Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (913. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 33 Misafir (2 Mobil) - 32 Masaüstü7 Mobil3 iOS2 Android
5 sn
288.652
Cevap
4.621
Favori
46.972.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 911912913914915
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: messi49

Teşekkür ederim bilgileriniz için.2000cc Subaru Forester mesela Dizelini 247 bine düşürlerse 123bin tlye mi gelmesi gerekiyor ötv muaf fiyatı ? 140bin yazmış da biri aşşağı da.O zaman aynı şekil 320d girerse de rapora 123bin’e gelmesi gerekiyor.X1’lerin 155-160 binlere gelmesinin sebebi de %60 ötvsi olması.Subaru Forester 2motor dizel 123bin’e gelirse direk alınır o zaman çünkü ya 110bine astra ya 123bine Octavia alıcaz.Ve ötv muaf olduğu halde bu fiyatlar yüksek geliyor.Var mı 2motor ötv muaf teklif alan?

Alıntıları Göster
    124 e vermiyorlar. 140 a vermeleri vergi kanunu açısından yanlış bir kere. Ötv, kdv yi nasıl heplarsan hesapla 140 ötv indirimli 2.0 dizel olmaz. 16k yı elden alıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,
    LEON 1.5 EcoTSI ACT 150 HP DSG S&S FR modeli için fiyat teklifi alan oldu mu?
    Liste fiyatı 138.100 TL , aracımı satıp model yükseltmek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fagala

Konu dışı olucak ama şu an almanyadayım. Akrabalarım polo benzinli comforfline almışlar 17500 euro. Yanlış bilmiyorsam türkiye fiyatıyla aynı. Türkiyede vergiler yüksek diyoruz ama burdada farklı değil
    Sen 2 bin tl asgari ücret ile çalışıp kac ay sonra o polyoyu hesapla, bir de Almanya’daki asgari ücret olan 1500 Euro ile bir Alman kac ay sonra o polyoyu alır hesapla ve sonra çıkan farkı biraya yaz. Bunlar ekonomik gerçekler. X ya da y partisini tutup tutmamakla ilgisi yok olayın. Matematik ve rakamlar yalan söylemez

• Engelli muaf 238binlik aracı 118bin liraya bırakıyolar.Fakat benzin malesef Dizeli girmiyor rapora.9 ila 11 litre arası yakıt tüketimi var imiş.Benzinli arabadan çok çektik o yüzden benzine tövbe 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: fordmustanggt2005

Bakıma gittiğimde geçen hafta ABC peugeot da 308 göremedim showroomda.
    Gittim satış temsilcisine ötv indirimi falan devam ediyorsa niyetimin olduğunu söyledim, fiyat sordum ayrıca showroomda araç olmadığını söyledim.

Türkiye 308 stoklarının tamamını sattıklarını söyledi. Başka il başka bayi hiç mi araç yok, ötv indirimi bitmeden alabilirim dedim, araç belirsiz süreli olarak şuan için yok dedi.

Alıntıları Göster
    Evet bende Baykar dan benzer bir cevap almıştım. Türkiye çapında stokta yok demişti pek inanmamıştım, demek ki dedikleri doğruymuş.

Kendi segmentinde çok iyi fiyat avantajına sahip bu arabadan neden daha çok getirmemişler hayret.

Uygun fiyatlı dizel otomatik arayanlar için çok güzel bir alternatif halbuki.

• Hıc bır yerde arac kalmamıs arkadaslar, benım alabıldıgım fıyatlar da genelde son araclar

1.0tsı dsg fabıa style 100.000 tl pesın, hurda dahıl
    1.0tsı dsg polo comfortlıne 104.750tl pesın, hurda dahil
    1.2 etg5 208 actıve 90.000tl pesın, plakalı
    1.5dcı edc ıcon clıo 100.000tl opak, 102.000tl metalık, pesın ve hurda dahıl
    1.6tdı dsg ıbıza style 109.000tl pesın
    1.0ts dsg style+led, buyuk ekran, gerı gorus leon 122.000 tl (40bın 12 ay %0 faız)
    1.5 manuel ınvıte mıtsubıshı eclıpse cross 125.000tl pesın
    1.0 dct elegance kıa stonıc 123bın tl
    2019 1.6 dızel dct kıa sportage 176bın tl

1.4 100hp 6 ılerı tam otomatık elegance + ekstra ekranlı kıa rıo alındı. 94.500tl 20bın tl 12 ay %0 faız

• masterap M kullanıcısına yanıt
    Mitsubishi Eclipse Cross fiyatı gayet iyiymiş aslında.

• liste fiyatı 127.900 zaten. hurda dahil değil bu arada

otomatik üst pakete 150bin tl, 4x4 e 157bin tl dedi. araçların güvenlik donanımları full bu arada tüm donanım seviyelerinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: zulu1616

Peugeot 308 1.6 blue hdi otomatik Active paket araç bulan ve fiyat alan oldu mu? Geçen hafta bursada bayisine uğradım hiç kalmadığını söyledi.

Kobilere 108 bin tl den satmışlar. Yeni seri ne zaman gelir ve fiyatı ne olur acep?
    öğrenebildiğim kadarıyla 308 in hiçbir versiyonu kalmamış türkiyede
  • Bayilerden gelen ilk bilgiler,öğretmen ve memurların ocak satışlarını yine sırtladığı yönünde.
    Ben şimdiden uyariyim,haftaya satış adetlerini görünce tekrardan bunalıma girmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malvolorne -- 27 Ocak 2019; 20:1:28 >
    192 liste fiyatı olan modele ne dediler?

• Yorumlarda milleti gaza getirmeye çalışanlar açıkça belli olmuyor mu sizce de ?

• High Quality kullanıcısına yanıt
    190 a satmıslar, kapıları kılıtlı duruyordu bayıde. Bıze gelısı 185, bız 187-188 e de verırız ancak devlet ızın vermıyor tarzı bı acıklama yaptı ama ne anlama gelıyor bılmıyorum :)

• M Y S T kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi sıfır fiyatı ile alakalı bir durum. Önemli olan kar etmesi değil. Zaten kâr yok ortada. Olan diğer marka ve modellere göre çok daha önde olması. Hem satış hem de fiyat anlamında. İleride ne olur piyasa bilinmez ama en rahat gene bu araç satılır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1.0tsı dsg golf comfortlıne + hız sabıtleyıcının oldugu paket 135bın tl, mıdlıne plus 125bın tl, pesın

Opel ve nıssan dısında tum bayılere gıttım dıyebılırım, en cok araba vw de vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterap -- 27 Ocak 2019; 22:14:49 >
  • A3 sportback için fiyat alan oldu mu hiç?
    Eve 2. araç almam lazım sıfır mı 2. el mi kararsız kaldım. Golf ve A3 de 2.el fiyatlar ederinden fazla gibi geliyor. İyi prim yapmış araçlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w.antilles -- 27 Ocak 2019; 22:26:48 >
  • w.antilles W kullanıcısına yanıt
    1.0tfsı otomatık dynamıc ın dogus stogunda kalmadıgı bılgısı var bende. En son 150bın tl ye satılmıs

Highline sordunuz mu dsg?

• cybercem C kullanıcısına yanıt
    Sormadım ancak vw de stok boldu, renk seceneklerı falan vardı bolca

Çok teşekkür ederim bilgilendirme için. 33k fark var çok anlamsız.

• 
Sayfa: önceki 911912913914915
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.