Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR YADA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR (3 KAMU BANKASI 1EKİM DE FAİZ İNDİRİMİNE GİDİYOR DETAYLAR İLK MESAJDA)

11 Kayıtlı Üye, 35 Misafir Kullanıcı, 36 Masaüstü Kullanıcı, 10 Mobil Kullanıcı ( 8 Mobil Cihaz 1 iOS 1 Android )
34.649
Cevap
958
Favori
695.934
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ ALANLAR YADA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR (3 KAMU BANKASI 1EKİM DE FAİZ İNDİRİMİNE GİDİYOR DETAYLAR İLK MESAJDA)
Giriş
    1331 Mesaj

Martın sonu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    double or nothing kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Polo dizel dsg highline paket + cam tavan + metalik renk + bir kaç küçük extra daha 130 bin tl Manisa Demoto

(Güncel alınmış 0 fiyatlardır)

Orijinalden alıntı: kazein

Polo dizel dsg comfortline paket standart extrasız 115 bin tl İstanbul Acarlar

Polo dizel dsg highline paket + cam tavan + metalik renk + bir kaç küçük extra daha 130 bin tl Manisa Demoto

(Güncel alınmış 0 fiyatlardır)
    Fıkra gibi.
    quote:

Orijinalden alıntı: _RuLazz_

Fıkra gibi.

Alıntıları Göster
    Fiyatlar dizel otomatik icin uygun. Marttan sonra bu fiyatlari cok arariz. Fiyatlarin yuksek gelmesinin tek nedeni psikolojik olarak bu fiyatlara alisamamizdandir.

Fiat liste fiyatına kredi veriyor, yani peşin artı hurda ile 65'e verilen aracı 82'ye almak demek oluyor. (1.4 Fire Egea Easy donanım sedan kasa)
    Ayrıca bazı bayileri kredi deyince sanki külahları değişmişcesine triplere giriyor, fiyat vermeyeni dahil var!
    |
    |
    Hakan5434 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bakalim araba yok ceken , burnundan kil aldırmayan firmalar kac tane araba satmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: _RuLazz_

Araba konusunu Corolla 2018 model 1.6 Touch Manuel alarak kapattım. Uygun fiyatlı olduğunu düşünerek 2.eli değerlendirdik.

Araba almayı düşünenlere Allah kolaylık versin
    kaça aldınız, nereden aldınız?
    |
    |

14 Şubatı bekleyip yeni kasa alsaydınız.

|
    |
    _RuLazz_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: emrdmr1

Fiyatlar dizel otomatik icin uygun. Marttan sonra bu fiyatlari cok arariz. Fiyatlarin yuksek gelmesinin tek nedeni psikolojik olarak bu fiyatlara alisamamizdandir.

Alıntıları Göster
    Kur bu bantta haraket etmeye devam ederse 2019 modeller fabrika zamlarina ragmen en fazla bu fiyatlardan girer.Fiyatlarin yuksek gelmesinin sebebi alismamak degil “Alim Gucu” ile alakalidir!
    Burda ki cogu kisi bilincli tuketici,en basit carsi pazarda ki gida fiyatlarindan haberi var,o yuzdr 50liralik poloya 115 bin diyip alisamadik oyuzden demek abesle istigal otesi yok!

Yeni kasaya nefes yetmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    müşfik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3971 Mesaj
    HYUNDAİ İ20 1.4 Dizel Manuel Style Paket: 93.000 tl fiyat aldım.
    |
    |

Hangi bayi hocam ?

|
    |
    aydancan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    783 Mesaj
    Engelli indirimini konuşanlar, araç modeli üzerine konuşanlar susunca ne güzel oldu başlık.İnanılmaz bir şekilde konuda kirlenme yok, istediğim teklife hemen ulaşıyorum. Araç teklifi görmek için 2 sayfa geriye tıklama zahmetinden kurtuldum.

|
    |
    ASTRA SEDAN 2019 MODEL 1.4 140 TURBO 200 NM TORK EDİTİON PLUS DÜZ VİTES 92,000 TL

Astra HB, Crossland X, Grandland X , Insignia GS 50,000 TL 24 AY 1,19 KREDİ VEYA 35,000 TL 12 AY 0 FAİZ
    3453 Mesaj

Güzel para güzel motor kemikli araba. Ben B.esir bayisinde 2 tane perte ayrılmış önden arkadan aynı anda kazalı Astra Sedanlar gördüm ikiside kabinde 0 problemle kalmıştı kafes gibi sağlam kalmış kabin.

Şimdi gelip yüzü eskidi falan filan diyenler olacaktır ama bence güvenliği ön planda tutan bir araç.

İnşallah donanımdada iyileştirme olmuştur

|
    |
    Opel Arden Otomotiv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3840 Mesaj

Su araca bı de kredı versenız guzel bı alısverıs olurdu

|
    |
    Opel Arden Otomotiv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

ASTRA SEDAN 2019 MODEL 1.4 140 TURBO 200 NM TORK EDİTİON PLUS DÜZ VİTES 92,000 TL

Astra HB, Crossland X, Grandland X , Insignia GS 50,000 TL 24 AY 1,19 KREDİ VEYA 35,000 TL 12 AY 0 FAİZ

Astra HB 1.4 turbo ve 1.6 dizel dynamic paket manuel vites için fiyat alabilirmiyim.

Mutlaka MANUEL olacak, şimdiden teşekkürler.
    |
    |

Orijinalden alıntı: pro-black

Güzel para güzel motor kemikli araba. Ben B.esir bayisinde 2 tane perte ayrılmış önden arkadan aynı anda kazalı Astra Sedanlar gördüm ikiside kabinde 0 problemle kalmıştı kafes gibi sağlam kalmış kabin.

Şimdi gelip yüzü eskidi falan filan diyenler olacaktır ama bence güvenliği ön planda tutan bir araç.

İnşallah donanımdada iyileştirme olmuştur
    insignia için hayalet ekranlı paketlerınız kaç bın tl son fıyat olarak hayalet ekran zorunlu benım için
    hayalet ekranın oldugu paketın fıyatını suan merak edıyorum..
    |
    |

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

Grandland x exelence dizel otomatik vites var mı elinizde ve ne kadar?
haberler
seo paketleri
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.