Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR YADA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR (3 KAMU BANKASI 1EKİM DE FAİZ İNDİRİMİNE GİDİYOR DETAYLAR İLK MESAJDA)

14 Kayıtlı Üye, 35 Misafir Kullanıcı, 42 Masaüstü Kullanıcı, 7 Mobil Kullanıcı ( 6 Mobil Cihaz 1 iOS )
34.512
Cevap
954
Favori
672.680
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ ALANLAR YADA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR (3 KAMU BANKASI 1EKİM DE FAİZ İNDİRİMİNE GİDİYOR DETAYLAR İLK MESAJDA)
Giriş
    2178 Mesaj
    Bayilerden gelen ilk bilgiler,öğretmen ve memurların ocak satışlarını yine sırtladığı yönünde.
    Ben şimdiden uyariyim,haftaya satış adetlerini görünce tekrardan bunalıma girmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malvolorne -- 27 Ocak 2019; 20:1:28 >

192 liste fiyatı olan modele ne dediler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    masterap kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

190 a satmıslar, kapıları kılıtlı duruyordu bayıde. Bıze gelısı 185, bız 187-188 e de verırız ancak devlet ızın vermıyor tarzı bı acıklama yaptı ama ne anlama gelıyor bılmıyorum :)

|
    |
    High Quality kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dediğin gibi sıfır fiyatı ile alakalı bir durum. Önemli olan kar etmesi değil. Zaten kâr yok ortada. Olan diğer marka ve modellere göre çok daha önde olması. Hem satış hem de fiyat anlamında. İleride ne olur piyasa bilinmez ama en rahat gene bu araç satılır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    M Y S T kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3828 Mesaj
    1.0tsı dsg golf comfortlıne + hız sabıtleyıcının oldugu paket 135bın tl, mıdlıne plus 125bın tl, pesın

Opel ve nıssan dısında tum bayılere gıttım dıyebılırım, en cok araba vw de vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterap -- 27 Ocak 2019; 22:14:49 >
    Eve 2. araç almam lazım sıfır mı 2. el mi kararsız kaldım. Golf ve A3 de 2.el fiyatlar ederinden fazla gibi geliyor. İyi prim yapmış araçlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w.antilles -- 27 Ocak 2019; 22:26:48 >

1.0tfsı otomatık dynamıc ın dogus stogunda kalmadıgı bılgısı var bende. En son 150bın tl ye satılmıs

|
    |
    w.antilles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Highline sordunuz mu dsg?

|
    |

Sormadım ancak vw de stok boldu, renk seceneklerı falan vardı bolca

|
    |
    cybercem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok teşekkür ederim bilgilendirme için. 33k fark var çok anlamsız.

|
    |

Rıca ederım. 157bın tl ye 4x4 versıyonu rakıpsız duruyor, ben cok begendım

|
    |

Orijinalden alıntı: masterap

Rıca ederım. 157bın tl ye 4x4 versıyonu rakıpsız duruyor, ben cok begendım
    Siz mitsubishi ile alakalısınız biliyorum. O yüzden bir karşılaştırma yapalım nacizane arkadaşlar bilgilensin.
    Bu aracın rakibi Jeep Compass 192k'dan satıldı. 1.4 170hp, avantajı 9zf gibi duruyor sadece. Kia Sportage dizel 170k mı neydi, dizel ama 4x2. Tiguan benzinli 140klardan gitti, keza Ateca. Onlar da 4x2, orta donanımlar.
    Mitsubishiyi almak için biraz daha kırpılmask gerek sanki fiyatların ki insanlar ikinci el kaygısına düşmesin bence.

Orijinalden alıntı: Nirvana333

Valla keyifleri bilir.pazar payları diplerde.en iyi indirimleri yapmaları lazım fakat burunlarından kıl aldırmıyorlar.
    Ozellıkle gıttıgım bayıde sordum sportage ı. 2018 lerı bıtırmısler, 2019 ları 176bın tl den asagı dusmuyorlar. Otv ındırımı bıtımınde 225-230bın tl bandına cıkacagını soyledı st.

