Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR YADA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR (3 KAMU BANKASI 1EKİM DE FAİZ İNDİRİMİNE GİDİYOR DETAYLAR İLK MESAJDA)

15 Kayıtlı Üye, 41 Misafir Kullanıcı, 45 Masaüstü Kullanıcı, 11 Mobil Kullanıcı ( 10 Mobil Cihaz 1 Android )
34.024
Cevap
953
Favori
579.884
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ ALANLAR YADA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR (3 KAMU BANKASI 1EKİM DE FAİZ İNDİRİMİNE GİDİYOR DETAYLAR İLK MESAJDA)
Giriş
    249 Mesaj

Siz bir araç satış temsilcisi ağzıyla konuşuyorsunuz

sizin yazdığınızı okuyan hemen vakit kaybetmeden araç almak ister insanları boşuna gaza getirmeye gerek yok.

Biz ne dedik Almasın mı dedik? Değerlendirme ve karşılaştırma yaptık. Fikirlerimizi belirttik . 0 Araç satışı azalırsa insanlar 0 almazsa sizin dediğiniz gibi rakamlar artmaz . ÖTV 3 ay değil 3 yıla uzar belki oranlar düşer . Devlet bu işten ciddi para kazanıyor .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    tenekekutu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    64 Mesaj
    iyi günler. Allah herkesin gönlüne ve bütçesine göre bir araba nasip etsin. Arabamı 2 hafta kadar önce sattım ve o zamandan beri araba bakıyorum. C ve D sınıfı sedan 120 bin civarında otomatik vites (+5bin olabilir) araba bakıyorum. Baktıkça kafam karışıp, allak bullak oldu gerçekten :( 2. ele gerçekten güvenim yok denecek kadar az. Temiz arabalarda eşe dosta gidiyor. En sonunda 2019 model Honda Civic Eco Elegance alacam galiba. 2. elde bu kadar çok honda olması düşündürüyor beni biraz. Forumda bütçeme uygun olan düşük km aracı olan arkadaş varsa düşünebilirim :)

hocam1.0 tsi dsg için 123.000 yazmışsınız ya , hurda indirimli halimi , indirimsiz halimi ? eğer hurda indirimsiz hali ise bayi adını özelden yada buradan yazarmısınız.teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    eddyy90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamam karşılaştırdık,öğrendik ben olsam almam dediniz aydınlattınız bizi. Almamaya karar verdik bizde,Teşekkürler. Nasıl olsa alıştık bu forumda ben almıyorsam başkası da almasın tavsiyeli 544758888 mesajdan sadece bir tanesi daha sonuçta. Haziran ayının mesajlarına dönüp bakın bu seferde başkaları eski fiyat için alınmaz pahalı diyordu. Ben bildim bileli forumda sürekli birileri almayın diyor.

Bak ben biraz daha değişik bir şey söyleyeyim ben olsam zaten sıfır araç bile almam. Çıtır hasarlı pert araç alırım. Bana göre de burada araç almak isteyenlerin çoğu hatalı. Bu konuda bir işe yarayacak mı yaramayacak tabi. Herkesin dediğim gibi bir hesabı kitabı korkuları araç alma kriteri var sonuçta. Günümüzde pazar ve fiyatlar bu,alma demek fikir ama burada söyleyerek bir çözüm sunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenekekutu -- 11 Şubat 2019; 14:54:4 >
    |
    |
    Bahsedilenler: myst

Civic veya 14 Şubatta fiyatı açıklanacak olan yeni kasa Corolla. Bu ikisi haricinde sağlam,güvenilir dediğiniz fiyatlarda C-D sınıfı arasında sorunsuz araç bulmak zor. Corolla'yı bekleyin test sürüşü yapın ona göre ikisi arasında karar verin derim.
    |
    |
    Bahsedilenler: 657

Orijinalden alıntı: ecece_88

sıfır almak istiyoruz , bebek olduğu için o lükse o parayı verelim diyoruz.açıklaması yok ama içimize böylesi siniyor
    Leonda kullandim i20 de

Su piyasada leon alicagima 120 bine

75 bine i20 alirim

25 bin uzerinede 50 bin tasit kredisi cekerim

95 bini faize yatiririm aylik 2000 liraya yakin getirir.

Bunu mecburiyetten alacaginiz icin yaziyorum , su piyasada arac alinmaz almayin aldirmayin tekrar yaziyorum ALINMAZ ALMAYIN ALDIRMAYIN mecburiyetiniz yoksa .

Aylik 2000 lira az para degil asgari ucretle calisan bir kisinin aylik alicagi maas ordan hesap edin.

|
    |
    |
    |
    |
    |

Valla çıtır hasarlı pert güzel fikir ama çevrenizin olması işten anlamanız lazım . Ben anlamıyorum o yüzden sıfıra yakın 2. Eller mantıklı geliyor şuan bana fiyat farkı cazipse. Eskiden sıfır arabacı idim ama şimdi rakamlar korkunç.
    Zaten 120 bine sıfırı satılan aracın 2. Elde 5-10bin km’de hatasız 90-95 bin bandında olmasının sebebi benim dediğim sebepten ötürü. Temmuz öncesi alınan araç hepsi ki o rakamlara satabiliyorlar.

Rakamların ne derece korkunç olduğunu şurdan da anlatabilirim yine haziran sonu 0 Polo da baktık ama 2 hava yastığı olduğu için canımızı tehlikeye atmak istemedik 89 bin TL bize verilen opsiyonsuz 1.0tsi highline dsg fiyatı idi.
    Şuan forumda 110binli rakamlar telaffuz ediliyor o araç için.

