Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1431. sayfa)

287.622
Cevap
4.614
Favori
46.813.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 14291430143114321433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Misterr

Bekleyen stoklar önemli ölçüde eridi gibi görünüyor, bu tablodan sonra ÖTV indirimi olasılığı çok düşük.
    Malesef öyle. Örneğin geçen hafta Peugeot bayisi ile görüştüm. 208 sordum ellerinde 3 tane kalmış onlar da bitince yenisini getirmeyeceklerini söyledi. Ben yıl sonuna elinde kalan araçlarda ciddi kampanya yapacaklarını düşünüyordum. Ama ellerinde artık cok stok tutmadıklarını söylediler. Umarım diğer markalar , diğer bayilerde böyle olmaz. Bu arada 208 yenileniyor yeni yılda o yüzden 208 in eski stoklarindan cok umitliydim. Verdikleri fiyat da 105.000 TL gibi saçma bir rakamdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok güzel özetlemişsiniz. sütlü neskayfe içmediniz mi kurabiye falan?
  • Bursa 0.9 clio icin 79.750 dedi fakat ellerinde araç yokmuş kasımda gelecekmiş

• Odun tasarim, vasat alti malzeme kalitesi, ruhsuz surus ve 9lt yakit ile mutluluklar dilerim :) aa evet cvt bozulmaz, hayatinizi heyecansiz yasayip gocersiniz

• cybercem C kullanıcısına yanıt
    Bu listeye göre sadece sedanlarda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: masterap

Odun tasarim, vasat alti malzeme kalitesi, ruhsuz surus ve 9lt yakit ile mutluluklar dilerim :) aa evet cvt bozulmaz, hayatinizi heyecansiz yasayip gocersiniz
    Leon almazsam hayatın heyecanını mı kaçıracağım ? Trafikte heyecandan hoşlanmam. Çok sakin bir kullanıcıyım ben. Lpg ye tam uyumlu Corolla da en son düşüneceğim şey yakıt tüketimi. Corolla nin tasarımı bana daha hoş geliyor. Ama size Leon daha hoş geliyordur çok normal bu tamamen zevk meselesi. Umarım gönlünüzdeki aracı alır ve sorunsuz kullanırsınız :)

• SacredDivinity kullanıcısına yanıt
    Ben ÖTV muafiyetli alacaktım ama kısmet olmadı. O yüzden 277’den fiyat vermişlerdi ilk başta. Ama şimdi nedir son fiyatı bilmiyorum.

Gitmenize gerek yok, herşeyi online hallediyorsunuz. Teslimatı da size en yakın bayiden yapabiliyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Onyargisiz

yeni kasa corolla vision otomatik 115 bin lira hocam baktiniz mi ?

Alıntıları Göster
    Bu aracı dayım düşünüyor, ist bayilerine sormuş, ya kalmadı demişler ya da ek donanımlarla (park sensörü, navi falan galiba) 120'ye veriyorlarmış. 115'e veren bayi var mı bildiğiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Arabayi teslim almaya gidecek demek istedim

Alıntıları Göster
    Ona da gerek yok dostum. İstediğin bayiden teslimat yapıyorlar birebir görüştüm Ordu bayisiyle defalarca. Sıkıntı yok yani teslimat konusunda.

• suleymaneren kullanıcısına yanıt
    Araç gelincede fiyat arttı derler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Misterr

Bekleyen stoklar önemli ölçüde eridi gibi görünüyor, bu tablodan sonra ÖTV indirimi olasılığı çok düşük.
    Aynen. 350k toplam pazara göre bütün bayiler stok getirdi. Herkes zannediyor ki yıl sonunda çok büyük stok olacak. Önce 2017 18 ler bitirildi. 2019 lar zaten az stokluydu. Muhtemelen bu fiyatlara rağmen bu faiz oranlarıyla stok filan kalmaz. Hatta 2020 ilk üç ayı için sipariş modu devam eder. Malesef bu suni faiz indirimi cari açığın kapanma eğilimi devam ederken hem ötv indirimini erteletti hem de cari açığı tekrar arttıracak. Parası olan bekleyecek, kredi ile alan mecburen alacak. Çok değil 5 6 ay sonra ötv indirimi muhabbeti tekrar gelecektir.

• Erzurum toyota ikbal plaza; Corolla vision u hurda tesvikli 105 e bırakıyor. Kendileri bulunca ancak 7 bin civarı indirim yapiyor. 113 bine geliyor ortalama.

Honda ya gittim baz paket kalmamış. Full satılmış tek tük var.

