Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1407. sayfa)

5 sn
288.494
Cevap
4.619
Favori
46.928.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 14051406140714081409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Toyota da katildi kampanyaya bugun itibariyle.
    Mercedes ticari kismindan katildi.
    Ford'da ise %0, %0.49, %0.68 (1, 2, 3 yil) faiz kampanyasi var. Binekte 70 bin, ticaride 100 bin limit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schtroumpf Grognon -- 2 Ekim 2019; 16:57:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle katılıyorum size.
    Az önce Honda Konya bayiden fiyat aldım aynen yazıyorum. Hurda dahil fiyatlar - hurda bizden olursa fiyattan 5 bin düşecek

1,6 Eco otomatik elagance 160 bin
    1,6 eco otomatik executive 170 bin
    1.5 executive + benzin 177 bin

İndirim diyorum , yok abi öyle bir şey diyor . Bin Tl (1000) de spor paketine fiyat verdi . Alırsan al modundalar .
    Ay sonuna kadar bekleme hatta aralığa kadar bekleme kararı aldım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan68100 -- 2 Ekim 2019; 19:19:19 >
  • Yahu iki faiz indirimi yapildi millet araba almak için saldırıyor. Ülkenin durumu ortada. Satilan arabanin çoğu vergiye gidiyor, yani kime gittiği belli, üreticiden daha fazla kazaniyolar. 3 ay once 2 ek paket dahil 136bin fiyat aldığım honda civic 1.6 executive lpg suanda 158 bin 160 bin. Dalga geçiyorlar milletle, millet de alarak bunlara izin veriyor. Bravo devam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzhan68100 kullanıcısına yanıt
    VW, Passat'in yenilenen (en azindan yenilendigi iddia edilen) kasasina ragmen 1.5 TSI DSG Business versiyonunu 189 bin TL'ye birakiyor.
    Honda, Toyota, Ford gibi markalar karaktersizlikte sinir tanimadigi gibi bir alt segment araclarina da boyle yakin fiyat istiyor. Tamam Passat'in her yeri elestirilir de, geri kalan firmalarin bu vurdumduymazligini hic anlamiyorum. Musteri gelsin cebimize parayi birakip gitsin modundalar.

ODD verilerine gore satislar iyi hocam, aralikta kota doldurma harici indirim gelmeyebilir ona dikkat etmek lazim.

• 2011 İnsignia cosmo var.Satıp Sportage yada Grandland X alayım diye baktımda hiç o topa girilecek gibi değil. 70 binde arabam bi debriyaj seti yapar 5 sene binerim daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schtroumpf Grognon

Toyota da katildi kampanyaya bugun itibariyle.
    Mercedes ticari kismindan katildi.
    Ford'da ise %0, %0.49, %0.68 (1, 2, 3 yil) faiz kampanyasi var. Binekte 70 bin, ticaride 100 bin limit.
    Biliyorum zaten kampanyaya katılması pekte iyi birşey değil bence.

Çünkü,
    1. bankalar bu faiz kampanyasında ciddi komisyon bedelleri kesiyor
    2. bankaların kredi faizini düşük vermesi için, maliyetin bir kısmını marka (örneğimizde toyota) karşılıyor, bu de demek oluyor ki
    105 liradan alabilecek olduğun vision paket manuel, için tahminen 5-8bin fiyat artışı yansıtacağını gösteriyor. (bknz: kampanyaya ilk katılan renault, honda ve diğerleri)
    3. kasko ve sigortalar markalardan veya bankadan yapılma zorunluluğu

durum böyle olunca, faiz kampanyasının bir anlamı kalmıyor. faiz oranı %1 lerin üzerine çıkmış oluyor.

Zaten toyota corolla belli modellerine (flame,passion) 12 ay %0 faiz veriyordu. tamam taksitleri yüksek ama böyle bir imkanda yok şimdi.
    Kaldı ki diğer seçeneklerde %0,99 faiz imkanı vardı toyota da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi accaip -- 2 Ekim 2019; 17:21:23 >

• emir66 E kullanıcısına yanıt
    Bizim millet krediyi, borca girmeyi sever. Ne de olsa borç yiğidin kamçısı. Hükümet de bunu bildiğinden ÖTV ayarlaması yerine bu yola gitti. Resmen sazanavi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SeRkaaN S kullanıcısına yanıt
    İ10 görmedim ama!i20 otomatik için 108 gibi bir fiyat vardı. Yalnız çok yakıyor iki araçta bilgin olsun. 10lt civarı.

• honda nın 48 aylık 75 bin tl de faizi 1,01 aylık taksit 2070 tl
    katkı payı 3515 tl.
    toyota dan aldığım 0,86 oran ile 48 ay ödeme aylık 1970 civarı. dosya vs masrafı da yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kujo

honda nın 48 aylık 75 bin tl de faizi 1,01 aylık taksit 2070 tl
    katkı payı 3515 tl.
    toyota dan aldığım 0,86 oran ile 48 ay ödeme aylık 1970 civarı. dosya vs masrafı da yok.
    Hangi model için Toyota da? Teşekkürler.
  • Ankaradan 0.9 tce clio için fiyat alan varmı varsa bayi ismiyle paylaşabilir mi?

