Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1414. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: eses_musty , espresso8218 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 34 Misafir (5 Mobil) - 29 Masaüstü7 Mobil2 iOS
5 sn
288.652
Cevap
4.621
Favori
46.972.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
25. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 14121413141414151416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.6 TDI DSG arona xcelence için 148.500 teklif aldım. Hurda onlardan olacak şekilde bu fiyata.

Ayrıca kredi kampanyası da var 50k sıfır faiz vb.

Ben benzinli bakıyordum, araştırma ya devam ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar honda civic Türkiye’de üretiliyor ama jazz Japonya da buda faiz indirimden yararlana biliniyor mu diğer markalardaki araçlarda yoksa belirlirli araçlar mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YuNeM38 kullanıcısına yanıt
    Fiyatlarda yükselme durumu yok ozaman hocam?

• gaisensei kullanıcısına yanıt
    Hocam sıkıntılı bi durum hak iddia etmek zor olur gibi

• Heredotes H kullanıcısına yanıt
    hocam fiyat aldınız mı?
    nereden?
    yanında herhangi bir hediye verdiler mi?
  • Egea'nın en baz donanımı %12,5 zamlanmış. Akıl alır gibi değil.
  • bankalarla kredi için görüşen var mı? 0.69 u 0.49 u neye gçöre belirliyorlar? kredi alımında zorluk yaşatılıyor mu? bu konuda bilgi verebilecek var mı?
  • onzy O kullanıcısına yanıt
    Arz talep meselesi bu, insanlar beklese almasa mecburen darboğazı aşmak için bir şeyler yapmak zorunda kalacaklar. Ancak biz hiç bir zaman yapmak istediklerimizi erteleyemiyoruz millet olarak, lüksümüzden vazgeçmiyoruz, kendimizi mecbur hissediyoruz. Daha fazla zam gelecek diye her şeyi alalım nereye kadar devam edecek ki bu, bunun sonu yok, bu yarın öbür gün araba yerine başka bir şey olacak, biz aynı tutuma devam edicez. Bu tutuma devam ettikçe de birileri üstümüze binmeye devam edecek, böyle gelmiş böyle de geçiyor :)
  • Fiat liste fiyatları için son durumu beklemek lazım. Hurda teşvikli ve kampanyalı fiyatı görmeden yorum yapmamak gerek.
  • Golf 1.0 TSI manuel midline plus 125000.
    1 ay önce 115’den verdikleri bomboş manuel golf’e 10 bin zam yapmışlar.

• diğer firmalarda ekim güncellemesi var mı? hoş reno falan zaten baya pahalıydı. clio'lar falan el yakıyor.
  • Arkadaşlar merhaba,

Bugün izinli olduğum için bayilere gitme imkanım oldu daha doğrusu biraz kafa dağıtmak ve araştırma yapmak için yola çıktım. Şimdi döndüm sıcağı sıcağına yazmak istedim umarım işinize yarar. Allah herkesin gönlüne göre versin.

Lokasyon adana.

Aldığım fiyatlar teklifleri şöyle:

Opel astra 1,4 140 hp at 6 => 112.000 tl. Tabi ben peşin fiyat ile alacağımı söylediğim için böyle bir teklif geldi. Ellerinde 2 araç kalmış. Multimedya 5000 liraya yaparız dedi eleman. Fiyatların bugün veyahut yarın güncellenebileceğini söyledi. Gittiğim bayilerde en iyi yaklaşım buradaydı onatça vizyon Ahmet bey. Normal fiyatı 130 civarında dedi.

Hyundai Ertuğrul otomotiv: ilgisiz bir yetkili yeni elantra benzinli otomatik için 140 bin dedi. i10 ve i20 deki kampanyaları söyledi ama ilgilenmedim açıkçası.

Toyota mıçı corolla fiyatları internet sayfasındaki ile aynı hiç bir indirim olayı görmedim hurdan varsa iniyor vision otomatik 118 bin lira dedi. Ellerinde otomatik araç yok üst paketlerde var sadece o da 1-2 tane. Test sürüşü istedim ama araçlar müsait değil diye yanaşmadılar. Bayi kalabalık olunca en istekli alıcıya yönelme söz konusu.

Ford otokoç focuslar gereksiz pahalı yeni kasa manuel benzinli 129 lira dediler öyle peşinde indirim olayı yok. Otomatiklerde de fiyatlar yüksekti şimdi hatırlamıyorum pek :)

Renault isotlar clio 0,9 tce 1 adet kalmış metalik gri nikelaj çıtaları var anten balık sırtı (sanırım öyle deniyordu:) 85 bin lira dedi. Dedim internette 77 bin e alan var. Dediler ki zam geldi biraz yükseldi fiyatlar. Peşin alım olursa biraz daha düşme imkanımız olabilir diye açık kapı bıraktılar. Megane benzinli araçlarda 104 dedi ama otomatik mi manuel mi hatırlayamıyorum üzgünüm.

Skoda aykan octavialar uçmuş. 170 bin e dizel otomatik dsg olur dediler sıfır faiz kampanyası sürüyormuş. Otomatik sadece dizellerde vardı. Ailemde Octavia 1,0 ecotsi var manuel çok çok memnunlar. Gücüm yetse Octavia yı düşünmeden alırım.

Her gittiğim bayide iş durumunu sordum. İşlerin geçen aylara göre hareketli olduğu bilgisini aldım. ÖTV indirimi beklentisi bulunmuyor bu faiz kampanyası ile onun kapısı kapanmış gibi düşünülüyor.

