Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1433. sayfa)

21 Kayıtlı Üye (13 Mobil) ve 58 Misafir (13 Mobil) - 53 Masaüstü26 Mobil4 iOS4 Android
5 sn
285.765
Cevap
4.585
Favori
46.408.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1040 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 14311432143314341435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Size 2 araç önerebilirim. 1- c5 aircross. Gerçekten çok dolu. Gidip test edin derim. 2- nissan qq: 2018 Mode dizel otomatik tekno plus için İstanbul bayi 187.000 TL fiyat verdi. Telefonda aldım i. Biraz daha düşebilir.
    3-Hyundai Tucson. 200.000 civarı fiyat var.

Ama kişisel olarak kredi çekmeyip, bu saydıklarımdan temiz 2.el de alabilirsiniz. Açıkçası şu paralar c5 hariç bu arabalara fazla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker321

Hocam aman diyeyim.bende 1.4 otomatik i20 var şehirlerarası bile 50 kuruş yakıyor.ben vazifemi yapayım da gerisi sizin tercihiniz

Alıntıları Göster
    Bendeki 1.6gdi tam otomatik sportage da 50 kurus yakiyor 110km/s ortalama hizda. 50 kurus yaktigina emin misiniz ?

• Peugeot 2008 için fiyat alan oldu mu yakın dönemde?

Şanzıman değişikliği yaptıklarını gözden kaçırmışım, epey iyi yakıt tüketimi var aracın.

Bilgisi olan arkadaşlardan yardım beklerim

• Mehmet-13 M kullanıcısına yanıt
    15 e yakın bayi aradım araç yok kasımda gelecekmiş fiyat vermiyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • masterap M kullanıcısına yanıt
    cuma 3.2 v6 motorlu cayenne aldim.
    lpg tuketim degerleri asagida:)
    sehir ici 49 kurusa geziyorum. benzinde 10 lt civari gosteriyor.
    biraz fazla sizinki sanki.

• quote:

Orijinalden alıntı: 26_bbz_26

cuma 3.2 v6 motorlu cayenne aldim.
    lpg tuketim degerleri asagida:)
    sehir ici 49 kurusa geziyorum. benzinde 10 lt civari gosteriyor.
    biraz fazla sizinki sanki.

Hangi uygulama acaba bu? Teşekkürler.

• cybercem C kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla tek paket getiriyorlar genelde olsa söylerlerdi..
  • Peugeot bayileri aylık 150-200 satarak mı ellerinde ki 208 ve 308 leri bitirmişler? 😁

• graphys G kullanıcısına yanıt
    fuelio hocam. harika bisi.
    2 yildir elim ayagim resmen.sadece yakit da degil bakim lastik vergi kasko herseyi. giriyorsun. bakim vakti su km de uyar diyorsun. araba kaca yuruyor pdf raporlar grafikler vs muhtesem bi uygulama.
    yalniz ios ta yok sanirim. benim tel android.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 26_bbz_26 -- 7 Ekim 2019; 0:40:53 >
  • Forumda cete(anyhill, the anonymous, emir.ksk, lojistisyen, emir.ksk vs