Bu arada haziran 22 döviz kuruna baktım Euro 5.5 imiş
    Benim aldığım teklifteki arabalar 6 ay önce gümrükten TR ye girmiş arabalar olsalar ocak 2018 döviz kuru Euro 4.6 imiş. Arabanın kur değerleri %20 oynamış
    TL olarak bu değerler bu uçurumu açıklayabilir.

Ama benim en çok rahatsız olduğum konu bu aşırı vergiler ÖTV+KDV neredeyse araba fiyatı kadar vergi veriyoruz. Araç satışı azalırsa devlet mecburen bu vergileri düşürecek çaresiz

|
    |
    tenekekutu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    249 Mesaj
    Yine malum sitede bazı galericilerde sıfır leonlar var. 2018 Haziran sonu yine o araçlar ilanda vardı. Hala var. Haziran sonu 108bin TL’ye koydukları aracın fiyatını 117bin tlye güncellenmişler . Ama satamamışlar hala. İlan tarihi galerici oldukları için yeni gözükse de 7-8 aylık ilanlar😃

• Onbaşı
    34 Mesaj
    Merhaba. Ötv indirimi uzun süredir var ancak biz daha geçen hafta fiyatlara bir bakalım dedik ve daha önce de beğendiğimiz Qashqailere baktık. Ozellikle kredi faiz oranları oldukça iyi gibi. Şu an uygun bir faiz oranıyla 1.6 dizel otomatik tekna paket var aklımızda. Fiyat 153 bin liste fiyatı, pazarlik yapmiyorlar. Bu fiyata bu araç alinır mı? Bu rakama çıkmışken biraz daha zorlayıp daha iyi bir suv mu düşünmek gerekir tabi uygun kredi olanaklariyla? Okuduğumuz f/p değerlendirmeleri oldukça kafa karıştırıcı. Cok iyi araba diyen de var, çok pişmanim diyen de🙄

Yeni corollanın fiyatlarıyla ilgili duyum alan var mı? Baz modeli 90-100 arası olacak diyor bayiler ama net fiyat vermiyorlar lansman gününe kadar. Hatta bir bayi sadece yeni corollaya özel finansman kampanyası da yapabilirler dedi.

Ellerinde kalıp turşularını kurabilirler.
    |
    |
    M Y S T kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

arkadaşlar haziran ayında octavia style dizel otomatik 128.750 hurda benden teklif almıştım.
    temmuz ayında 140.000 hurda onlardan teklif aldım. şu aralar son fiyatı bilmiyorum ama 160k olabilir.

230.000 liralık mercedes sedan gri 134.100
    185.000 liralık a200 amg benzinli otomatik 111.700
    230.000 liralık c200d dizel otomatik 140.100 TL ye satılmış durumda. 140k ya octavia alacağıma mercedes almayı yeğlerim. Bu kadarda fiyat yüksek olmamalı.

• Yarbay
    3699 Mesaj
    piyasada tüketici güveni kalmadığı ve kredi oranları da uçtuğu için sıfır araç satışları darbe yemeye devam eder.

önceden elinde birikmişi ve düzenli geliri olan adam 0 km mercedes, bmw, audi alıyordu. şimdi elindeki birikmiş ile aynı markaların 2.el temizlerine yöneldi. ancak marka değişmiyor, düşük model alıyor.

gökten bir mucize gelmezse zaten bitik olan 2.el piyasa 3-4 aya kalmaz bayır aşağı gider.

2019 model ithal araç zaten şubat sonundan önce bayiye gelemez. ocak ilk hafta üretilip ithal edilmesi 7-8 hafta sürüyor.
    |
    |

Tekirdağ da yaşıyorum, buradaki bayiyi aradım. 13 ü akşamı lansmana davet ettiler, fiyatınında lansmanda belli olacağını söyledi satış temsilcisi. Konsol ve iç tasarımına tekrar baktım, özellikle vites kısmı 2019 model araba havasında değil hiç :/
    |
    |
    yazilimsever kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

alıp kendim evrakları vs ayarlasam vaktimde var.aranızda 0 araç için yapanınız yada nasıl yapıldığını bilen varmı?

sonuçta amaç 0 aracı en uyguna almak

|
    |

Orijinalden alıntı: cagan14

Merhaba. Ötv indirimi uzun süredir var ancak biz daha geçen hafta fiyatlara bir bakalım dedik ve daha önce de beğendiğimiz Qashqailere baktık. Ozellikle kredi faiz oranları oldukça iyi gibi. Şu an uygun bir faiz oranıyla 1.6 dizel otomatik tekna paket var aklımızda. Fiyat 153 bin liste fiyatı, pazarlik yapmiyorlar. Bu fiyata bu araç alinır mı? Bu rakama çıkmışken biraz daha zorlayıp daha iyi bir suv mu düşünmek gerekir tabi uygun kredi olanaklariyla? Okuduğumuz f/p değerlendirmeleri oldukça kafa karıştırıcı. Cok iyi araba diyen de var, çok pişmanim diyen de🙄
    Kredi faiz oranları iyi derken nissan bayilerini mi kastettiniz. Nitekim en düşük ihtiyaç kredisi 1,82. Taşıt kredileri daha da yüksek.
    |
    |
Mobilya Takımları
haberler
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.