Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (908. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Doğru44 , neduda Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 92 Misafir (19 Mobil) - 73 Masaüstü21 Mobil5 Android
5 sn
288.652
Cevap
4.621
Favori
46.973.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 906907908909910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 247400 olursa 123700 oluyor bu engelli indiriminin en yüksek fiyatı daha yükseğini engelli indirimi için isteselerde gösteremezler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarihus -- 23 Ocak 2019; 12:53:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bayram3258 B kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bi çok yerden teklif aldım.
    256-257 bin TL ye teklif verenler oldu ama kesinlikle aşağıya inmediler.
    Sanırım, vermek istemiyorlar.
    Yoksa ülkeye giriş rakamları zaten düşük, en azından 4 lastik jantı söksen o fiyata iner zaten.
  • EfsaneFocus kullanıcısına yanıt
    Allahim olabilir mi öyle bişey, olsun cunki karikatürü geldi aklıma. Ben o fiyatlara inebileceklerini düşünüyorum ancak su var inmelerine gerek kalmadan zaten satacaklar bence 257 lerden bitirecekler. Ama bitmez de 125 binlere düşerse ekstra donanim ekletebilirler zorla, ama olsun her türlü tavız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.20d konusunda bende çok ısrarcı oldum bayağı bi bastırdım. Siz 247 den kesin faturayı ben elden ekstra 9 bin tl vereyim dedim ama yapamıyorlar malesef. Ülkeye giriş fiyatları belli olduğu için maliye ötv muafiyetli faturayı kesmemize müsade etmez diyorlar. ÖTV muafiyetli isteyende çokmuş zaten aynı şekilde. Bizde arabamızı satmak istemezmiyiz diyo adam. Bence yapabilseler yaparlardı. Aracı iade et bi daha çek vs bir sürü şey konuştum ama alamıyoruz :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2018 wv Passat trend manuel dizel 140 bin Honda Civic elegance tüp benzinli li 2019 130 bin sizce fiyatlar nasıl gönlüm passatan yana açıkçası sizce fiyatı uygunmu. Uygunsa hemen alacam.

• Egea manuel benzinli 1.4 urban için 2018 ve 2019 fiyatı alan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akremon

Arkadaşlar 2018 wv Passat trend manuel dizel 140 bin Honda Civic elegance tüp benzinli li 2019 130 bin sizce fiyatlar nasıl gönlüm passatan yana açıkçası sizce fiyatı uygunmu. Uygunsa hemen alacam.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-carfix-2018-skoda-superb-active-1.6-tdi-dsg-0-km-18-fatura-607305292/detay

Bu otomatik olduğu için daha mantıklı olur sanki.
    Özellikle manuel bakıyorsanız bilemem.

• gokselelkn kullanıcısına yanıt
    Maliyeti neye göre belli merak ettim?
    Bir çok araç araç farklı ülkelerde üretiliyor ama adamların maliyeti tek bir fiyat yok öyle birşey bende global firmada çalışıyorum 33 ülkede üretim yapıyoruz.
    Hiçbirinde sabit fiyat politikası yok. Onlar içinde geçerli olmalı. Afrikada üretilen ile avrupada üretilenin maliyeti aynı olamaz. Yada size verdikleri vergisiz fiyat maliyet mi sanıyorsunuz olmaz olamaz.
    Katıldığım nokta evet 2 yılda 2'ye katladı hatta daha fazla kimin geliri bu kadar arttı? Ayrıca 2 katından fazla nasıl arttı o da soru işareti.
    Kimse kusura bakmasın bayiler kaymağı yedi şimdi de vazgeçmek istemiyor. İnsanlar düştü vs.... kanıp alır ki birkaç model dışında satamadıklarını herkes biliyor.
    Ayrıca %1 satış umurlarında olmaz yanlış adam ürettiyse isterse kıbrıs olsun orayada satmak isteyecek yok orası küçük yok buranın hacmi büyük diye bakmaz ne satarsam kar der.
    Katıldığım ve katılmadığım noktalar var.
    Burası Türkiye yarın ne olacağını göreceğiz hepbirlikte ama herkese nacizane tavsiyem elinizde ki paranın kıymetini bilin gerçekten zor kazanılıyor ve 2 günde eriyip gidebiliyor.

