Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR YADA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR (3 KAMU BANKASI 1EKİM DE FAİZ İNDİRİMİNE İLK MESAJDA)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: haisak Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 11 Misafir Kullanıcı, 9 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz )
40.020
Cevap
1.061
Favori
1.437.576
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ ALANLAR YADA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR (3 KAMU BANKASI 1EKİM DE FAİZ İNDİRİMİNE İLK MESAJDA)

SIFIR ARAÇ ALANLAR YADA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR (3 KAMU BANKASI 1EKİM DE FAİZ İNDİRİMİNE İLK MESAJDA)

(En Son Oy Tarihi: 28.2.2020)
Giriş
    2574 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ÇağrıAktaş

haklısınız.Fakat 2 bin km henüz çok erken km'ler.
    Rodaj döneminde yağ yakacağı hakkında soylentiler vardı.
    Karışık bir durum açıkcası.
    2019 modellerinde düzeltildiğini biliyorum.

Alıntıları Göster
    aracım temmuz ayında 1. yılını - 9 bin km yi doldurdu.
    shell istasyonundaki bakım alanında filtreler ve yağı değiştirdim.
    eleman herhangi bir sorun olmadığını söyledi, bu durum kronikten ziyade bir vardiyadaki seri üretime bağlı istisnalardır.
    |
    |
    Ssangyong XLV 1.6 AT Diesel LACİ
  • Yüzbaşı
    560 Mesaj
    dostlar günaydın..
    az çok biliyorsunuz ailem için benzinli otomatik araç bakıyorum günlerdir..
    kampanyayı duyar duymaz da dolaştım bayileri ve burda izlenimlerimi paylaştım..

sizce acemi olan annem ve babam için benzinli otomatik hangi aracı tercih etmeliyim..

2. el i20 düşündüm ama biraz temizleri 80 bin bandında..
    ve 100.000 civarına sıfırı alınabiliyor.. kredi oranlarını düşününce 2. el mantıksız geliyor malesef..

kafamdaki araçlar ; i20 style pan 100-105 bin arası, dacia stepway 0.9 easy-R, clio 0.9 benzin otomatik ( fiyatını almadım hiç görüşmedim henüz), corolla ve ya astra ?

tabi bunların benzin otomatik başlangıç paketleri tercihen..

yorumlarınızı bekliyorum..
    Eski Kullanıcı Adı:
    alpercan26

quote:

Orijinalden alıntı: dark1907

dostlar günaydın..
    az çok biliyorsunuz ailem için benzinli otomatik araç bakıyorum günlerdir..
    kampanyayı duyar duymaz da dolaştım bayileri ve burda izlenimlerimi paylaştım..

sizce acemi olan annem ve babam için benzinli otomatik hangi aracı tercih etmeliyim..

2. el i20 düşündüm ama biraz temizleri 80 bin bandında..
    ve 100.000 civarına sıfırı alınabiliyor.. kredi oranlarını düşününce 2. el mantıksız geliyor malesef..

kafamdaki araçlar ; i20 style pan 100-105 bin arası, dacia stepway 0.9 easy-R, clio 0.9 benzin otomatik ( fiyatını almadım hiç görüşmedim henüz), corolla ve ya astra ?

tabi bunların benzin otomatik başlangıç paketleri tercihen..

yorumlarınızı bekliyorum..
    Corolla 1.6 vision en mantıklısı olacaktır. b segmenti yerine c segmenti daha iyi. Hem kalite olarak hem de ikinci el değeri olarak Corolla almanız en mantıklısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpercan26 -- 30 Eylül 2019; 10:19:36 >
    |
    |

• Binbaşı
    1170 Mesaj
    Otv indirimi beklentisi hala var ama bana gore hükümet krediden yana kullanmış tercihini,bu saatten sonra ÖTV indirimi çok zor gibi.Konutta da yeniden yapılandırılma gelmis kamu bankalarına,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

honda civic elegance benzinli otomatik 152bin tl dedi. ama ekim ayında zam gelecek tahminimce 156bin olur dedi. benzinli turbolu motor 172 dizeli 202 bin dedi. kredi fırsatı ile ilgili herhangi bir bilgimiz henüz yok. bankalarla firmalar anlaşmayı tam yapmadılar bile dedi. civicin ön tarafınıda pek beğenmedim

renaultta megane sordum. kampanya sadece manuel vites araçlarda olacak dedi.

benim gibi c segment araç alacaklar için biraz hayal kırıklığı olacak gibi
    |
    |
    alpercan26

quote:

Orijinalden alıntı: iLgen

Bu ayın başında çorlu çalışan dan seat ibiza 1.0 ecotsi dsg style gri renk 107bine anlaşmıştık 105e inseydi 40bin %0 faiz ile alacaktık inmedi vazgeçtik corolla aldık.
    En mantıklısını yapmışsınız. 100.000 üstü bir meblağı Ibiza'ya istemek bence çılgınlık.