Anladıgım kadarıyla az arac cektıklerı ıcın satıs problemı olmuyor. Genelde bombostu bayıler, calısan da yoktu gezen de. Pazar olmasına ragmen ustelık. Toyota bayısının elınde toplamda 3 arac vardı

|
    |

Valla hocam bende kıa sportage var, kasım ayında fıyatı ıtıbarıyle rakıpsızdı o da. Bıttı

Dızel otomatıklerı getırdıler. Benzınlı tam otomatıgı 125bın tl ye verdıklerı bı zamanda dızel cıft kavramayı 170bın tl ye satamazlar demıstım ama sattı. 2018 ler uc asagı bes yukarı bıtmıs

Bır ara atecalar kampanyaya gırdı, full paket ve cazıp fıyat vardı bence. Bıttı

Jeep compass hakkında cok bılgım yok ancak genel kanı eskı jeep kalıtesının kalmadıgı yonunde

Tıguan manuellerı bır ara 124bın tl ye kadar verdıler. Ben de bı acaba cektım ancak vazgectım :) stok kaldıgını dusunmuyorum

Tum bunlar olurken mıtsubıshı cok az suv sattı tabı kı. Ilgınctır ama bayı satıslardan memnun, ıcerde hıc kımse yoktu anlamadım. Ancak benım gordugum kasımdan bu yana fıyat arttırmayan tek fırma oldu. Kredı kampanyası yapsalardı bugun ıcın en ıyı suv fırsatı dıyebılırdım

|
    |
    Geçen hafta Seat ve Vw bayilerine girdim. Ellerinde ikişer üçer tane araç vardı. İçerisi bomboştu. Seat Arona yok mu diye sordum. Ellerinde 2018 model olmadığını, 2019 modellerin ise Mart ayında geleceğini söylediler. Satışlar mı iyi ellerinde araç kalmamış, yoksa işler yok diye araç mı çekmiyorlar gümrükten anlam veremedim?

|
    |

Fiyat ne olacak acaba ötv bitmeden güzel bi kampanya yapsalar da alsak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    mamlamoz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1461 Mesaj

Vallahi fiyatı şubatın 2.haftası açıklarlar tahminm ama araç gerçekten güzel olmuş üstelik sunrooflu modelleride vardı

|
    |
    d.winchester. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Malvolorne

Bayilerden gelen ilk bilgiler,öğretmen ve memurların ocak satışlarını yine sırtladığı yönünde.
    Ben şimdiden uyariyim,haftaya satış adetlerini görünce tekrardan bunalıma girmeyin.
    Bayilerden araç alırken meslek mi belirtmek zorundayız. Nerden biliyorlar mesleğimi belki kaçak et ticareti yapıyordur. Alnında mı yazıyor. Komiksiniz valla

Satışları aylardır taksiciler, ötv muafiyetçi tayfa sırtlıyor. Filoların eski satışları yok. Ancak satılmıyor diyemeyiz. Tam ötv ile alan ve bayiden çok az indirim alabilen gerçek kişiler ise satışların ancak ve ancak %10 u olur. Marka marka değişiyor tabiiki. Misal egeada gerçek kişilerin oranı çok iken suv piyasasında ötv muafiyetlilerin satışı çok.

Ha bu arada üç beş bin alan memurlar aylardır aynı araca biniyorlar. Oturduğum sitede full memur dolu. Otoparka bakın eskici dükkanı gibi

|
    |

Orijinalden alıntı: w.antilles

A3 sportback için fiyat alan oldu mu hiç?
    Eve 2. araç almam lazım sıfır mı 2. el mi kararsız kaldım. Golf ve A3 de 2.el fiyatlar ederinden fazla gibi geliyor. İyi prim yapmış araçlar.
    Eger illa c sinifi ve marka olacak demesseniz İbiza 1.0 dsg düşünün derim.

son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.