Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1412. sayfa)

5 sn
288.552
Cevap
4.619
Favori
46.936.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 14101411141214131414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen sene parasını yüzde 25ten faize yatıranların vade doldu.Şimdi o parayı geri iade etme zamanı
  • Fiat yeni listeyi kaldırmış Sitede Fiyat Listesi sayfasına gelince Portekizce yazılar çıkıyor Ne planlıyorlar acaba? Ekşisözlük'te saatlerdir gündemin üst sıralarında duruyordu yapılan ahlaksızlık. Karizma çizdirmeye mi dayanamadılar diyeceğim ama alt tarafı teneke ne kadar çizilebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schtroumpf Grognon -- 3 Ekim 2019; 4:20:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: pharheke

64 bin km dir 1.0 a3 kullanıyorum, önceki aracım mk3 dizel leondu, 170 bin km kullandım. (sakin kullanımda a3 litre bazında dizel gibi yakıyor, 5,8 litrelik ortalama tüketim değerim. Bu son 49.000 km nin ortalama değeri, uzak doğulu dizeller bu motordan fazla mazot yakıyor)leon da 5,3 5,8 arasıydı değer.

Leonumda 0-100 10,4 sn idi, A3 de 9.9 sn.iki aracın ağırlıkları yakın.kesinlikle daha performanslı bir motor 1.0.

Polo daki fazla tüketim kullanıma bağlı da olabilir, benzinli motorun tüketimi kullanana göre çok değişiyor ve hanımlar genelde araçlara fazla tükettirirler.

Şu sıralar doğuşta kampanya çok çıkıyor malum, bence uygun fiyatlı 1.0 motorlu araç bulan kaçırmasın. Gitsin aracı test etsin zaten neden bu kadar yazdığımı anlar. Boş yere fazladan sırf dizel diye o paraları araçlara bağlamaya gerek yok.
    Eline sağlık hocam 1.0 varken dizel almam asıl 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

Fiyatlara ve kampanya şartlarına baktıktan sonra hiçbir avantajı görünmüyor bu işin. Ben zaten devlet memuruyum ziraatin bana 1.25 ihtiyaç kredi faizi var şuan. 80 bin nakitim var 20-30 bin çekip ikinci ele yönelecez başka çare yok. Ben şimdi çıkıpta egea’ya 126 bin lira verirsem mutlu olmam.
    Aynı durumda ve fikirdeyiz.

• Suzuki Baleno 97.000 TL teklif aldım. Kabul edip aracı aldım 2 gün önce

• Toyota zaten 0.99 la masrafsız kredi veriyordu.Şimdi bu salak kampanya ile hem zam yiyip hemde katkı paylı sınırlı krediye dönmese bari.

• Hey yavrum hey bide ağlıyoruz para yok kriz var durumlar kötü diye millet 90-150 bin tl verip dandirik dandirik arabaları alıyor valla helal olsun size. Hala sıfır araba alabilenleri görmek ülke ekonomisi iyi dedirtiyor insana. Böyle ala ala 2.El piyasasınıda arttırdınız tebrik ederim. Sıfır araç almayın bi sabredin eskiden 102 bin tl civic vardı full paket simdi 170 bin tl bundan 2 yıl önce böyle bir saçmalık olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

Hey yavrum hey bide ağlıyoruz para yok kriz var durumlar kötü diye millet 90-150 bin tl verip dandirik dandirik arabaları alıyor valla helal olsun size. Hala sıfır araba alabilenleri görmek ülke ekonomisi iyi dedirtiyor insana. Böyle ala ala 2.El piyasasınıda arttırdınız tebrik ederim. Sıfır araç almayın bi sabredin eskiden 102 bin tl civic vardı full paket simdi 170 bin tl bundan 2 yıl önce böyle bir saçmalık olabilir mi ?
    2 yıl önce dolar kaçtı şimdi kaç en az 2 lira koydu üzerine.ayroca ınsanlar sıfır almasa sen 2.el nasıl alacaksın insanlar alacaklı eski arabalarını değiştirsin böylece sirkülasyon olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: turkay23

2 yıl önce dolar kaçtı şimdi kaç en az 2 lira koydu üzerine.ayroca ınsanlar sıfır almasa sen 2.el nasıl alacaksın insanlar alacaklı eski arabalarını değiştirsin böylece sirkülasyon olsun

Alıntıları Göster
    Yav sen ne diyon allahını seversen adamın arabası var az önce okudum icon renosu var hala satayım sıfır alayım diyor. Alın abi alın sanki indirim yapıldı enayi gibi alın sıfır araba bu fiyatlara satış rekorları kırdırın. Ha ötv kaldırırlar ozaman eyv. Tabikide alın tabikide sizin dediğiniz gibi sirkülasyon olsun. ki şuan malum siteye bakın milyonlarca nerdeyse satılık araba var yani yereince sirkülasyon zaten var. Siz aldıkca bunlar arsızlaşıyor bunu demek istiyorum. Adamın arabası yoktur sıfır yerine az km li ikinci el bakıversin adamın arabası varsada satmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

Yav sen ne diyon allahını seversen adamın arabası var az önce okudum icon renosu var hala satayım sıfır alayım diyor. Alın abi alın sanki indirim yapıldı enayi gibi alın sıfır araba bu fiyatlara satış rekorları kırdırın. Ha ötv kaldırırlar ozaman eyv. Tabikide alın tabikide sizin dediğiniz gibi sirkülasyon olsun. ki şuan malum siteye bakın milyonlarca nerdeyse satılık araba var yani yereince sirkülasyon zaten var. Siz aldıkca bunlar arsızlaşıyor bunu demek istiyorum. Adamın arabası yoktur sıfır yerine az km li ikinci el bakıversin adamın arabası varsada satmasın.