• 2018 Egea 1.4 easy var mıdır bayileri ellerinde?Bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
  • quote:

Arkadaşlar 2018 wv Passat trend manuel dizel 140 bin Honda Civic elegance tüp benzinli li 2019 130 bin sizce fiyatlar nasıl gönlüm passatan yana açıkçası sizce fiyatı uygunmu. Uygunsa hemen alacam.
    2 gündür servisten verdikleri trend dsg passat kullanıyorum. Normalde highline golf var.

Trend passat almayın bence. Hanım ve çocuk da hiç beğenmedi, hanım hiç forum muhabbetlerini bilmez ama içine hitler almanyasına benziyor, 90ların arabası gibi dedi :)) plastikler koltuklar falan kötü gerçekten. İş görür mü görür ama tam şirket havası var araçta.

Benim de içimden geçen şu ki kaliteli olmak kaydıyla dolu bir C sınıfı aracı buna net tercih ederim. Hatta bagaj ve iç hacim yetebilirse golf buna 10 basar.

• turkeril kullanıcısına yanıt
    Çok tşkler....

• quote:

Orijinalden alıntı: gokselelkn

Bu mesaj silindi.
    Nasıl ki Türkiyeden EGEA - CLIO gibi araçlar komik rakamlara yurt dışına ihraç ediliyorsa diğer araçlarda aynı şekilde buraya geliyor.
    Vergisiz fiyatın içinde reklam - servis ağı - garanti - ana dağıtıcı kâr payı ve ayrıca yapılacak satış adedine göre ilave primler vs. olduğuna göre ve bildiğim kadarıyla sizin de burada resmi olarak bir temsiliyetiniz olmadığına göre bu kadar hararetle bayiler veya araç fiyatları hakkında konuşan insanlara cevap yetiştirmek için sizi motive eden şey nedir?
  • Egea 1.4 fire easy için teklif alan oldumu hurda onlardan?

• quote:

Çok tşkler....
    Mesajıma bakınca biraz abartmış olabilirim dedim :)

Bütçenize uyan araçları ailece test etmeniz daha doğru olur, kişiye göre değişen konular.

Ama şu ara sedan araç alacak olsam kısa süre içinde gelecek olan yeni cerato ve corollayı görmeden karar vermezdim.

• Hyundai Kona 1.6 T-GDI Elite Smart Tek renk

128 bin fiyat aldım ne diyorsunuz alınır mı 8-10 litre benzini göze alırsak. Ben zaten ağırlıklı olarak yılda 10k kilometreyi geçmem diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: StByErdeM

3.20d konusunda bende çok ısrarcı oldum bayağı bi bastırdım. Siz 247 den kesin faturayı ben elden ekstra 9 bin tl vereyim dedim ama yapamıyorlar malesef. Ülkeye giriş fiyatları belli olduğu için maliye ötv muafiyetli faturayı kesmemize müsade etmez diyorlar. ÖTV muafiyetli isteyende çokmuş zaten aynı şekilde. Bizde arabamızı satmak istemezmiyiz diyo adam. Bence yapabilseler yaparlardı. Aracı iade et bi daha çek vs bir sürü şey konuştum ama alamıyoruz :(
    Kasa degisikliginden dolayi kar paylari cok dusuk ama 10lira illa ki kar payi birakmislardir,tahmin ediyorum borusan otv tesfiginin genislemesini bekledigi icin fiyatlara el atmiyor daha fazla!

• ANIL A kullanıcısına yanıt
    Hocam ölü yatırım hiç bu paralara 2. El 10-15.000 de tucson 1.6 tgdi bulursun benzinini göze aldıysan.

Yada lpg li civic al geç. İlerde araban para eder.

Yada 15 daha sabret lansmandan corolla kapatmaya bak, ben cazip fiyata fırsatlar olabileceği düşüncesindeyim Yeni Corolla da

• Honda civic 1.6 dizel manuel 117.000

1.6 dizel otomatik 140.000

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    Golfteki kalite bir ayrı hocam, stepne kısmına bi bak passatın kendi golfünü zaten biliyorsundur, stepnenin oyuğu bile yalıtım kaplı golfte, gerçekten kalite kokan bir araba

• 2.el düşünmüyorum şimdilik

Bu arada 1.2 otomatik captur icon tüm paketler var 122 bin tl

1.2 otomatik benzinli 308 active 112 bin tl cam tavan ve 17 inc jant var, geri görüş kamerası navigasyon vs yok.

Bu üçü arasındayım şu an en pahalıdır kona en üst paket 128 bin bu donanımda toyota hibrit bulabilirmiyim sizce?

• 
Sayfa: önceki 906907908909910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.