Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Doğru44 , neduda , oquzdag , mutevaziyim , ano16 , ano16 Daha Az
6 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 76 Misafir (15 Mobil) - 62 Masaüstü20 Mobil1 iOS6 Android
5 sn
288.652
Cevap
4.621
Favori
46.973.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14241425142614271428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kadir_trabzon

Fiyat alabilmek icin Cool ve elegance 2 sinide sordum kia dist. De hic kalmadigini, ayin 20 sinden sonra ekstra bir paketle gelecegini ve 115 bin civari fiyati olacagini soyledi Adana bayisi. Varsa stogunda olan bayi arayip teklif almak isterim.

Alıntıları Göster
    Elegance tekno otomatik;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-teknak-oto-dan-2019-model-kia-rio-1.4-elegance-tekno-739220224/detay

Elegance tekno manuel;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-2019-model-kia-rio-elegance-tekno-paket-707918691/detay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: fırtına333

Temmuzda sıfır aldığım 3008 i dün sattım.
    Passat 1.5tsi 150hp DSG impression metalik rengi 173300 e almayı düşünüyorum.
    17k farkla businnes a geçmeye pek içim el vermiyor ama yine de %100 emin olamıyorum.
    Performans beklentim sebebiyle dizel istemiyorum.
    Bu konuda passat a ilgili arkadaşlardan fikirlerini öğrenmek fena olmazdı.
    Jant, digital klima, cc ve koltuklar gibi önemli farklar var. Eğer bütçe problem olmayacaksa business ın daha keyifli bir araç olacağını düşünüyorum. Bütçe zorlanacaksa impression tercih edilebilir. Nihayetinde temel dinamiklerde aynı araçlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 138 ya da 140 a yanılmıyorsam Peugeot 308 1.5 Bluehdi 130 EAT6 var bence daha tercih edilesi duruyor.

Leon a göre daha güçlü motor, daha az yakıt tüketimi, tam otomatik şanzıman, daha iyi malzeme kalitesi, daha iyi yol tutuş, daha geniş ve kullanışlı multimedya ekran, far mercekli stoplar led vs vs.

İki aracı da inceledim, sayısız testlerine baktım ve kullandım. Şahsi görüşüm böyle, ben de bu fiyat aralığında araç bakıyorum 308 harici mantıklı araba yok gibi.
    Varsa lütfen söyleyin bana da lazım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fırtına333

Temmuzda sıfır aldığım 3008 i dün sattım.
    Passat 1.5tsi 150hp DSG impression metalik rengi 173300 e almayı düşünüyorum.
    17k farkla businnes a geçmeye pek içim el vermiyor ama yine de %100 emin olamıyorum.
    Performans beklentim sebebiyle dizel istemiyorum.
    Bu konuda passat a ilgili arkadaşlardan fikirlerini öğrenmek fena olmazdı.
    mesajı ben yazdım sandım ilk başta

hanıma almıştım 3008 bende kullanamıyorum park edemiyorum diye söylenip duruyor
    bu passatlardan düşündüm bende
    sonra hanım vazgeçti 3008 ile devam

• muhammet atış M kullanıcısına yanıt
    Kırklareli elimizde araba yok. Pazartesi gelecek dedi. 79 dan 10 tane sattık dedi. Beyaz dışındakileri 80 den vermiş. Göreceğiz bakalım pazartesi kaç çekecekler. 85 derler en az. Yazık günah.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarper26

138 ya da 140 a yanılmıyorsam Peugeot 308 1.5 Bluehdi 130 EAT6 var bence daha tercih edilesi duruyor.

Leon a göre daha güçlü motor, daha az yakıt tüketimi, tam otomatik şanzıman, daha iyi malzeme kalitesi, daha iyi yol tutuş, daha geniş ve kullanışlı multimedya ekran, far mercekli stoplar led vs vs.

İki aracı da inceledim, sayısız testlerine baktım ve kullandım. Şahsi görüşüm böyle, ben de bu fiyat aralığında araç bakıyorum 308 harici mantıklı araba yok gibi.
    Hocam babamı Pejo almaya ikna edemem Leon'a zor ikna oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Elegance tekno otomatik;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-teknak-oto-dan-2019-model-kia-rio-1.4-elegance-tekno-739220224/detay

Elegance tekno manuel;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-2019-model-kia-rio-elegance-tekno-paket-707918691/detay

Alıntıları Göster
    Elegance tekno ek paket olan araç bu . fiyati 107 bin. Cool ve elegance 90-95 bin gorunuyor sitede. Onlarda kalmamis. 110 bin vermek istesem kia rio kesinlikle almam.

