Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (9. sayfa)

5 sn
285.741
Cevap
4.586
Favori
46.402.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1040 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam Jetta Comfortline paket 1,2 dsg şanzıman 114,000 TL ki zaten Bursa'da ki bayi de yok çekiyor.
  • Her mesajın bi yeri var. Burası 1.0 turbo, 1.6 araç kıyaslama konusu değil. Alacak olan onların kıyaslamasını yapar, yapamazsa da ona göre konuya gider.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hurda indirimi başladı dediler gittik bayiden fiyat aldık. Daha hurda arabaların nereye verileceğini bile bilen yok şaka bir ülkede yaşıyoruz. Kime sorsak bize henüz bilgi gelmedi diyor. Detaylar da 2 senede belli olur artık. 10000tl ile arabaya paspas falan alırız.
  • hurda aracin teslim edilecegi firmalar birimler kurulmus cevre sehircilik bakanligi kapsaminda oralara teslim edip belgeyi getirince bayi indirim yapacak henuz cok yeni bir 2 gundur bayiler bilgilenmeye basladi hepsinin ogrenmesi zaman alir ulke kosullarinda
  • Cevizli.Lokum kullanıcısına yanıt
    1.5 Tdci Style kaça geliyor. Ben olsam donanım yerine dizele geçerdim.

Fiyat iyi yoksa Tekno ile bayağı doluyor araba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonunda izmir büyükşehir belediyesi atık yönetim başkanlığına ulaştım. Önce gerekli belgelerin toplanması gerektiğini söylediler. Vergi borcu yoktur belgesi, nüfus fotokopisi ve trafikten düşürüldüğüne dair belge ile başvurmak gerekiyormuş. Ondan sonra onların yönlendirdiği yere arabayı teslim ediyormuşuz.
  • Hasan7 kullanıcısına yanıt
    manueli aynı fiyata geliyor ki donanım olarak baya bir fark var. titanyum bile tek başına yetiyor. tekno ya gerek yok o derece.
  • Hurda araç ötv indiriminde 10 bin tl indirim olunca otomatik olarak kdv den de 1800 tl düşer mi fiyatı? Hangi bayiye gittiysem hurda indirimi daha başlamadı maliyeden mi vergi dairesinden mi ne yönetmelik bekliyoruz daha netleşmedi dediler. Hurda indiriminden faydalanabilen oldu mu hiç?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cevizli.Lokum

manueli aynı fiyata geliyor ki donanım olarak baya bir fark var. titanyum bile tek başına yetiyor. tekno ya gerek yok o derece.
    1.5 Tdci Manuel Style mı aynı paraya geliyor? En azından 1.0 Ecoboost olsaydı farkı hissedersiniz. 1.6 Lpg düşünmüyorsanız hoşunuza gitmeyebilir.

• uygulama haftaya başlayacak sanırım tam olarak. Evet kdv de düşüyor.
  • Yeni sayfada geç de olsa yerimizi alalım..
  • Hurda prosedürlerini bayinin yapması en doğrusu.

• Evet düşer

• quote:

Orijinalden alıntı: ReaperVR

hocam fiyatlar artmıs ona bir lafım yok ama yaptıgınız benzetme cok komık. Motosıklet motor dedıgınız motor 200 NM tork 110 hp guce sahıp. cogu 1.6 - 1.8 atmosferık motorda o guc yok. Böyle komık yorumlar yapmayın

Ben komiklik olsun diye demedim. Gerçek anlamda söyledim. 1.0 motor benim için motosiklet motorundan farksızdır.
    Ben hızlanması torku gücü bunu kastetmedim.
    Kaputu açın bakın, 1.0 motorun kapladığı yer bile ufak.
    Benim halihazırda kullandığım motosikletim 850 cc 100 beygir gücünde...
    1.0 motorlu araca 130 bin tl vermek bana göre israf...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevizli.Lokum kullanıcısına yanıt
    1.5 dizel motor için geçilir. Tork harika. 👍

• bayi, bu süreçte hurdayı teslim edip belgeyi alana kadar birşey yapmıyor. O belgeyi alıp ondan sonra bayiye gidiliyor.
  • Nedir o araç

• Başta düşüyor diye haber yaptılar ama bayiler toplamda 10bin indirim olacak şekilde düzenlenecek bize gelen bilgi bu diyorlar. Keşke 11800tl olsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: zknclk

Toyota 1.6 life donanıma ufak bir liste fiyatı dokunuşu yaparak 79.750'den 78 bine çekerse hurda indiriminden satış rekoru kırar diye düşünüyorum.
    Bu lifelarin otomatik versiyonu gelip gelemeyeceği ile ilgili bilgisi olan var mi acaba

• pro-black kullanıcısına yanıt
    Leon 1.2tsi dsg style

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.