Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1393. sayfa)

19 Kayıtlı Üye (12 Mobil) ve 54 Misafir (17 Mobil) - 44 Masaüstü29 Mobil5 iOS3 Android
5 sn
285.705
Cevap
4.583
Favori
46.391.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1040 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
16. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 13911392139313941395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: myway20

akıl mantıktan bahsediyorsun saydıklarınla beraber fiyatların düşmesi konusuna katılmıyorsun elektriğe zam gelmesinden şikayet ediyorsun ama eleştirmiyorsun senin bu yorumundan ne sonuç çıkarmak lazım anlamadım
    Anlamaz boşver. Ekmek, süt, ete zam geldi enflasyon %15 tabi arabalara da zam gelecek kafasında. Az Bilgi çok fikir sahibi. Bilmiyor ki bizim araç fiyatları yurt dışı ÜFE ye bağlıdır. O ÜFE ki hem bizim döviz kuruna hem de yurt dışı emtia Ve enflasyona bağlıdır. Yurt dışı enflasyon %1-2, emtia fiyatları son 1 yıldır düşüşte, bizim döviz sepeti de %25 düşmüş, yetmemiş 15 bin hurda teşviği var. Şimdi anlar mı ki? Anlamaz boşver. Bayiler net döviz sepetini 6.50-7.0 arası hesaplayıp araçları bize satıyorlar; oysa şu anda ki döviz sepeti 5.90. %20 arası fazladan net kâr, geçen seneye göre. Geçen seneye göre araç başı 2 kat kârla satış yapıyorlar.

Editto: Hükümetin ÖTV yi kaldırmasının ana sebebi de budur! Kur zıplaması ve ona bağlı enflasyon etkisi sönümlenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi needacar -- 1 Ekim 2019; 0:15:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • myway20 M kullanıcısına yanıt
    Döviz düşse de yükselse de otomobil fiyatlarına her ay ortalama %5 zam geliyor. Devletin parası yok, kendi aracında sigara içene bile ceza yazılan bir dünyadayız. Yakında gözünün üstünde kaşın var diye de ceza yazarlarsa siz yine burada otomobil fiyatlarındaki reel artışı konuşursunuz.

• Dizel otomatik Passat Bussines 206 bin altına fiyat alan varmı?

• Asa00 A kullanıcısına yanıt
    Inşallah passat gibi lansmana özel bir fiyat aliriz..

• Arkadaşlar haftasonu birkaç bayii gezdim. Bursa'da edindiğim fiyat bilgileri şöyle: Kia sportage elegance dizel otomatik 189 bin, Kia Ceed elegance dizel otomatik 163 bin, Mazda 3 (2018 model) dizel otomatik power paket 190 bin TL.
    Sorum şu olacak, cevaplayan olursa sevinirim: 3 ay sonra 2 yaşında olacak 2018 model mazda 3 e 190 bin verilir mi? Yoksa yeni çıkmış Kia Ceed 163 bin mi daha akıllıca olur. İkisinin de donanımları aynıdır aşağı yukarı. Yoksa hiç biri akıllıca olmaz mı? Kararsız kaldım açıkçası...
  • Passat al

• quote:

Orijinalden alıntı: Koruc1903

Dizel otomatik Passat Bussines 206 bin altına fiyat alan varmı?
    hocam bu fiyatı nerden aldınız
  • Hazır krediler inmişken kredilere uygun otomatik dizel veya otomatik benzin/lpg uyumlu sedan bir araç bakıyorum 100-135 bin arası var mı bu aralıkta güzel fiyatlar alan arkadaşlar krediye uygun
  • Bachprelude B kullanıcısına yanıt
    Kia ikinci elde zarar ettirir, 190 bin verdiğin eski kasa 2018 mazda 3 hayata küstürür. Mazdaya 190 verebiliyorsan passat al bari en azından istedigin an küçük bir kayıpla elden çıkartırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: takatuka15

Hazır krediler inmişken kredilere uygun otomatik dizel veya otomatik benzin/lpg uyumlu sedan bir araç bakıyorum 100-135 bin arası var mı bu aralıkta güzel fiyatlar alan arkadaşlar krediye uygun
    Civic ve Corolla.
  • Bundan sonra vw grubuna pahalı diyenin ağzına kürekle vurmak lazım. Mazda3 ve 190bin, şaka gibi. Mazda diyorum mazda.

• Bachprelude B kullanıcısına yanıt
    Hocam mazdanın muayenesine 1 yıl kalmış. Başka birşey demeye gerek yok sanırım.

• ugurlum07 U kullanıcısına yanıt
    Özel mesaj attım bakar mısınız acil olarak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burboz

bende sizin gibi çok kararsız kalarak aldım ama şimdi iyiki almışım diyorum skypacke 167 diyorlar..2018 araç havuzu daraldıkça ufak ufak bindiriyolar anladığım kadarıyla.. ben fiyat düşeceğini sanmıyorum ama günahınıza girmekte istemem, kısmet işi araba😊
    Fiyat baya iyi geldi başka bayi pazar günü skypack 167 tekna 159 verdi dün gittiğim skypack 160 tekna 151 verdi
    Hanımla dışarı çıktık ilk heycan geçsin diye imzalıyorduk yoksa sonra almaya diye girdik yine cesaret edemedik diper bayiye görw çok iyi fiyat verdi muhtemelen son bikaç araç asında sadece 20 bin kredi lazım gerisi hazır
    Kısmet bakalım kasımda bu fiyata bulamazsam çok üzülcem nasip bakalım 2ç el 10 bini geçmemiş araç bakıcam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sıfıt Honda Civic almak için bayilere telefon açtım . Konyada yaşıyorum . Lakin Yerli üretimi dedikleri Honda civic dream düz Benzinlidir.
    Diğer modeller kampanya kapsamında değil dediler. Ben Honda Civic 1,5 sport HB istiyorum ayarlayamaz mıyım dedim ayarlayamayız dediler. Konu hakkında kimsenin bir bilgisi yok . Bankalarda sorun yok verecekler ama ben bom boş bir honda civice de binme mahkumu olmak istemiyorum

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi bayiiden 160 skypack fiyatı aldınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konya Hondayı aradım yine . kredi kampanyası belli oldu mu diye . Verilen cevap öğleden sonra belli olacak dendi. Ayın 1 i halbuki . Biz beklerken Honda bayileri umursamıyor kararlaştıramıyor sanırım nasıl fiyat oluşturacaklarına
  • oguzhan68100 kullanıcısına yanıt
    Ne demek şakir? Yahu satın alınabilir arabada kampanya yapmayarak sadece reklam yapmış olur. Bedava hemde.. Uyanık her zamanki gibi Honda.
  • Arac fln alan varmi hic

• Egea için arayacağım bende sitede yayınlanmasını bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 13911392139313941395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.