Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1413. sayfa)

24 Kayıtlı Üye (13 Mobil) ve 111 Misafir (25 Mobil) - 97 Masaüstü38 Mobil4 iOS6 Android
5 sn
288.751
Cevap
4.621
Favori
46.986.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 14111412141314141415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-A50721E71

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Devlet demiryollarında çalışıyorum. İstiyorsaniz personel kartimi atabilirim. Benim araba alacak param var. Ve hiçbir kimse bana bu parayı nasıl harcayacagimi soyleyemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gördüklerim beni yanıltmıyorsa Fiat listeyi güncelledi ve fiyatlar Eylül ayı ile aynı, yani eski fiyatlar mevcut listede.
    Neler oluyor anlamak güç...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mickael Pote -- 3 Ekim 2019; 10:3:31 >
  • TÜFE'de (2003=100) 2019 yılı Eylül ayında bir önceki aya göre %0,99, bir önceki yılın Aralık ayına göre %8,42, bir önceki yılın aynı ayına göre %9,26 artış gerçekleşti.

Enflasyon yıllık %9.26 olmus burada 10 altına iddaya giren vardı.
  • bana araba alacaktı. piyasada ki en ucuz arabayı istiyorum.
  • greenflash kullanıcısına yanıt
    Sıfır faizle geçen sene almıştım. Erken ödeme için herhangi bir bedel Yok. Ben iki ay erken ödedim. 8 borç vardı araç üzerindeki rehin de hemen kalktı. Erken ödeyince ne banka sana birşey veriyor ne sen bankaya. Sıfır değilde oranlı bir kredi çektiysen ozaman erken ödediğin için indirim alırsın. Yine sen bişey vermezsin yani. Sormak istediğini yanlış anlamadiysam.

• Kardeşim boşver sen tartışmaya girme kimseye birşey kanıtlamak zorund adeğilsin. Birikiminiz varsa ve bunu bir yere bağlamak istiyorsanız alacaksın kimseye değil kendine bakacaksın ne demişler alınan mal kötü olmaz.

Gönül ister ki vatandaş birlik olsun almasın bayiler firmalar fiyatı indirsinler ama kimsede öyle bir hava yok. Bu durumu anlıyorum çünkü canım ülkemde bugün bir mal 1tl ise seneye 2-2,5tl olabiliyor onun içinde herkes fırsatı görünce almaya çalışıyor.

Sizin nezdinizde araç alan satan herkes için hayırlı uğurlu olmasını kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

Canım Ülkeme de çok daha güzel günler gelmesini Yüce Mevladan dilerim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mickael Pote

Gördüklerim beni yanıltmıyorsa Fiat listeyi güncelledi ve fiyatlar Eylül ayı ile aynı, yani eski fiyatlar mevcut listede.
    Neler oluyor anlamak güç...
    Eğer dediğiniz gibiyse cevap basit,
    Devlet ile bu firmalar ele ele verip vatandaşı s.. Fiat ın yaptığı zam da alenen bunu ortaya çıkardı. Vatandaşın bunu farketmeyecek kadar olağan üstü mal olmadığını anladıkları için geri vites yaptılar. Ama hala s...

Sanırım sistem şöyle; bu firmalar arabanın fiyatının üstüne bankaların krediden yaptığı fedakarlık rakamı kasar ekleyip aldıkları bu parayı bankaya geri ödüyorlar.
    Bu durumda banka para satıyor, firma araba satıyor, devlet vergi alıyor, vatandaş da işte anladınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalya -- 3 Ekim 2019; 11:30:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antalya

Eğer dediğiniz gibiyse cevap basit,
    Devlet ile bu firmalar ele ele verip vatandaşı s.. Fiat ın yaptığı zam da alenen bunu ortaya çıkardı. Vatandaşın bunu farketmeyecek kadar olağan üstü mal olmadığını anladıkları için geri vites yaptılar. Ama hala s...

Sanırım sistem şöyle; bu firmalar arabanın fiyatının üstüne bankaların krediden yaptığı fedakarlık rakamı kasar ekleyip aldıkları bu parayı bankaya geri ödüyorlar.
    Bu durumda banka para satıyor, firma araba satıyor, devlet vergi alıyor, vatandaş da işte anladınız.

Alıntıları Göster
    Geri vitesin zirvesi dün ve bugün arasındaki fiyat farkı olabilir tarihte. Ben böyle bir absürtlük görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dadas2558

Kardeşim boşver sen tartışmaya girme kimseye birşey kanıtlamak zorund adeğilsin. Birikiminiz varsa ve bunu bir yere bağlamak istiyorsanız alacaksın kimseye değil kendine bakacaksın ne demişler alınan mal kötü olmaz.

Gönül ister ki vatandaş birlik olsun almasın bayiler firmalar fiyatı indirsinler ama kimsede öyle bir hava yok. Bu durumu anlıyorum çünkü canım ülkemde bugün bir mal 1tl ise seneye 2-2,5tl olabiliyor onun içinde herkes fırsatı görünce almaya çalışıyor.

