Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1404. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 54 Misafir (15 Mobil) - 43 Masaüstü21 Mobil2 iOS7 Android
5 sn
288.652
Cevap
4.621
Favori
46.972.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 14021403140414051406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiat liste güncelleniyor hadi bismillah 😅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Honda Civic Sedan

Aldığım fiyatlar;

Civic Sedan Eco-Elegance - 150.500 TL (kampanyalı - geçen ay peşin alımda aynı bayi 148.000 TL'ye bırakıyordu)
    Civic Sedan Eco-Executive - 163.000 TL (kampanyalı - geçen ay peşin alımda aynı bayi 163.000 TL'ye bırakıyordu - bu araçta fiyat zammı yapılmamış)
    Civic Sedan VTEC Turbo modeli maalesef bulunmuyor, ellerinde kalmamış, motoru ülke dışından geldiğinden stoklara ne zaman girer ve fiyat politikası ne olacak henüz bilgi yok.

* Kampanyalı kısmı bildiğimiz kamu bankalarının finansman kampanyası, seçeceğiniz kredi miktarı ve vadeye göre değişkenlik gösteren katkı payları bulunmakta.
    ** Örneğin; 50.000 TL kredi için 24 ay 0,53 faiz oranı ile 5.724 TL katkı payı ödenecek ayrıca aylık taksit miktarı 2.253 TL'ye tekabül etmekte
    *** Peşin alımda bu fiyatların altına inemiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • otomobil satışları şöyle düştü böyle düştü diye ağlayan firmalar, hemen fırsatını bulunca yine geçirmeye başlamış. şu şartlarda da kimse araç almasın bak nasıl seve seve indirim yapacaklar. ama bizim millette bir hastalık var kampanya lafını duyunca çıldırıyor. kesin faydalanmalıyım diye düşünüyor. dürüst olmak gerekirse ilk bakışta ben de düşünmedim değil fakat burdaki paylaşılan fiyatlar ve yorumlar doğrultusunda keşke daha beter olsalarmış diyorum
  • srbyoztrk kullanıcısına yanıt
    Bu dediğiniz fiyatlar peşin alımda geçerli sanırım. Kredi kampanyası çıkmadan honda bir miktar sıfır faizli kredi veriyordu bu araca. Bu devam ediyor muymuş yoksa artık kredi kampanyasını mı kullanmamız gerekiyor.

• dün vw'e gittim. aldığım fiyatları yazıyor. ellerinde stokta çok olan araçlara özellikle yüksek fiyat çıkıyor.

1.6 tdi vw golf highline cam tavan ve media connect dahil 186bin
    1.5 tsi vw golf highline cam tavan ve media connect 192 bin
    1.0 tsi vw golf highline cam tavan ve media connect 182bin tl

üstelik golfün kasası seneye değişecek. ne günlere kaldık fiyatlara bak. ama highline iç tasarım gerçekten çok güzel. hayalet gösterge falan çok acaip

makyajlanan passatta da indirimli fiyatlar var.

1.5 tsi business paket passat 189bin tl fiyat veriyorlar. passat aile arabası olduğu için pek düşünmedim ama düşünen varsa kaçırmasın

bugün son çare seata gideceğim. orasıda kafama yatmazsa bu sene ikinci el başka bir araçla değiştireceğim artık
  • Seat’a ne oluyor ben anlamadım bu excellence 160 bindi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ones O kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef görüşmede bunu sormadım ancak bayiye geçeceğim, orada unutmazsam sorarım.
    ben geçen ay görüştüğümde bu araç için "sıfır" faiz uygulaması yoktu diye hatırlıyorum?

• oguzhan68100 kullanıcısına yanıt
    dün arkadaş sordu. makyajlı kasa için elegance eco 158.500; önceki kasa 2019 150 dediler.
  • Toplam 41992 araç satılmış.
  • Hangi bayiden aldınız fiyatları?

• TR ye gelecek olan Toyota Corolla Hb lerde Benzinlinin otomatik vitesi olacak mı yoksa sadece manuel vites mi olacak?

Aralık ayında (O zamana kadar Hb Corolla hâlâ gelmemiş olursa) otomatik vites dream Sedan alma düşüncesi ile beklemedeyim...

Otomatik vites dream otomatik için telefonla biraz önce en son 137 BİN TL dediler..

