Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR YADA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR (3 KAMU BANKASI 1EKİM DE FAİZ İNDİRİMİNE GİDİYOR DETAYLAR İLK MESAJDA)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cagdass07, rcpycl81, tica Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 13 Misafir Kullanıcı, 14 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
34.468
Cevap
953
Favori
660.338
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ ALANLAR YADA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR (3 KAMU BANKASI 1EKİM DE FAİZ İNDİRİMİNE GİDİYOR DETAYLAR İLK MESAJDA)
Giriş
    959 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Luuca

Xc90 ni 192 versinler onuda alalim verdiler de almadik mi:)
    Ben 300’e raziyim onda:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Luuca

Xc90 ni 192 versinler onuda alalim verdiler de almadik mi:)
    Ben 300’e raziyim onda:)

|
    |

Pahalı hocam ben mirror paket teklifi aldım 79 küsüre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwho -- 17 Ocak 2019; 1:15:3 >
    |
    |
    serdarrrrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    axu483

3.18 d 3.20 d fiyati alan var mi yakinda? Ozellikle antalyadan, su an orada bulunmadigim icin bakamiyorum 3 4 güne geçeceğim de.

|
    |
    ciddi ötv indirimi gelip premium araçların fiyatları 200 e yaklaşınca ben görücem 270 bin tlik x trail fiyatını savunanları burada :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myway20 -- 17 Ocak 2019; 2:13:31 >
    |
    |

şahsi görüşüm ötv indirimi kapsamı genişleyerek devam eder 2019un 18 den daha iyi olmayacağını
    ön görmek için çok zeki olmayada gerek yok zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    BOOOOOOOOOOO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    368 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ultraslowcat

xtraili eylül/kasımdan beri takip ediyorum
    ötv indirimi olmadan platinum bej modelini kampanya dahilinde 245 bine veriyorlardı. (liste fiyatı 270 ya da 285 di tam hatırlamıyorum)
    ötv indiriminden sonra 192 ye verdiler..ben de zar zor bulup aldım bir tane..
    şu an ötv indirimi devam ediyorsa aracın fiyatı hala 192 civarı olmalı..
    270 ler ancak ötv indirimi olmazsa + dolar kuru 6 üzerindeken ki fiyatına denk gelebilir..

ayrıca amerikada en cok satan suv modeli ama dediğiniz gibi 2.0 motorlusu..

Alıntıları Göster
    evet dostum bende bundan bahsediyorum işte fiyatı gene 190 200 bin arası olmalı
    ama bazıları şimdi 270 bin gibi rakamları normal görüyor kendileri makul fiyattan aldıkları için.
    |
    |
    Arkadaşlar bu kadar düşün taşın bir türlü istediğimi yakalayamayınca piyasadan 2. El passat 1.4 TSİ comfortline dsg 125 HP aldım geçtim. Allah utandırmasın İnşallah. Umarım herkes gönlündeki aracı bulur...

2.elde aracını satmak isteyenler zannediyorki aracımı satıp 3 5 koyup yenisini alırım. Fırsatçılığı hem 2.elde yapıyorsunuz hem de sıfırda bekliyorsunuz. Yok öyle bir dünya. 2.elde ciddi zarar yazdığımız ve sıfırına tonla para istenen devre hoşgeldiniz.

|
    |

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 18 saat 3 dakika kadarı kaldı.
    Bu araçların sadece Türkiye'de satıldığını, burada araç satamazlarsa batacaklarını sanan tuhaf tipler var. Firmaların satış paylatinda Türkiye pazarı %1 bile değildir. Satsa ne satmasa ne. Aracın üretim maliyeti adam için belli, Satış euro fiyatı belli, hükümet sizi vergilerle somuruyor diye adam Türkiye'ye özel indirimmi yapacak. Yabancı firmalar, Türk firmaları gibi değildir, fiyatlarla saçma sapan oynamazlar.

Bu tip düşünen insanlar; dünyadaki tek ülkeyi Türkiye , Türkiye'deki tek araç alani kendinleri zanneden, bayiye gitmesi için dört gözle herkesin onu beklediğini, ah bir gelsede ne isterse hediye verelim, hangi fiyatla isterse alsın , yeterki gelsin diye kırmızı halı serilmiş beklendiğini sanan tipler.

Hükümet efendi vergileri düşürmeden, ekonomide dövizi düşürmeden araç fiyatları ucuzlamaz.

