Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (931. sayfa)

5 sn
288.559
Cevap
4.621
Favori
46.957.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 929930931932933
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ulkede bu kadar engelli vatandaşımız var mı ya ? Nasıl kapış kapış gidiyor bu ötvsiz lüks araçlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Renegade 1.6 dizel otomatik fiyatı alan oldu mu arkadaşlar.
  • Hedefilk1000 H kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle insignia exclusive

• arkadaşlar daha önce danışmak için yazmıştım ama yorum alamayınca bugün aracım için kaporayı verdik.

124.000 tl leon 1.0 tsi dsg leon aldık daha doğrusu kaporasını verdik.2019 model olduğu için gemiden gelmesi 10 günü bulacakmış.

kendileri hurda ayarlarsa 3.000 tl düşecekler kendim ayarlayabilirsem yaklaşık 5.000 tl lik tasarrufum olacak ve araç 119.000 e gelecek.

üzerine 1.750 tl verip seramik koruma,5 cama film , ön kaput koruma ve su iticiyi paket olarak aldık.

ekstra 30.000 12 ay 0 faiz kullanacağım için 3 bin tl tutarında garanti uzatma alacağım.

hediye olarak isteyebileceğim ne önerebilirsiniz , yada başka önerileriniz olurmu pazarlıkla alakalı?

teşekkürler

• Arkadaşlar Opel GrandLand X 1.2 benzinli Excellence + panoramik cam tavan versiyonunu 174.000 tl'ye satın aldım. Fiyat sizce nasıl? Daha ucuza alan var mı?

Bu arada araç hakkında merak ettikleriniz varsa yanıtlarım. Şimdilik gayet memnunum iyi ki bu arabayı almışım diyorum.
  • cnyttt kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamayında bir fabrikanın kendi iscisine indirimli araç satması gayet doğal bir durum sonucta kendi emekcilerine ufakta olsa promosyon yapması gerek bence ama bu engelli indiriminde bence cok açık var eskiden bu kadar satılmazken bir anda sanki sistemin acığını bulmuslar gibi cevremdede dahil her önune gelen ötv muaf engelli aracı alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamlamoz -- 10 Şubat 2019; 22:56:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azreften

arkadaşlar 200bine galerici bi abimiz sayesinde süperb prestige fiyatı aldım sizce nasıl bana çok mantıklı geldi

Alıntıları Göster
    Araç hakkinda bilgi vermeden fikir soruyorsun kardesim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayrıca yeri değil ama 0 araç ile ilgili olduğu için şu soruyuda sorayım

arkadaşlar 3 bin tl ye hurda araç buldum.satın alıp izleyeceğim yol ve dikkat edeceğim hususlar nelerdir?açıklayabilecek varsa çok sevinirim.

yeni araç alıyorum orada indirim için kullanacağım.

teşekkürler

• ecece_88 E kullanıcısına yanıt
    2018 Leon dizel otomatik style(küçük ekran) için Erya Otomotiv'den bugün 122.000 teklif aldım.

Bahsettiğiniz faiz koşulları geçerli.

Diğer bayilerin elinde de 2018 model araçlar var.İyice bir araştırın isterseniz.Daha uygun bir araç bulmanız mümkün bence.
  • seksen2 S kullanıcısına yanıt
    Çok yüksek değil mi ? O fiyata Insignia alanlar vardı düşünmediniz mi acaba ? Güle güle kullanın

• ecece_88 E kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun hocam. Seramik kaplama guzel bir para tuzağı. Cidden çok gereksiz, işçilik ve malzeme kalitesi çok önemli güzel bir işçiliği olan yer değilse tavsiye etmem.

• masterap M kullanıcısına yanıt
    Hocam bana yüksek geldi sonuçta araç benzinli.

• quote:

Orijinalden alıntı: double or nothing

Bu ulkede bu kadar engelli vatandaşımız var mı ya ? Nasıl kapış kapış gidiyor bu ötvsiz lüks araçlar?
    Megane aldık. Lüks mü?

Yakında ötv sıfırlanınca göbek atarsın lüks araca binecem diye

• quote:

Orijinalden alıntı: drmelihx

Araç hakkinda bilgi vermeden fikir soruyorsun kardesim

Alıntıları Göster
    süperb prestige 1.6tdi dsg cam tavan sıfır araç 200bin
  • emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    İnsignia bakmaya gitmiştim aslında ama Grandland X'i daha çok beğendim. İkisi de benzer fiyatlara gidiyor ve ben dizel araba sevmiyorum. Motorinle benzin fiyatları birbirine yaklaştığından dizelin bir espirisi de kalmadı artık. Artı olarak 1.2 motor olduğundan yıllık neredeyse 800 tl mtv avantajı var. Performans desek hiçbir eksiği yok 130 hp 230 nm tork var. Böyle düşününce Grandland X mantıklı geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azreften

süperb prestige 1.6tdi dsg cam tavan sıfır araç 200bin

Alıntıları Göster
    192 bin tl bu araç için ötv indiriminden beri beklenen bir fiyatti..Görünen o ki bu fiyata çekmişler ama galericilerle isbirligi yapiyorlar.A4 tsi otomatic desing içinde ayni şüphe içindeyim 192 ye cektiler belki de haberimiz yok..Varsa bir katakulli nasilsa kokusu çikar....

Hayırlısı olsun. Kazasız belasız kullanırsınız inşallah.

Yine de 180 civarına dizel otomatik excellence grandland x bulabilirdiniz.

Litre fiyatları aynı olsa bile dizel minimum 1 litre daha az yakar. Tek avantaj mtv den yana.

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Hayırlısı olsun. Kazasız belasız kullanırsınız inşallah.

Yine de 180 civarına dizel otomatik excellence grandland x bulabilirdiniz.

Litre fiyatları aynı olsa bile dizel minimum 1 litre daha az yakar. Tek avantaj mtv den yana.
    Teşekkür ederim. Dizeli ile test sürüşü yaptım 1.2 benzinli daha iyi gidiyor ve daha sessiz. 800 tl mtv farkıyla zaten ben 2,5 depo benzin alırım fazladan. Durum böyle olunca 6 bin fazla verip dizelini almaya hiç gerek yok bence.
  • Hayırdır birader senin derdin ne ? Sana laf atan mı var ? Ne atliyorsun sanane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi double or nothing -- 11 Şubat 2019; 0:41:31 >
    Hayırlısı olsun tekrardan.

• 
Sayfa: önceki 929930931932933
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.