• quote:

Orijinalden alıntı: ArGentum#47

otomobil satışları şöyle düştü böyle düştü diye ağlayan firmalar, hemen fırsatını bulunca yine geçirmeye başlamış. şu şartlarda da kimse araç almasın bak nasıl seve seve indirim yapacaklar. ama bizim millette bir hastalık var kampanya lafını duyunca çıldırıyor. kesin faydalanmalıyım diye düşünüyor. dürüst olmak gerekirse ilk bakışta ben de düşünmedim değil fakat burdaki paylaşılan fiyatlar ve yorumlar doğrultusunda keşke daha beter olsalarmış diyorum
    Abi o kadar haklısın ki kimse almayacak görecekler tersten ama bizim millett her salatalık diye bağırana tuzla koşunca böyle oluyor dediğin gibi alma beklesin aralığa ocağa kadar görsün

Adı sıfır faiz zaten. Yanlış hatırlamıyorsam sıfır faiz adı altında 20bin tl civarında 3000 tl masraflı bir kredi çeşidi vardı. Önceki mesajlarda sıfır faiz diye yazmıştır arkadaşlar. O yüzden sordum. Bende bu aracı alma niyetindeydim ama bu kredi işi bozdu herşeyi.
  • Satışlar geçen yılın aynı ayına göre artmış

http://www.odd.org.tr/web_2837_1/index.aspx

OTOMOTİV DİSTRİBÜTÖRLERİ DERNEĞİ AÇIKLAMASI

Otomobil ve Hafif Ticari Araç Pazarı
    2019 Yılı Dokuz Aylık Dönemde %39 Azaldı.
    Otomobil Pazarı %37, Hafif Ticari Araç Pazarı %48 Azaldı.
    Türkiye otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarı, 2019 yılı dokuz aylık dönemde bir önceki
    yılın aynı dönemine göre %39,3 azalarak 281.309 adet olarak gerçekleşti. 2018 yılı dokuz aylık
    döneminde 463.456 adet toplam pazar gerçekleşmişti.
    Otomobil satışları, 2019 yılı dokuz ayı sonunda geçen yıla göre %36,92 oranında azalarak
    228.628 adet oldu. Geçen yıl aynı dönemde 362.465 adet satış yaşanmıştı.
    Hafif ticari araç pazarı, 2019 yılı Ocak-Eylül döneminde geçen yıla göre %47,84 azalarak
    52.681 adet oldu. 2018 yılı aynı dönemde 100.991 adet satış gerçekleşmişti.
    Otomobil ve Hafif Ticari Araç Pazarı
    2019 Eylül Ayında %82 Arttı.
    Otomobil Pazarı %101, Hafif Ticari Araç Pazarı %23 Arttı.
    2019 yılı Eylül ayı otomobil ve hafif ticari araç pazarı 41.992 adet oldu. 23.028 adet olan 2018
    yılı Eylül ayı otomobil ve hafif ticari araç pazar toplamına göre satışlar %82,35 oranında arttı.
    2019 yılı Eylül ayında otomobil satışları bir önceki yılın aynı ayına göre %100,67 arttı ve
    35.308 adet oldu. Geçen sene 17.595 adet satış gerçekleşmişti.
    2019 yılı Eylül ayında hafif ticari araç pazarı 2018 yılının Eylül ayına göre %23,03 arttı ve 6.684
    adet olarak gerçekleşti. Geçen sene 5.433 adet satış yaşanmıştı.

5700 TL para alınca ne anlamı var düşük faizin, 1,25 oran ile aynı paraya geliyor

• Volkswagen fabrikayı resmi olarak manisa merkezli olarak kurdu... sonunda... bakalım fabrika kurulup üretime geçince nasıl bi değişim olacak vergilerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinanfırat -- 2 Ekim 2019; 12:37:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanfırat

Volkswagen fabrikayı resmi olarak manisa merkezli olarak kurdu... sonunda... bakalım fabrika kurulup üretime geçince nasıl bi değişim olacak vergilerde.
    Maalesef hiçbir değişiklik olmayacak. Halihazırda üretim yapan firmaların fiyatlarında değişiklik olmadığı gibi onda da olmayacak.

• Alonj kullanıcısına yanıt
    ya benim takip ettiğim kadarıyla vw'nin fabrikayı kurmak için vergilerde değişiklik isteği vardı sanki, bakalım göreceğiz ne olup bittiğini ilerleyen zamanlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: browerdi

Seat Leon 1.6 tdi dsg style 139.5 excellence 169 Bursa hurdalı

golf 1.6 tdi dsg comfort sunroof 168
    Yahu 130 binlere vardı 8500 tl niye zam gelmiş hey allahım ya.

• Binekte Toyota
    Ticaride Mercedes
    Kampanyaya katılanlar arasında

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 14021403140414051406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.