|
    |
    Ülkeyi zor bir ekonomik dönem ( daha zoru) bekliyor. Şu sıra araç almak veya krediye girmek mantıksız olacaktır benim kanaatimce . Gıda maddesi hariç diğer ürünlerin satimi ( araç ve taşınmazlar) oldukça zorlaştı.piyasada iş kalmadı neredeyse , satışlar belli bir kesim hariç durdu buna bir rahatlatıcı olarak kredi faizleri minimuma getirildi.
    Bilemiyorum Altan diyorum...

|
    |

Otomatik hocam, 30 bin sıfır faiz seçeceğiz vardı ama araç fiyatı 4 bin TL artıyordu, manuel için 95.500 fiyat almıştım, 30 bin sıfır faiz olursa Fiyat 99.500 olur demişti sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skuru -- 30 Eylül 2019; 10:30:5 >
    |
    |
    sadi_33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8431 Mesaj
    cumartesi günü mitsubishi yeni l200 4x4 PREMIUM AT modeli için 228.000 tl fiyat aldım. lansmana özel 40.000 tl'ye 12 ay % 0 faiz kampanyası yapmışlar.

arabayı çok beğendim. ama ranger ve hilux'a da bakacağım. babam için düşünüyoruz. pick-up bakan arkadaşlara yardımcı olmak istedim.

Orijinalden alıntı: erhan63

çanakkale seat leon excellence 160
    Haziran ayı sonunda 143'e Balıkesir veriyordu. Tabi şimdi ÖTV indirimi kalktı. Onu üzerine eklemek lazım.
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    295 Mesaj

Doğru söylüyorlar ama fiyatı aniden arttırdıklar gibi düştüğü zaman da düşürmüyorlar nedense. Dolar düşüyor euro düşüyor arabalar hala pahalanıyor

|
    |
    CorleoneFamily kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Böyle bişey nasıl olabilir ya, 30bine 4bin faiz alıyor işte.
    Eski atasözü, bokun adı değişmekle kokusu değişmez.

|
    |
    skuru kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

145 bin lira verecek olsam boş da olsa DCI Megane o fiyatlara bulunur diye düşünüyorum. B sınıfı yerine c sınıfına binmiş olunur. Ford burnundan kıl aldırmıyor. Hiç indirim yok. Sadece hurda indirimi yapıyorlar onu da Renault 9500 yaparken Ford 7000-8000 yapıyor hurda onlardan olunca.

|
    |
    kimbehicayy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2431 Mesaj

Corollayı ne kadara aldınız, hangi paket?

|
    |
    iLgen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1194 Mesaj
    Merhaba,
    Taşıt kredisi kampanyası ile Honda Civic alacak arkadaşlar için edindiğim bilgileri yazayım...

Not; görüşmeyi kampanyaya dahil olan bir bankadaki temsilci ile gerçekleştirdim. Kampanyaya dahil olan bankalara göre farklılık gösterebilir...

Öncelikle her bankanın anlaşmalı olduğu Civic bayisi var. Banka şubesi ve bayileri eşleştirmişler. Banka şubem şu olsun alacağım bayi bu olsun diyemiyorsunuz.

Kasko ve hayat sigortası kredi kullanılan bankadan yaptırılmak zorunda.

Dosya ücreti; çekilen tutarın Binde 5’i

Maksimum faiz oranı;0,99 (kredi çekilen meblağ ve vadeye göre bu oran değişiyor)
    Örneğin; 20.000 TL 12 ya da 24 ay Sıfır faiz
    30.000 TL 24 ay 0.22 faiz
    Vb.

Bayi katkı payı var ve bu pay araç alınan bayiye ödenecek. Katkı payları kredi çekilen vadeye göre değişiyor; 12 ay için 1.476 TL, 24 ay için 2.732 TL, 36 ay için 3.212 TL

Ben henüz bir Honda bayisi ile görüşemedim. Finansman desteğinden ziyade bu kampanya kapsamında bayinin ne fiyat vereceği belirleyici olacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    481 Mesaj

Düşünen arkadaşlar için uygun olabilir

G20 320i first edition sportline metalik kırmızı 335.000 TL bazı meslek gruplarına doktor hakim pilot ek %1 ındirim borusan balgat
    MB cla200 amg gece paketi, teknoloji plus paketi, 19 amg jant opak kırmızı 347.000 TL mengerler ümitköy (yaklaşık 10 gün önce aldım fiyatı değişiklik olabilir)

|
    |
    Intel i7 930 @ 3.3 Ghz - Gigabyte x58-ud3a - 3*4 GB GSkill Ripjaws 1600 Mhz ddr3 - Zotac GTX 660ti AMP! - 2*250 GB Seagate @ raid0 + Philips 500 GB + smartdisc 1 TB + Seagate 1,5 TB - High Power Absolute Power 850 W - Lian Lİ PC007
  • Binbaşı
    1917 Mesaj

Merhaba hurda durumu nasıl?

|
    |
    Jeremy Klakson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Seat ekim ayına zamlı girmiş hem arac satamıyorlar hem döviz düşüyor bunlar hâlen zam yapma peşindeler

kesinlikle hocam ford konusunda haklısınız alırsan almassan banane diyor. ama bu politika yüzünden kaybediyor. fordu eledim o yüzden peugoy 308 veya megane dizel düşünüyorum.
    |
    |
    ali_0017 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
üniversite
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.