sadece kendi fikrimdir..bende kia ceed babamda v6 touareg var ve araclardan inanilmaz memnunum..gordugum kadariyla en uyduruk otomobiller bile 150bin olmus..kendi fikrim otomobil alacak olsam ya vw cc/bmw 520i m sport/bmw 320i 40th./ Vw arteon/audi a5 sportback 1.4 gibi parasini hak ettigini dusundugum araclari alirim.sahibinden de oldukca iyi araclar goruyorum..

• Focus 1.5 benzin otm trendx 142bin
    Focus 1.5 dizel otm titanium 178bin
    Mondeo 1.5 benzin otm 2018 style 177bin
    Gebze ford.

Peugeot 308 1.5dizel otm style 140bin
    Peugeot 3008 1.2 benzin otm 185bin.
    Gebze Peugeot

Audi a3 sb dynamic prestige Led 1.0 otm 170bin,
    Golf 1.0 dsg comfort 148,
    Golf 1.0 dsg highline 183
    Kartal doğuş oto.

• yildiz kullanıcısına yanıt
    Bir de citroen c5 aircrossu test etmeni öneririm onun içinde baya iyi diyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uraltay85 U kullanıcısına yanıt
    Hangi donanım seviyesi acaba , otamatik mi yoksa manuel mi ?

• YuNeM38 kullanıcısına yanıt
    Sitesinde 95 bin gözüken araç nasıl 105 oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: tsmsk

Benzinli yok hocam stoklarda ama dizel ler bence uygun fiyat. Biniciye olabilir ama al sata gelmez şuan bile ikinci eller 140 civarı. Ha poloya bu zaman da 134 verilmez ama şartlar bu şekilde yapacak birşey yok.
    Hocam ben 110 binden metalik comfort aldım. Bir tanıdık istiyor ona arıyoruz benzinli. Dizel comfort için 18 k fark kurtarması için yılda çok km yapmak lazım. Sağolasın yardımın için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perfectstrangers -- 8 Ekim 2019; 18:48:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Sitesinde 95 bin gözüken araç nasıl 105 oluyor
    95400 TL hurdayı sen götürürsen tekno paketsiz fiyatı.

Tekno paket 4600 TL.

Tekno paketsiz liste fiyatı 110400 TL.

Arkadaş kağıt üzerinde güzel bir indirim almış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_man -- 8 Ekim 2019; 18:59:51 >
  • perfectstrangers P kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Nasıl memnun musunuz araçtan?

Bu arada ben de aynı aracı almayı düşünüyorum. DSG biraz korkutuyor ve tam olarak tamiri ne kadar tutuyor bilmiyorum. Bir kaç farklı rakam okudum bu sitede. Açıkçası tek korkutan o.

• freeyourmindtr F kullanıcısına yanıt
    Çok memnunum hocam sağolasın Allah herkese nasip etsin. Sanki B sınıfı değil Üst segment bir araç gibi . Kokpiti çok güzel olmuş . Comfortline çok dolu bence tek eksik cruise control bu fiyat seviyesinde. İçinde 8 inç ekran ,CarPlay, ön arka görsel park sensörü,oto klima, oto kararan dikiz aynası ,far yağmur sensörü ,6 airbag vs.var. Gidişi yalıtımı vs çok başarılı . Yakıt tamamen size bağlı ortalama hız (50 km) trafikte 5.5 ta yaktırabilirsiniz 8 de (klima kullanımı tüketimi artırıyor baya). Param olsa passat alırdım ama bu paraya bence iyi bir araç.

• quote:

Orijinalden alıntı: max0007

Manuel vites 100.000, otomatik vites 130.000 !!!!!!

Diğer marka araçlarda ortalama 8.000 - 10.000 tl olan şanzıman farkı bayağı yüksek.

Ha manuel araç alacak olsam ciddi ciddi düşünürüm o ayrı.
    Donanım farkıda var.Sadece otomatik farkı değil.
  • Dayım istanbulda otomatik vision corolla bakıyor. 120 çeken bayiler bugünden itibaren 130 küsür demeye başlamışlar enteresan...

Vesile ile 2.ele ciddi anlamda bi baktım ki 5-10 bin yukarı yapmış bir yana, temiz seçenek pek yok satışta.

Eldekilere sıkı yapışma zamanı 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 8 Ekim 2019; 20:29:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurs27

Peugeot rifter veya berlingo için fiyat alan var mı ?
    Rifter allure tekno paket 141, berlingo sormadım, Opel combo excllence palet 126,
    Her iki araç dizel otomatik, metalik

• Forum memur maaşı ve memurların haftalık kaç saat çalıştığının derdine düşmüş insanlarla dolmuş. Maaşlarını da yazsaydınız bilgilendirdik.

• 
Sayfa: önceki 14401441144214431444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.