Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (888. sayfa)

5 sn
288.624
Cevap
4.621
Favori
46.964.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CİVİC 1.6 dizel otomatik elegance Honda park 138

GOLF 1.0 comfortline manuel +ışık +görüş Avek 110 bin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtatar19

CİVİC 1.6 dizel otomatik elegance Honda park 138

GOLF 1.0 comfortline manuel +ışık +görüş Avek 110 bin
    Hocam, executive paket için de fiyat alabildiniz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakaniko

2018 Astra dizel otomatik dinamik donanım. Beyaz renk. 125bin TL. Yılbaşından 1 hafta önce alındı. Fiyatlar artmış olabilir.
    Bayi neresi hocam?

• 123800 e manuel 1,4 benzinli highline Golf cam tavan yok alınır mı?

• bence manuel bu fiyatlara alınmaz
  • Arkadaşlar herkes birbirini şikayet edip durmazsa daha iyi olacak gibi beğenmediğinizi bloklayın geçin. Bu arada araba almak için bu başlığı uzun zamandır takip eden biri olarak yazayım ilgili veya ilgisiz tüm yazılanları okuyup süzgeçten geçiriyorum mümkün olduğunca.

Yalnız bir konu dikkatimi çekti bayiler tabi ki fiyat arttıracak faiz % 25 civarı mealinde yazılar var. Bu mantıkla hem aylık % 2 fiyat artacak hemde döviz de % 2 artarsa o eklenecek fiyata. Yani aylık ortalama %4 ve yıllık % 48 artış olacak öyle mi?

Tamam genel olarak alışmaya meyilliyiz de bu kadar da değil biraz insaf...
  • burakizmr B kullanıcısına yanıt
    247.700 aldım Ankara beyaz oto. Ama pazartesi zam bekliyoruz demişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hunharca Eleştiri H kullanıcısına yanıt
    O fiyatlara şimdi bulursanız hemen alalım. Dizel Otomatik bütçemi aşıyor. Bazıları aman DSG ye yanaşma diyor. Kafam çok karışık sıfır manuelin 124 lira olduğu yerde olduğu yerde otomatik 150 bin lira. DSG için 25 bin fark vermeye değer mi bilmem. Bütçem olsaydı belki değerdi ama olmadığı için highline olması benim daha çok önceliğim.

Satarken nasıl satarım derdi var ama bu ülkede Passat ve Golf her türlü gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi just_justice -- 13 Ocak 2019; 0:1:54 >
  • Siempré kullanıcısına yanıt
    Exutive civic dizel otomatik 151.500 lira olur dendi . Ama Aralık ayının son haftasında 146 -147 bandında alanlar olduğunu hatırlıyorum .

• daha aracı almadan nasıl satarım derdine düşen tek ülkeyiz sanırım. sıfır araç alan çoğu kişi ortalama 4-5 yıl için alıyor aracı satışı şimdiden düşünmek çok anlamsız geliyor bana. şu forumda maalesef insanlara fikir verip farklı bir bakış acısı getirmekten çok kendi doğrularının dikte edilmesi olayı var. örneğin biri bir x fiyata y model düşünüyorum yazıyor cevap o arabaya o fiyat verilir mi. peki alternatif önerisi var mı yok veya varsa da kişinin almak istediği sınıfla yakıt türüyle alakasız öneriler. arada güzel fiyatlar geliyor bunlar için takibe devam mecburen.
  • gokselelkn kullanıcısına yanıt
    Euro fırladığı zaman stoklarindaki düşük kurdan giren araçlara zam yapmayı biliyorlar ama, değil mi?

ÖTV indirimi olunca bunu müşteriye yansıtmayıp cebe indirmeyi de gayet iyi biliyorlar...

Ayrıca gümrükten çekme işlemi 1 günlük iş zaten, sipariş edilen araçlar gümrüklü alanda beklerken fiyatını ver, satışını yap birkaç gün sonra da teslim edersin, çok mu zor.

Eğer kur riskini almak istemiyorsa ya da bu şekilde kurdaki oynakliklardan şikayetçi ise direk Euro üzerinden vergi hariç fiyat versinler biz de her ay zam mı geldi indirim mi diye takip etmek zorunda kalmayalım, Euro cinsinden yıl boyu sabit kalan fiyatlarla isteyen istediği arabayı alsın. Hem boylece vergi indirimi ya da artışı olduğu zaman da kimse indirimi cebe attınız diye suçlayamaz, herşey şeffaf olur, değil mi?

Bu şartlar altında elde ettiği kazanç tatmin etmiyorsa da kapatıp başka iş yapabilir, ya da parasını faizde değerlendirebilir kimse zorla bayilik yaptırmıyor onlara.

Ben sahip olduğum araçlarla önümüzdeki 5-10 yıl yeni araç almadan yaşayabilirim. Eğer onlar da 5-10 yıl araç satmadan yaşayabilirlerse sorun yok. Aksi halde şapkayı önlerine koyup düşünmelerinin tam zamanıdır.

• Arkadaşlar şubattan itibaren fiyatlar yükselirmi yoksa aynı mı kalır bu arada ocak şatışları nasıl bilgi olan bizi bilgilendirebilir mi tahminleriniz nedir ve neye dayanarak yazdığınızı söylerseniz güzel olur
  • Legend3017 kullanıcısına yanıt
    Bu araç efsane doluluktaymis. Bir tek oto pilot eksik. Tabi aciklamada ki ince, kalin yazilmis butun ozellikler dahilse

• mchi M kullanıcısına yanıt
    Açıklmasında atlanmış özellikler olabilir, sitesinden daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz, oto pilot diye kasttetiğinizi tam anlayamadım ama araçta bütün sürüş destek asistanları mevcut, D sınıfındaki en dolu donanıma sahip araç exclusive insignia dır büyük ihtimal.

https://www.opel.com.tr/araclar/insignia/grand-sport/model-genel-bakis.html
  • Alınmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mchi M kullanıcısına yanıt
    İnsignia grand sport exculisive donanımda gerçekten yok yok.

360 derece kamera

Koltuk soğutma

Adaptif süspansiyon (flex ride)

Direksiyon ısıtma

Şerit takip

Çarpışma önleyici

Boss ses sistemi

Agr deri koltuk 4 koltuk ısıtma

Hızı ön cama yansıtma

Hafızalı koltuk

Anahtarsız giriş ve çalıştırma

Kör nokta uyarı

Akan trafik uyarısı

Adaptif hız sabitleyici

Bunlar aklıma gelenler ve artık bu aracın peşine düşmüş durumdayım bende

• gkhn003 kullanıcısına yanıt
    Her araba alınır hocam. Bütçen oysa, 2. el yerine sıfır arabam olsum diyorsan yılda 10 bin km'yi aşmıyorsan bu araba da alınır.

65 gibi bir fiyatı var arabanın.

• Arkadaşlar bayilerin bence ana kazancı satıl gibi gözüksede buna yakın seviste var.
    Örnek : a3 1.6tdi
    2017 aralıkta 980₺ bakım ücreti öderken
    2018 aralık (yeni yıl zammıda yapılmadan) 1760₺
    2019 aralıka ne isterler bilmiyorum garanti bozulmasın diye de mecbur gidiyorsun ....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.