Sizin nezdinizde araç alan satan herkes için hayırlı uğurlu olmasını kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

Canım Ülkeme de çok daha güzel günler gelmesini Yüce Mevladan dilerim....
    Cok haklısınız hocam. 2018 kasımdan beri bakiyorum düşer diye her beklediğimde daha da arttı. Haliyle elimdeki paranın değeri de azalıyor. Haliyle düzgün bir şey bulunca almak istiyorum. Benim gibi alacak kişiler araç fiyatlarını takip ediyor buradan. Ama böyle bos konuşanlar yüzünden takip edilemiyor.

• Antalya kullanıcısına yanıt
    Fiat'da fiyatlar eylüldede aynıydı dün akşamda aynıydı şimdide aynı. Sadece dün akşam hurda teşvikli fiyat ve fiat'ın otomatik-düz vites aynı fiyat kampanyası yansımamıştı şimdi onu düzenlemişler.
  • Fiyatlara şikayet eden arkadaşlar için ben de bir şeyler söylemek istiyorum. Haklısınız arkadaşlar geçmişteki fiyatlarına göre fahiş olacak şekilde fiyatlarını sebepsiz yere yükselten firmalar var. Ancak ben o durumda şunu yapıyorum. Arabaların geçmişteki vergisiz fiyatlarının döviz kuru üzerinden bugüne yansıtınca olması gereken fiyatlar ortaya çıkıyor. Açıkçası ben bu şekilde yaparak markaların şu anki fiyatlarının köpük olup olmadığını anlayabiliyorum.
    Örnekle açıklamak gerekirse;
    2013 yılı başlarında VW Golf 1,6 Dizel Manuel Highline donanım bir araç için 62.900.-TL fiyat verilmişti. Vergisiz fiyatı hesaplandığında 16.550 EUR (O dönem bu araç için ÖTV %40, KDV %18, Euro kuru ortalama 2,30 idi) olduğu görülmektedir. Aynı aracı bugünkü vergi ve döviz kuru ile hesapladığımızda 182.000 TL gibi bir rakam çıkıyor ki şu anda VW'den alınan fiyatlar da bu rakama yaklaşık olarak benziyor. Ancak buna benzer bir hesaplamayı farklı bir marka için yaptığımızda şu anki fiyatının yüksek olduğunu gösterebiliyor.
    Konumuza dönecek olursak Toyota Corolla Flame X-Pack Benzinli, Otomatik araç almaya karar verdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: emir66

Yahu iki faiz indirimi yapildi millet araba almak için saldırıyor. Ülkenin durumu ortada. Satilan arabanin çoğu vergiye gidiyor, yani kime gittiği belli, üreticiden daha fazla kazaniyolar. 3 ay once 2 ek paket dahil 136bin fiyat aldığım honda civic 1.6 executive lpg suanda 158 bin 160 bin. Dalga geçiyorlar milletle, millet de alarak bunlara izin veriyor. Bravo devam...
    milletin şuan araçlara saldırıyor olması sizin cümlenizin içinde var. "3 ay once 2 ek paket dahil 136bin fiyat aldığım honda civic 1.6 executive lpg suanda 158 bin 160 bin"

insanlar araç almadığı her anda araç fiyatlarına zam geldiğini görüyor. Bu ülkede araç almayım bekleyim ilerde düşerse alırız kafası birkaç model araba ve onu alma şansını yakalayanlar dışında maalesef tutmuyor.

Araçlara halen zam geliyor insanlar beklese ne olacak ki

• quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

İkinci el fiyatları duser mi acaba ?
    yıllardır sıfır olsun 2. el olsun hatta 3. 4. 5. elde olsa fiyatı düşen bir şey görmedim.
  • ikinci el bencede düşmez 85e buldugun aracı 1 ay sonra 80e bulamıyorsun öyle piyasa
  • Sabahtan beri bir kişi aldığı teklifi yazmamış. Birbirinize özelde yazın arkadaşlar rica ediyorum teklif, ödeme koşulları görmek istiyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sabahtan beri bir kişi aldığı teklifi yazmamış. Birbirinize özelde yazın arkadaşlar rica ediyorum teklif, ödeme koşulları görmek istiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: YuNeM38

Fiat'da fiyatlar eylüldede aynıydı dün akşamda aynıydı şimdide aynı. Sadece dün akşam hurda teşvikli fiyat ve fiat'ın otomatik-düz vites aynı fiyat kampanyası yansımamıştı şimdi onu düzenlemişler.
    Fiyatları yeniden güncelliyorlar. Egea 1.4 Easy 80.900 TL oldu şimdi de.
    Fiat'ın sitesinde sürekli bir güncelleme mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mickael Pote -- 3 Ekim 2019; 11:15:30 >
  • Fiat egeanın listesini yayınlamış fiyatlar uçuk. 1.6 e torq alma Arife’sinde o motorda kalkmış güzel olmadı

• Merhaba herkese. İstanbula 500km uzaklıkta bir ildeyim. Fiyatı diğer bayilere göre uygun bulduğumuz için İstanbuldan Hyundai i20 Elite smart panoramik bir araç için telefonda anlaştık. Yanlız araç daha üretilmedi yani bu ay içinde üretimi olacağı söylendi ve motor şasi numarası belli olmadığı için proforma fatura düzenleyemediklerini söylediler. Bizden hurda araç için vekalet beklediklerini söylediler. Yani ben bi miktar kapora gönderdim ve elimizde sözleşme vb hiç bişey yok. Genel işleyiş hep böyle midir? Tecrübeliler yorum yaparsa sevinirim şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 14111412141314141415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.