• aylardır ağlıyorlar analarından doğduklarında bile bu kadar ağlamadılar 1 tane araç satamıyoruz diye haberlere çıkıyorlardı. bu piyasadan adam olmaz ucuza satıp çok satış yapmaktansa en ufak bir kampanyada geçirme derdindeler ben açıkçası 0,49 u duyunca bişey sandım ama konuttaki çakallığı yaptılar o zaman da faizler düşünce ev fiyatları uçmuştu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kujo

honda nın 48 aylık 75 bin tl de faizi 1,01 aylık taksit 2070 tl
    katkı payı 3515 tl.
    Elde 85 BİN TL nakitle Toyota Corolla dream Sedan Benzinli otomatik için (Araca 135 Bin TL desek.... Kasko, sigorta ıvır zıvır araç bana TOPLAM DA 140 Bin TL'ye mal olsa....)

140-85= 55 BİN TL kredi kullansam....
    1- Krediyi % de kaçtan veriyorlar?
    2- 55 bin TL 18 ay için aylık ödeme ne olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan68100

Kesinlikle katılıyorum size.
    Az önce Honda Konya bayiden fiyat aldım aynen yazıyorum. Hurda dahil fiyatlar - hurda bizden olursa fiyattan 5 bin düşecek

1,6 Eco otomatik elagance 160 bin
    1,6 eco otomatik executive 170 bin
    1.5 executive + benzin 177 bin

İndirim diyorum , yok abi öyle bir şey diyor . Bin Tl (1000) de spor paketine fiyat verdi . Alırsan al modundalar .
    Ay sonuna kadar bekleme hatta aralığa kadar bekleme kararı aldım .
    Honda ya bu paraları vermek saçmalık!

• İkinci el fiyatları duser mi acaba ?

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Normalde sifir otomobillerde olan kampanyalar, ikinci el piyasasini fiyat olarak negatif etkilemesi lazim ama burasi Turkiye. Bilemiyorum tahminen fiyatlar artar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haybora

egea
    1,3 mj urban plus 123.900
    1,4 fire urban plus 92.400
    hurda onlardan ayak üzeri fiyatlardır.
    Bu mesaj çok değerli, teşekkürler ederim.
    Evet arkadaşlar bu mesajda nasıl yağlanıyoruz onu anlatıyorlar.
    Aynı model, paket araba sırf dizel diye tam tamına 31500 tl daha pahalı. Üstelik o bir Türkiye üretimi.

• quote:

Orijinalden alıntı: freeyourmindtr

Normalde sifir otomobillerde olan kampanyalar, ikinci el piyasasini fiyat olarak negatif etkilemesi lazim ama burasi Turkiye. Bilemiyorum tahminen fiyatlar artar.
    Araç bakıyorum şu sıralar . 1-2 hafta bekleme kararı aldım

• Bilen arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim. Önceki mesajlarda konuda geçtiyse özür dilerim. Aradım ancak göremedim.

Bankaların kampanyası ile ya da bayilerin finansman kuruluşlarının teklifi ile kredi kullandığımızda aşağıdaki hususları dava konusu yapıp ödediğimiz fazla ücretleri geri alabilir miyiz?

1) Örneğin: 100 bin lira için sıfır faizli kredi kullanmayı satıcı kasko ve garanti uzatımı şartına bağlıyor.
    2) Bankadan kredi kullandığımızda 0,49 faizli kredi dosya masrafı vb masraflarla aslında 0,49 değil de 0,69 ya da daha fazla bir orana tekabul ediyor.

İşte yukarıdaki unsurları dava konusu yapıp geri ödeme alabilsek o zaman bir nebze de olsa kampanya makul olabilir.

Başka bir konuda bir arkadaşımız hatırladığım kadarıyla kaskodan 14 gün içinde cayılabileceğini iletmiş. Bu cayma hakkında araç sahibinin tüzel kişiliği olması ya da şahıs olması bir engel oluşturur mu?

Başka bir konu da, diyelim sıfır faizli kredi ile araç satın alıyorsunuz. Şirketinizin adına satın aldınız bu aracı. Taksitlerini hiç aksatmadan günü gününe ödediniz. Ancak bir sebepten aracı satmak istediniz. Araç ipotekli olduğundan satış öncesi kredi borcunu kapatmanız gerekiyor.

Kredi borcunu kapatmak istediğinizde karşınıza erken kapama bedeli adı verilen bir tutar çıkıyor. Eğer kalan taksit sayısı az ise önemsiz bir detay gibi gözükebilir. Ama taksit sayısı çok ise sıkıntılı bir durum.

• Easy paketi 93400 olmuş. Başlıkta Eylül yazıyor ama aşağıda ki küçük yazılarda 02.10 - 31.10 tarihleri arasında geçerlidir diyor. 73900 olan araba, hurda indirimsiz 93400 oluyorsa 15 bin düş 78.400 olmuş. 7 de hurda bayiden ekle 85.400

78 e hurda bayiden alabildiğimiz arabayı şimdi faiz kampanyası ile 85 binlere alabiliyoruz. Rezillik.

https://kampanya.fiat.com.tr/Pdf/Fiyatlar/OtomobilFiyatListesi.pdf

• 
Sayfa: önceki 14051406140714081409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.