Umarım sizlere yararlı bilgiler sunabilmişimdir.

Ben kendi aracımla biraz daha bekleyecek gibiyim.

• Konut kredisini 0,99 a çekerler evlerin fiyatı uçar.
    Taşıt kredi faiz oranlarını düşürürler yine fiyatlar artar.

Bu milletin hayrına bir şey yok. Egea 1.6 e tork düşünüyordum şimdi 1.4 ünü bile almam.
  • şuan ziraat şubelerinde kuyruk var..
    sabah bankaya giden ailemi geri çevirmişler öğleden sonra gelin diyerek..

bilin istedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: save the clock tower

Arkadaşlar merhaba,

Bugün izinli olduğum için bayilere gitme imkanım oldu daha doğrusu biraz kafa dağıtmak ve araştırma yapmak için yola çıktım. Şimdi döndüm sıcağı sıcağına yazmak istedim umarım işinize yarar. Allah herkesin gönlüne göre versin.

Lokasyon adana.

Aldığım fiyatlar teklifleri şöyle:

Opel astra 1,4 140 hp at 6 => 112.000 tl. Tabi ben peşin fiyat ile alacağımı söylediğim için böyle bir teklif geldi. Ellerinde 2 araç kalmış. Multimedya 5000 liraya yaparız dedi eleman. Fiyatların bugün veyahut yarın güncellenebileceğini söyledi. Gittiğim bayilerde en iyi yaklaşım buradaydı onatça vizyon Ahmet bey. Normal fiyatı 130 civarında dedi.

Hyundai Ertuğrul otomotiv: ilgisiz bir yetkili yeni elantra benzinli otomatik için 140 bin dedi. i10 ve i20 deki kampanyaları söyledi ama ilgilenmedim açıkçası.

Toyota mıçı corolla fiyatları internet sayfasındaki ile aynı hiç bir indirim olayı görmedim hurdan varsa iniyor vision otomatik 118 bin lira dedi. Ellerinde otomatik araç yok üst paketlerde var sadece o da 1-2 tane. Test sürüşü istedim ama araçlar müsait değil diye yanaşmadılar. Bayi kalabalık olunca en istekli alıcıya yönelme söz konusu.

Ford otokoç focuslar gereksiz pahalı yeni kasa manuel benzinli 129 lira dediler öyle peşinde indirim olayı yok. Otomatiklerde de fiyatlar yüksekti şimdi hatırlamıyorum pek :)

Renault isotlar clio 0,9 tce 1 adet kalmış metalik gri nikelaj çıtaları var anten balık sırtı (sanırım öyle deniyordu:) 85 bin lira dedi. Dedim internette 77 bin e alan var. Dediler ki zam geldi biraz yükseldi fiyatlar. Peşin alım olursa biraz daha düşme imkanımız olabilir diye açık kapı bıraktılar. Megane benzinli araçlarda 104 dedi ama otomatik mi manuel mi hatırlayamıyorum üzgünüm.

Skoda aykan octavialar uçmuş. 170 bin e dizel otomatik dsg olur dediler sıfır faiz kampanyası sürüyormuş. Otomatik sadece dizellerde vardı. Ailemde Octavia 1,0 ecotsi var manuel çok çok memnunlar. Gücüm yetse Octavia yı düşünmeden alırım.

Her gittiğim bayide iş durumunu sordum. İşlerin geçen aylara göre hareketli olduğu bilgisini aldım. ÖTV indirimi beklentisi bulunmuyor bu faiz kampanyası ile onun kapısı kapanmış gibi düşünülüyor.

Umarım sizlere yararlı bilgiler sunabilmişimdir.

Ben kendi aracımla biraz daha bekleyecek gibiyim.
    Bilgilendirme için teşekkürler.
    Birmot'a uğrayabildiniz mi?

• dadas2558 kullanıcısına yanıt
    İstanbul bayilerinden fiyat aldım, 154-155 civarında fiyatlar mevcut. Hediye olarak da klasik olanları veriyorlar, kauçuk paspas, bagaj havuzu, park sensörü gibi.
    Honda'nın yaklaşımından soğudum için Honda Civic Elegance'dan daha dolu olan Corolla Flame X-Pack'e yöneldim. Daha düşük teklif alırsam muhtemelen anlaşmayı yapacağım.
  • Mickael Pote M kullanıcısına yanıt
    Yok birmot a uğrama şansım olmadı maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: dark1907

şuan ziraat şubelerinde kuyruk var..
    sabah bankaya giden ailemi geri çevirmişler öğleden sonra gelin diyerek..

bilin istedim..
    Kayınvalidem vefat etse bu kadar gülmezdim!

Türklerin son hali bu yani!!!

Ziraat bankasında kuyruk var?

• Yanlış anlamayın dostlar ama 3 haneli rakamlardaki araçları nasıl alabiliyorsunuz, yani bence en kral araba da olsa 3 haneli rakamlar aşırı yüksek. Tabi herkesin zevki, parası, hayatı kendine göre doğrudur, ona birşey diyemem.

• gaisensei kullanıcısına yanıt
    Hocam şase belli olsun fiyat belki olsun ondan sonra hurda işlemlerini başlatın. Hurdaya başlattıktan sonra fiyata zam yaparlarsa mecbur almak zorundasınız hurdaya para verdim diyerek.

• 
Sayfa: önceki 14121413141414151416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.