Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR YADA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR (3 KAMU BANKASI 1EKİM DE FAİZ İNDİRİMİNE İLK MESAJDA)

9 Kayıtlı Üye, 20 Misafir Kullanıcı, 10 Masaüstü Kullanıcı, 19 Mobil Kullanıcı ( 16 Mobil Cihaz 3 iOS )
39.750
Cevap
1.057
Favori
1.396.881
Tıklama
Popüler Konular listesinde 12. Sırada  bugün en iyi #6
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ ALANLAR YADA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR (3 KAMU BANKASI 1EKİM DE FAİZ İNDİRİMİNE İLK MESAJDA)

SIFIR ARAÇ ALANLAR YADA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR (3 KAMU BANKASI 1EKİM DE FAİZ İNDİRİMİNE İLK MESAJDA)

(En Son Oy Tarihi: 26.2.2020)
Giriş
    3751 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ugurlum07

Coralla 1.6 vison otomatigi park sensoru paspas bagaj havuzu dahil 113.500 e aldim. Hayirlisi ile kullanmak nasip olur insallah
    Hocam Hayırlı Olsun , Allah Kaza Bela Vermesin.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: burboz

zam mı gelmiş? ben ağustos sonunda 1.2 otomatik skypack 160 bine almıştım. 50 bin 15 ay sıfır faizle birlikte. faiz masrafıda sadece 250 tl idi. ist nissan gerçek otodan almıştım.
    Tekna için dünBi bayi 159 dedi bugün başka bayi 151 aynı araç çom kararsız kaldım nerdeyse parayı geçiyordum hesaplarına kendimi dışarı attım acele karar vermemek için kasımda 2018 ler biter bu fiyatlar hayal olursa çok üzüleceğim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çavuş
    74 Mesaj

Toyota kasko

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mersem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

otomatiği bilmiyorum da manuel için tekna 160e sıfır 2018 vardı istanbul ve izmirde.
    |
    |
    ---fırtına--- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    döviz neredeyse geçen yılki seviyelerine geldi ama herkes düşük faize odaklanmış durumda ama bir kişide kalkıp araç fiyatları dolar 7 ken euro 7.5 ken o kadar zamlanmışken neden şuan ekstra bir indirim olmuyor diye sorgulamıyor.Durum böyle olunca yüksek fiyattan ama sözde düşük faizle araç almak için bayilere kosuyor millet ne diyelim müstahak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myway20 -- 30 Eylül 2019; 20:53:41 >
  • Yüzbaşı
    537 Mesaj
    Arkadaşlar rica ediyorum konu ile alakası olmayan muhabbetler yapmayın, ara ara konuya giriyorum ne teklifler alınmış bakmak için ama alakasız muhabbetlerden teklifleri göremiyoruz.

|
    |
  • Yüzbaşı
    473 Mesaj
    Insignia teklifi alan yok mu hic

|
    |

Evet biraz zam gelmiş. Her zamanki gibi ilk alanlar her zaman şanslı oluyor vw de. Ben yarın passat aracımın satışını veriyorum. Bir ihtimal golfte indirim olacak. 10-15 bin kadar onu bekliyorum.

|
    |
    Alonj kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

0.49 kredi var mı bu fiyata

|
    |
    Led Zeppelin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

0.89 var sanırım; yeni fiyatlara göre 0.49 kredi olacakmış.
    |
    |
    cafzafer2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Döviz aynı seviyede ama araç fiyatları aynı diyorsunuz. Sizin mantığınıza göre araç fiyatları düşmesi gerekiyor. Pazar, ekmek, temel ihtiyaç maddelerinin fiyatlarının da düşmesi gerekiyor. Bu arada döviz düştü ya elektriğe %15 zam geldi.
    Konu dışı oldu ama akıl ve mantık dışı olunca duramıyorum.

|
    |
    myway20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ziraat Katılım dan kasko Toyota ile benzer çıktı. (1600civarı)

|
    |
    iLgen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

akıl mantıktan bahsediyorsun saydıklarınla beraber fiyatların düşmesi konusuna katılmıyorsun elektriğe zam gelmesinden şikayet ediyorsun ama eleştirmiyorsun senin bu yorumundan ne sonuç çıkarmak lazım anlamadım

|
    |
    gokhann_75 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    85 Mesaj

bende sizin gibi çok kararsız kalarak aldım ama şimdi iyiki almışım diyorum skypacke 167 diyorlar..2018 araç havuzu daraldıkça ufak ufak bindiriyolar anladığım kadarıyla.. ben fiyat düşeceğini sanmıyorum ama günahınıza girmekte istemem, kısmet işi araba😊

|
    |
    kimbehicayy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İ20 kadar sert süspansiyon sahip belkide gokart araçları vardır.
    İnanılmaz yol sesi alıyor ve çok çok sert. Test etmenizi tavsiye ederim.

|
    |
    dark1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: myway20

akıl mantıktan bahsediyorsun saydıklarınla beraber fiyatların düşmesi konusuna katılmıyorsun elektriğe zam gelmesinden şikayet ediyorsun ama eleştirmiyorsun senin bu yorumundan ne sonuç çıkarmak lazım anlamadım
    Anlamaz boşver. Ekmek, süt, ete zam geldi enflasyon %15 tabi arabalara da zam gelecek kafasında. Az Bilgi çok fikir sahibi. Bilmiyor ki bizim araç fiyatları yurt dışı ÜFE ye bağlıdır. O ÜFE ki hem bizim döviz kuruna hem de yurt dışı emtia Ve enflasyona bağlıdır. Yurt dışı enflasyon %1-2, emtia fiyatları son 1 yıldır düşüşte, bizim döviz sepeti de %25 düşmüş, yetmemiş 15 bin hurda teşviği var. Şimdi anlar mı ki? Anlamaz boşver. Bayiler net döviz sepetini 6.50-7.0 arası hesaplayıp araçları bize satıyorlar; oysa şu anda ki döviz sepeti 5.90. %20 arası fazladan net kâr, geçen seneye göre. Geçen seneye göre araç başı 2 kat kârla satış yapıyorlar.

Editto: Hükümetin ÖTV yi kaldırmasının ana sebebi de budur! Kur zıplaması ve ona bağlı enflasyon etkisi sönümlenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi needacar -- 1 Ekim 2019; 0:15:24 >
    |
    |

Malcolm X.

• Binbaşı
    1570 Mesaj

Döviz düşse de yükselse de otomobil fiyatlarına her ay ortalama %5 zam geliyor. Devletin parası yok, kendi aracında sigara içene bile ceza yazılan bir dünyadayız. Yakında gözünün üstünde kaşın var diye de ceza yazarlarsa siz yine burada otomobil fiyatlarındaki reel artışı konuşursunuz.

|
    |
    myway20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
son dakika
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.