Forumda insanlara küfredip aşağılayan ve uzaklaştırma almayan bir grup var. Bunun yanında tanıdık yönetcileriyle birlikte insanlara kafalarına göre sınırsız uzaklaştırma veriyorlar. Konuları ve mesajları siliyorlar. BURAYA DİKKAT: Forumdaki anket oranlarına bile istedikleri gibi müdahale edebiliyorlar, anketlerede güvenmeyin derim. Bunların çoğu sürekli farklı hesaplarla EGEA reklamı yapıyorlar, egea 2.5 litre tuketıyor vb diye konular açıp insanları dolandırmaya çalışıyorlar. Benim tespit ettiğim kadarıyla lojistisyen, thecaliph, the anonymous, anyhill(DH yönetici), Kocaballi (DH Yönetici), ir10, Jeremy klakson, caprice classic, porsche911gt2, cnyttt, Fiat S.P.A. , Erka1907, Doblocu, yargicc, Du Hast, Emir.ksk, M. Erten, duggac, superchargeregea isimli uyeler ve dahasıda var. Ip adresınızı bıle bilip üç beş kişi paylaşıyorlar tehdit ediyorlar bu nedenle forum kuruculurıyla bağlantıları varmı bilemiyorum. Bu nedenle önlem amaçlı Googlea VPN eklentisi indirip yenı bir hesapla Otomobıl genel forumuna girmenızı öneriyorum zira cete elemanları bunları farkedenleri sınırsız uzaklaştırıyorlar forumdan. Şu anda forumdan uzaklaştırılan 100lerce kaliteli teknik bilgi sahibi insanlar var. Egea araçlarda fabrika çıkışı hatalı üretim oldukları youtubeda videolar var onları burda paylaşınca hemen konuyu kapatıyorlar. Ayrıca lojistisyen, duggac, superchargedegea ve birkaç üyenin daha Fiat bayisi çalışanı olduğunu tespit etmiş bulunmaktayım. Burada algı operasyonu yapılıyor insanlar dolandırılmaya çalışılıyor gerçekler ört pas ediliyor dikkatli olun kişilerin mesaj sayısı fazla diye bu tarz kişilere aldanmayın. Egea forumlarına bakarsanız şahısların mesajları zaten belli, dediğim konuları açarsanız hemen kapatılacak buda belli . anyhill adlı yönetici bunları kapatan kişi bunun harici Kocaballi isimli yöneticide olaya dahil oldu konuları kapatmaya bahane bulamayınca konu dışına taşıyıp görülmesini engelliyorlar ve yeni konu açılınca daha önce açılmış diye konuları kapatıyorlar, süresiz uzaklaştırma verdikleri niclerin ip sini listeye alıp aynı ipden yeni hesap açılınca troll üye fake üye diye hitap ediyorlar. Asıl Troll Anyhill ve Kocaballi adlı yöneticiler çünkü işlerine gelmeyen konuları görevlerini kötüye kullanıp forumu trolleyen insanları enayi yerine koyan kendileri. Bunun dışında size gelip küfreden ve tahrik eden olursa cevap vermeyın onun mesajı siliiyor size ise uzaklaştırma veriliyor anyhill tarafından. Çeteye dikkat savaşa devam. Hepinizi gözlerinizden öpüyorum
  • jybe kullanıcısına yanıt
    Adapazarı Toyota Sandıkçı'da bire bir satış danışmanından duyduğum şey,Toyota'ya kesinlikle faiz indirimi gelmeyecek dedi.

Aynı bayii Toyota Yaris 1.5 benzin/lpg otomatik en boş paket beyaz renk 112 bin ₺.Ekstra 4 adet kar lastiği,bagaj havuzu vs hediyesi var.Lpg istemezseniz 5 bin ₺ indirim yaparız dedi.

Ekin Oto Opel Corsa en boş paket benzinli otomatik beyaz renk 107 bin ₺.

Haldızlar Kocaeli Peugeot 208 signature otomatik cam tavan beyaz renk 106 bin ₺.

Ernaz Kocaeli Renault Clio 0.9 motor touch'dı sanırım 121 bin ₺.

Yine Kocaeli(bayi adı hatırlamıyorum) Seat ibiza 1.0 style dsg 109 bin tl.

Bu tip 100 bin ₺civarında araç soran arkadaşlar da bu konuya birşeyler yazarsa çok iyi olur.Herkesin 180-200-240 bin ₺ bütçesi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuhadarzade -- 7 Ekim 2019; 1:18:19 >
  • 26_bbz_26 2 kullanıcısına yanıt
    Benim aracim kendi sinifinda en cok tuketimi olan arac :) ancak i20 nin o kadar yakmasi mantikli gelmedi.

Sehir ici var sehir ici var hocam. Guzergah ve ortalama hiza bakmak lazim. Ortalama hiz ayni olsa bile s&s ile kirmizi isikta uzun beklemek farkli, surekli dur kalk yapmak farkli.

• quote:

Orijinalden alıntı: save the clock tower

Peugeot 2008 için fiyat alan oldu mu yakın dönemde?

Şanzıman değişikliği yaptıklarını gözden kaçırmışım, epey iyi yakıt tüketimi var aracın.