• CorleoneFamily kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal öyle olacak

• benim anlamadığım bişey var; hadi renault honda toyota fiat bu yalandan kredi zımbırtısından satış yapıyor diyelim; vw, peugeot citroen vs napıyor veya napıcak? pug grubunda özellikle hiç kampanya vs görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duratorq

A3 1.0 Sportback Stronic Dynamic+Prestige+Led paket 169.000 TL. (Doğuş Oto Maslak/Kartal)

Prestige pakette Katlanır Ayna, Geri Görüş Kamerası ve Cam Tavan geliyor. Led pakette ise ön arka led farlar ve arka dinamik/kayan sinyaller mevcut.

Fiyat yüksek gibi gözükse de ikinci eldeki A3lere bakıldığında gerçekten iyi fiyat ki bu donanımdaki sportbackler aylardır 188.000 idi. Az araç kalmıştı, düşünenler değerlendirebilir.
    İyi fiyat bence.

• Ya konu dışı olacak ama yazmadan duramıyorum. 2017 yılında homda civic eco elegance 96 bindi. İyi biraz para birikterip kredi çekerim diyerek almadım. Sene oldu 2019 honda civic eco elegance 160 bin lira oldu. Yahu hondaya bunu vereceğime seat leon fr ya da golf 1,6 tdi comfortline alayım dedim. Eylülün son haftası 165 bin liraydı golf kim bilir şimdi ne kadar olmuştur sormaya korkuyorum

Fr a 8 9 bin lira zam gelmiş. Ee bayiler bayağı kalabalık diyorsunuz. Kasım aralık da allahaşkına fiyat nasıl düşecek abiler. Kendi derdime yanıyorum. Ne yapacağımı şaşırıyorum gerçekten ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jaycees

Ya konu dışı olacak ama yazmadan duramıyorum. 2017 yılında homda civic eco elegance 96 bindi. İyi biraz para birikterip kredi çekerim diyerek almadım. Sene oldu 2019 honda civic eco elegance 160 bin lira oldu. Yahu hondaya bunu vereceğime seat leon fr ya da golf 1,6 tdi comfortline alayım dedim. Eylülün son haftası 165 bin liraydı golf kim bilir şimdi ne kadar olmuştur sormaya korkuyorum

Fr a 8 9 bin lira zam gelmiş. Ee bayiler bayağı kalabalık diyorsunuz. Kasım aralık da allahaşkına fiyat nasıl düşecek abiler. Kendi derdime yanıyorum. Ne yapacağımı şaşırıyorum gerçekten ya.
    benim elimde nakit paramla bekliyorum ve araç ihtiyacım var. güzel gidiyordu aslında satışların düşük olması ancak kredi olayı biraz milleti sağlam kandırdı ve bayiilere gidiyolar. belki kuru kalabalıktır onu da bilmiyorum veya burdaki bayii çalışanlarımız bizi FOMO yaptırma uğraşında :)) ben sabırla beklicem, benim gibi elinde nakit parası olanlara da illa bir fırsatlar çıkar. alanların çoğu olmayan para ile mal alıyolar, nasıl ödücekler bilmem :) bu arada fomo: fear of missing out demek.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr.civanim

benim anlamadığım bişey var; hadi renault honda toyota fiat bu yalandan kredi zımbırtısından satış yapıyor diyelim; vw, peugeot citroen vs napıyor veya napıcak? pug grubunda özellikle hiç kampanya vs görmedim
    Vw bayiine cumartesi gittim tıklım tıklımdı. İlgilenecek kimse yoktu. Kredi kampanyası falan da yok. Nasıl iş anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: asadem

Vw bayiine cumartesi gittim tıklım tıklımdı. İlgilenecek kimse yoktu. Kredi kampanyası falan da yok. Nasıl iş anlamadım.

Alıntıları Göster
    Birde millette para yok diyorlar.hepsi palavra...
  • asadem kullanıcısına yanıt
    ya tahminim birbirini çekmiş oluyor sistem. boşken halk diyordu ki demek ki pahalı ki gitmeye gerek yok. 3-5 dolu görünce heralde iyicene uygun fiyat zannediyolar :D fiyatlar uçuk kardeşim, ötv indirimi bittikten sonra sadece ötv zammı yansımadı, çılgınlar gibi zamlar geldi. bu fiyatlara da araba almıyorum, almam yani. alanlara da keyifli kazıklanmalar dilerim :)
  • 
Sayfa: önceki 14291430143114321433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.