Alıntıları Göster
    Hocam tamamda atıyorum biir icon megane istiyor sıfırı kaç para 180 fakat bu arkadaş satsa bütçesi düşük bir insan 140 a bunu alabilecek sirkülasyontan kastım bu yani benim araçta 2016 geçen ötv indiriminde değiştirecektim sonra vazgeçtim.çünkü fark çoktu yani bütçesi olan insan için alma demek çok saçma bırakın alan alsın elbet bir yerde buda tıkanacak ben 2016 da aldiğimda o sene 900000 bine yakım araba satıldı bu sene taş çatlasa 400000 olur olmaz seneye dahada düşecek bu rakam.bide etrafta gördüğüm firmalar kiralamadan vazgeçip artık araç alıyor bununda satışlarını artırdığını görüyorum

• Fiat update..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammet atış -- 3 Ekim 2019; 8:56:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M Y S T

Eski kasa olabilir hocam o Ancak yeni kasada mümkün değil o fiyatlar ford gibi fiyatta kendini fezaya yükselten markada
    Sıfır araç konusu olunca ikinci eli aklıma getirmemiştm

• muhammet atış M kullanıcısına yanıt
    Yanına hurda indirimli halini yazarlar. 93.400 yanına da 78.400 yazarlar. Hurda onlardan 85 olur. Yazık ki ne yazık.

• sıfır araba alanlara zengin gözüyle bakıyoruz artık. ikinci el bile alamayan biri olarak şahsen uzun vade krediye o kadar bağlanmam ben. Eve girsen neyse de bu paralara araba almak bana çok mantıksız geliyor. parası olan istediğini yapıyor tabi.
  • realistspary kullanıcısına yanıt
    Flame xpack hibrit

• takip..
  • Beyler araç almayacak ya da fiyat vermeyecek kişiler lütfen başlığı terk edin. Araba almayın etmeyin bilmem ne sana mi sorduk güzel kardeşim ? Fikrini belirteceksen illa git başlık aç orada yaz. Madem araba almayacaksin burada ne işin var ? Adamin parası varsa alacak tabi otobüste mi sürünsün. Milletin bi arabasi var onu rahat bırakın bari. Sanki simdi almasa seneye daha düşük olacak fiyatı.

• Daha geçen hafta 2004 model 1.3 multijet, Dynamic(full) paket, sunrooflu, dijital klimalı, arka park ve yağmur sensörlü, yol bilgisayarlı Punto aracımı, Egea 1.4 Urban Plus'la takas karşılığı maksimum 24 bin TL sayan Fiat, şu an gitsem benim arabama 5 bin daha fazla (ortalama 30 bin) vermezler ama kendileri aynı Egea'ya bir günde 22 bin TL fiyat yüklediler. Serbest piyasada kendi fiyat politikalarıdır, bir şey söyleyemem. Diğer firmalar da aynı yolu izlediler sanırım. Buna göre satış rakamlarındaki artış veya azalışı gözlemleyebiliriz önümüzdeki dönemde.
    Fiat şu an listeyi yeniden güncelliyor. Hurda teşvikli fiyatları ekleyecekler listeye muhtemelen ama eski fiyatlarla kıyaslarsak fark yine en az 15 bin TL olur diye düşünüyorum.
    Bekleyip görelim bakalım neler olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mickael Pote -- 3 Ekim 2019; 9:49:19 >

• Bayilerin klasik tavrı : Fiyatlar yükseldi mi sinek avlıyoruz , satışlar düştü yandık bittik kül olduk. Alıcı acısından avantajlı bir durum oldugunda, araç yok, fiyatlar otomatik artiyor zaten bla , bla ..

Ben acıkcası devlete vergi vermekten bıktım. arada özel sebeplere ihtiyacım oldugu için 2nci arac olarak Clio 1.5dci HB joy almıstım kasım ayında .0 KM olarak galeriden. Trafik sigortası 1100 tl, kasko 1500 tl , Mtv 1650 Tl civarı , yıllık bakımı 800 tl yıllık maliyeti yaklasık 5000 tl yani aylık 420 tl. Devlet kendi acıkları için bizleri arac almaya teşcik ediyor ki, devamında vergi almaya devam etsin.

Para kazanmanın bu kadar zor oldugu bir ülkede, vergi vermekte, bir o kadar kolay..
  • dark1907 kullanıcısına yanıt
    Ben bir eski kasa 2011 auris 1.6 elegant tam otomatik kullaniyorum onlardanda dusunebilirsin lpg ile cok az yakiyor gidisi ve vites gecisleri tatmin eder toyotanin dizeli pek onerilmiyor hasar kaydi ve degiseni fazla bence o fiyatlara kazasi hasari az 2011-2012 1.6 otomatik alabilirsin

• 
Sayfa: önceki 14101411141214131414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.