69.500 tl. Hurda bayiden.

|
    |

Orijinalden alıntı: dwho

Pahalı hocam ben mirror paket teklifi aldım 79 küsüre
    Hangi bayi kardeş ben izmirde aldım bu fiyatı

Senin fiyat çok iyimiş

|
    |

• Çavuş
    44 Mesaj

Bulur' da Tekirdağ Haliç Jeep 198 fiyat göndermiş ama zorlasanız muhtemelen 192-193e bırakırlar diye düşünüyorum.
    |
    |
    cagrimir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kaç model kaç km kaça aldın
    |
    |
    engin20020 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: gokselelkn

Bu araçların sadece Türkiye'de satıldığını, burada araç satamazlarsa batacaklarını sanan tuhaf tipler var. Firmaların satış paylatinda Türkiye pazarı %1 bile değildir. Satsa ne satmasa ne. Aracın üretim maliyeti adam için belli, Satış euro fiyatı belli, hükümet sizi vergilerle somuruyor diye adam Türkiye'ye özel indirimmi yapacak. Yabancı firmalar, Türk firmaları gibi değildir, fiyatlarla saçma sapan oynamazlar.

Bu tip düşünen insanlar; dünyadaki tek ülkeyi Türkiye , Türkiye'deki tek araç alani kendinleri zanneden, bayiye gitmesi için dört gözle herkesin onu beklediğini, ah bir gelsede ne isterse hediye verelim, hangi fiyatla isterse alsın , yeterki gelsin diye kırmızı halı serilmiş beklendiğini sanan tipler.

Hükümet efendi vergileri düşürmeden, ekonomide dövizi düşürmeden araç fiyatları ucuzlamaz.
    O bayilere kimse ''Ne olur gel Türkiye'de bayi aç, bize araç sat!'' demiyor. Kendi istekleri ile bu ülkeye araç satmak için geliyorlar. İster fiyatları indirsinler isterse indirmesinler. Çok da önemli değil... Yerli ya da yabancı firma fark etmez, bir ürünün belli bir maliyeti ve kar marjı vardır. Firma isterse kar marjından kısıp indirim yapabilir. İster yapsınlar isterse yapmasınlar paşa gönülleri bilir. Bize araç satsınlar diye kuyruğa girmiyoruz.

Vergi konusunda ise sizinle aynı düşünceleri taşıyorum. ÖTV denen illet şeyi kaldırmaları lazım. Bir araç da devlete almaktan gerçekten sıkıldık.

Adamın fiyatı bu ister alın ister almayın. Hemen hemen benzer fiyatlar. Bu kadar rekabetin olduğu bir sektörde kimse istediği kar marjıyla ürün satamaz. Fiyati firmanın kendi değil rakip belirler. Benzer ürünü rakip 10 liraya satıyorsa siz 9 veya 11 e satarsiniz. Kimsenin kimseyi kazikladigi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokselelkn -- 17 Ocak 2019; 10:34:29 >
    |
    |
    haremsize kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2443 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serdarrx

Doğuş oto esenyurt

Ateca yok 2019ları bekliyorlarmış 😊

Audi a4 dynamic 192 den kapıyı açıyorlar

parayı kırdınız herhalde serdar bey?

şelalenin selamı var size
    |
    |

Orijinalden alıntı: gokselelkn

Adamın fiyatı bu ister alın ister almayın. Hemen hemen benzer fiyatlar. Bu kadar rekabetin olduğu bir sektörde kimse istediği kar marjıyla ürün satamaz. Fiyati firmanın kendi değil rakip belirler. Benzer ürünü rakip 10 liraya satıyorsa siz 9 veya 11 e satarsiniz. Kimsenin kimseyi kazikladigi yok.
    Her bayiden passat 1.6 tdi manuel comfortline için fiyat aldım. Biri 157 diyor biri 155 diyor biri 161 diyor hepsi de aynı donanım standart araçlar. Hepsi de beni 3 gün sonra arayıp karar verdiniz mi tekrar görüşelim fiyatları diye arıyorlar.

Bu kadar bayi napsın firma napsın goygoyu yapmaya lüzum yok ötv indirimi olduğunda nerdeyse bütün firmalar çaktırmadan net fiyatların üzerine zam yaptılar. Niye yaptılar dolar da düştü euro da düştü ? Alıcı da nasıl kar ederim diye bakacak satıcı da ne yapsam da daha fazla kar etsem diye bakacak.

Size kalsa bu fiyatı veriyosa bi bildiği vardır diyip araç alalım hiç sorgulamayalım
Mobilya Takımları
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.