Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (8. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 38 Misafir (3 Mobil) - 36 Masaüstü8 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
287.887
Cevap
4.617
Favori
46.841.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun güle güle kullanın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • UnInvited_Guest kullanıcısına yanıt
    aşırı fazla . 75 civarına 1.0 ibiza var
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandoer

Neredeyse tüm bayilerden alınan fiyatların en düşük halleri onuda size söylerim bakıp.
    HIGHLINE için fiyat sizce nasıl ?
    Highline da çok iyi. Ama ben olsam comfortline ve sürüş paketi olanı tercih ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moon Star Turkey

Seat ibiza 1.0 tsi style manuel 2018
    68.600 tl alıyorum.
    çok güzel fiyat almıssınız. Bir daha o fiyatı bulamazsınız :)
  • ReaperVR R kullanıcısına yanıt
    Yüzde 11 zam gelecekmiş. İbiza düşünüyordum bende ama 0 faiz kampanyası polo da olduğu için polo aldım.

• santacruz kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam

• hbasaran82 kullanıcısına yanıt

Hocam sanıyorum yanlış anladınız...ben sadece Superb'i aldım :)
  • Arkadaşlar 2 gün önce aldığım fiyatlar. Ankara doğuş oto

2018 leon 1.2 tsi dsg desire kırmızı : 92400

2018 leon 1.2 tsi manuel üstündeki paketle : 93400

2017 jetta 1.2 tsi trendline manuel : 90450

Doların 7-8 liralara çıkacağı söyleniyor. Aslında araç değişimini önümüzdeki sene yapacaktım ama erteledikçe araçlar zam yedikçe alamaz hale geliyoruz. 1.5 sene önce 61bine almadığım leon 1.2 tsi manuel led paketli araca şimdi 93 diyorlar. Seneye niyetlenince bu araçlar 120bin lira olursa hiç alamayacağız. Şimdi bazı arkadaşlar diyecek ki bin arabana satma. Onu da düşünmüyor değilim ama erkek milletinin de bi zevki araba olayı. Onu da bu ülkede ötv ydi dövizdi rezil ettiler.

Şartları zorlayıp aracımı acele bi şekilde satıp leona kapora versem mi diye düşünüyorum.
  • Arkadaşlar seat ateca hakkında fikri olan var mı ? Teklif alan var mı hiç ? Araç ilgimi çekti

• quote:

Orijinalden alıntı: Fünfzehn

Bu mesaj silindi.
    Bayiler sahibinden e ilan verebiliyor.

• n a v y_35 N kullanıcısına yanıt
    Araç alma düşünceniz varsa otomatik leon bu piyasada çok uygun. Kaçıranın pişman olacağı bi fiyat.

• Millet yana yakına 0 araç alıyor 2000 in basindada ev ve araç satısları patlamıstı ve 2001 krizinde 2000 senesine gore %70 satislar dusmustu yani millet 1er 2ser arac alıyor hic hayra alemet degil sonumuz hayrola.

• iyi günlerde kullan..

yanlış anlamadım
    genel olarak epey yükselmiş olan fiyatlara dedim..
  • Ford Focus 1.6 benzinli Titanyum Powershift + Tekno paket Koç Ailem indirimi ile 98,450 TL ye geliyor sizce fiyat nasıl? Alternatifi ne olabilir. 2019' da kasa değişiyor ayrıca.
  • Cevizli.Lokum kullanıcısına yanıt
    Otomatik mi lazım illa ?

• Tarila T kullanıcısına yanıt
    Şart değil tabi ama büyük rahatlık eşim için de iyi oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    hocam fiyatlar artmıs ona bir lafım yok ama yaptıgınız benzetme cok komık. Motosıklet motor dedıgınız motor 200 NM tork 110 hp guce sahıp. cogu 1.6 - 1.8 atmosferık motorda o guc yok. Böyle komık yorumlar yapmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cevizli.Lokum

Ford Focus 1.6 benzinli Titanyum Powershift + Tekno paket Koç Ailem indirimi ile 98,450 TL ye geliyor sizce fiyat nasıl? Alternatifi ne olabilir. 2019' da kasa değişiyor ayrıca.
    İyi fiyat. Güzel araclar. Benzinli binilecekse sorun da çıkarmaz.

• Cevizli.Lokum kullanıcısına yanıt
    Hocam 85 civarına Toledo , 90-100 arası da Octavia ile jetta da düşünülebilir .

• quote:

Orijinalden alıntı: mamlamoz

Millet yana yakına 0 araç alıyor 2000 in basindada ev ve araç satısları patlamıstı ve 2001 krizinde 2000 senesine gore %70 satislar dusmustu yani millet 1er 2ser arac alıyor hic hayra alemet degil sonumuz hayrola.
    Yeni sıfır araç alan biri olarak bu sorunu detaylıca cevaplandırayım; araç alma olayı birden gelişen bir olay değildir, yani kimse sabah kalkıp "hadi bugün gideyimde bayiye sıfır araç alayım" demez. İnsanlar uzun süre önceden bu işi aklına koyar, maddi olarak kendini hazırlar ve maddiyatına göre araç seçer, bu süreçte de çoğu kişi 2. ellere de göz gezdirir. Şimdi bende bu durumdaydım, aylardır sıfır ve 2.el piyasasını kolluyor uygun zamanı bekliyordum ama öyle bir gün geldi ki döviz fırladı 2.el araç fiyatları uçtu resmen. Sonuçta bu araçlarda döviz kuru geldiği için herkes piyasa daha çok yükselmeden bu işi kafasında bitirmek istedi. Kendimden örnek verecek olursam planlamamda bu ay araç almak gibi birşey yoktu ama araç fiyatlarının çok yükseleceğimden korktum ve şuanki piyasayı bir "son fırsat" olarak gördüm ve aracımı aldım. Eminim bir çok kişi bu aralar benim gibi düşünüp sıfır araç alıyordur.

Araç alımı için şu zamandan sonrası hiç iç açıcı değil.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.