• fırtına333 F kullanıcısına yanıt
    Passat Business TSI 150 BG aracı önceki hafta aldım. Performansı çok tatmin edici. Hız sınırlayıcı ayarlayıcı, 3 bölgeli klima, yağmur ve far sensörü aracın artıları. Bir kere alıp uzun süre kullanacağım araç olduğu için business ı tercih ettim. Yılda 10000 i geçmeyeceğim için dizeli tercih etmedim. Sonuç olarak bütçenizi zorlamayacaksa business alın ve keyifle binin. Geri görüş kamerası da ekleseydim iyi olurdu diye düşünüyorum. İmkanınız varsa ekletin. Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_trabzon

Elegance tekno ek paket olan araç bu . fiyati 107 bin. Cool ve elegance 90-95 bin gorunuyor sitede. Onlarda kalmamis. 110 bin vermek istesem kia rio kesinlikle almam.

Alıntıları Göster
    Stoktaki araçları söyledim. Arayıp son fiyat alınabilir. Ya da bütün bayileri tek tek arayıp stok sorulabilir. Mutlaka elinde olan vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: civilengineer23

Benzinli 1.2 araçların 120 bin vergi sınırına ulaşmasına daha var hocam o yüzden normal bence. Zaten benzinli araçta çok gelmiyor genelde dizel geliyor. Bunun dışında üst vergi sınırına yakın sadece 1.6 thp prime edition kalıyor o da bayilerde yok zaten.
    Anladım şimdi dostum. Çok teşekkürler açıklama için. Prime edition aslında şu anda bayilerin çoğunda var. Yani en azından gelecek araçlar belli olduğu için renk seçimini bile yaptırıyorlar. Ben de çok zor bulunan bi rengi bulduğum için dün opsiyonlattım 😊

• Opel Combo Excellence 1.5 dizel otomatik için fikriniz nedir?
    Bu aracın artıları eksileri?
    124 ile 126 aralığında bulabiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: yetkinhoca

Passat Business TSI 150 BG aracı önceki hafta aldım. Performansı çok tatmin edici. Hız sınırlayıcı ayarlayıcı, 3 bölgeli klima, yağmur ve far sensörü aracın artıları. Bir kere alıp uzun süre kullanacağım araç olduğu için business ı tercih ettim. Yılda 10000 i geçmeyeceğim için dizeli tercih etmedim. Sonuç olarak bütçenizi zorlamayacaksa business alın ve keyifle binin. Geri görüş kamerası da ekleseydim iyi olurdu diye düşünüyorum. İmkanınız varsa ekletin. Kolay gelsin.
    Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Logoda Geri görüşü sonradan ekleyip kodlayabiliyorlar. Kaça aldınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sarper26

138 ya da 140 a yanılmıyorsam Peugeot 308 1.5 Bluehdi 130 EAT6 var bence daha tercih edilesi duruyor.

Sadece merakımdan soruyorum lütfen yanlış anlaşılmasın... Benzer fiyat aralığında bende sıfır otomatik vites araç arayisindayim...
    Sizin TOYOTA Corolla dream otomatik vites Benzinli için düşünceleriniz nedir acaba? (Şehir içi Kullanım ve yılda maksimum 10 yada 12 Bin KM yapıyorum)

• yayamaschocuk kullanıcısına yanıt
    Vision otomatik var bizde. Cvt şanzıman çok iyi ve kararlı. Eco modunda 3 bin devirde yokuş çıkıyorum. Yakıt tüketimim 100 hızla 5.4. Dream donanım gerçekten dolu ve ihtiyacınızı karşılar. Ben vision aracımdan son derece memnunum . Soracağınız soru varsa sorabilirsiniz

• bluerdem kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Dizel mi benzinli mi aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: EUS

1.0 ve 1.5’te yoktu TDi motorda mevcut oda 250bin bandinda fiyat isteniyor ki kredi faizini akillarinca araca yansitmislar.Cunku 200bin cift paketli A3 s.back verdikleri yerde q2 ile en fazla 15 bin farkinin olmasi gerekiyor.

Alıntıları Göster
    Vergi oranı %60 ise yüksek fiyat farkı oluşabiliyor. O fiyata q2 almaya gerek yok a3 daha mantıklı olur bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Arkadaşım da 79bine Kayseri'den almış 41500 lük kısmı 36 ay 0,69dan borçlanarak. Beyaz,Joy,Tce. Şehirdışından alma durumu yoktu, o yüzden böyle halletmiş.
    Krediden faydalanmak için katılım payı filan ödemişmi sorabilirmisiniz?

• iyimser29 kullanıcısına yanıt
    Metalik-App connect Doğuşoto Maslak 189000
  • aksinaletinsan kullanıcısına yanıt
    Sadece kasko vs. devlet bankalarından yapılacakmış o kadar. 37bin peşin, 1320tl taksit+ kasko+sigorta. Başka da bir şey yok. Bu meblanın içinde mi kendisi de bilmez onları :)

• 
Sayfa: önceki 14241425142614271428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.