Bilgisi olan arkadaşlardan yardım beklerim
    2008 stoğu kalmadı pek, muhtemelen yeni kasaya kadar getirmeyecekler. Alma niyetiniz varsa yakın illerdeki bayileri aramanızı öneririm.
  • masterap M kullanıcısına yanıt
    bahsettigim tuketim 2 tonluk 3.2 motorlu 6 ileri klasik otm bi aracin pazar ogleden sonra kartal-sahil yolu-pendik-umraniye rotaisinda lpg tuketimi hocam :)
    eger hakmaten 50 kr yakiyorsaniz araciniz accik fazla yakiyor derim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

Elite paket niye düşünmediniz hocam? Hava yastığı farkı var güvenlik için önemli bence.

Alıntıları Göster
    Hocam elit pakette fiyat 128 bin lira oluyor

• save the clock tower S kullanıcısına yanıt
    2008 için ötv indirimli fiyat aldım. Ankara pejo bayilerinde araç var. Allure için Normal fiyatı 155.000 civarı olması lazım.
    Yaklaşık 1.5 yıl önce 99.000 TL den satıyolardı.

• Ben de haftasonu a3 sportback dinamik + prestij paket icin kaparo biraktim fakat direksiyon tipronik mi ona dikkat etmedim :) f1 vites var miydi bu aracta?

Fiyat cidden iyi bu paket icin. Hiz sabitleme ve car play tek eksisi aracin

• quote:

Orijinalden alıntı: dr.civanim

benim elimde nakit paramla bekliyorum ve araç ihtiyacım var. güzel gidiyordu aslında satışların düşük olması ancak kredi olayı biraz milleti sağlam kandırdı ve bayiilere gidiyolar. belki kuru kalabalıktır onu da bilmiyorum veya burdaki bayii çalışanlarımız bizi FOMO yaptırma uğraşında :)) ben sabırla beklicem, benim gibi elinde nakit parası olanlara da illa bir fırsatlar çıkar. alanların çoğu olmayan para ile mal alıyolar, nasıl ödücekler bilmem :) bu arada fomo: fear of missing out demek.

Alıntıları Göster
    Olan ya da olmayan parayla almak çok da önemli değil bayi ya da banka için sonuçta kredi çekiliyor ve bayiye nakit para geliyor hocam çek senet değil ki bu sonuçta. Kötü oldu. Bekleyeceğim nakit parayla diyorsunuz da. Araç fiyatlarında bekleyerek kar edilmediğini herkes yavaş yavaş görmüş oluyor. Artık kredi mredi bir şekilde insanlar araç almaya başlıyor maalesef. Beklenen her dakika kendi cebimizden gidiyor resmen şaka gibi.

• Olethros kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam ne kadara anlastiniz? Hangi bayiden ve kredi kampanyası varmiydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

aracı sizin alamayacak olmanız aracın çöp olduğu anlamına mı geliyor?
    önce ne yazdığını bil sonra karşı yorum yaz.
    herkes sizin gibi 2. ele sıfır parası vermek istemeyebilir.
    sıfır egea 190.900 tl. iki kere egea alırken dikkat edin bundan sonra.

Alıntıları Göster
    mesajı alıntılamana rağmen hala anlamayıp niye audi'ye çöp diyorsun diye yazmışsın şaşkınım şu an.

kinaye ya da ironi'nin sözlük anlamını ya bilmiyorsun ya da cidden okuldaki türkçe öğretmenin çok kötü bir iş çıkarmış.

şunu ciddi anlamda söylemem gerekir ki alıntıladığın mesajda gücü yetmediği aracı kötüleyen insanların eleştirildiğini anlamamak için yani seni kırmadan nasıl söylenir bilemiyorum ama "algı seviyesi düşük" olmak lazım.

bu arada 0 egea nerede 190.900 referans göstermeni rica edeceğim, sitede(fiat) böyle bir fiyat bilgisi göremedim, 2.'si bu araca 190.900 ödeyerek satın alan var mı forumda bunu merak ediyorum.

3. konu da kimse kusura bakmasın ama 0 egea'ya 190.900 ödemeyi düşünen birisinin kararına saygı duyarım ama satın alma tercihleri oldukça kötü demektir...
  • 
Sayfa: önceki 14311432143314341435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.