Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1962. sayfa)

15 Kayıtlı Üye (11 Mobil) ve 57 Misafir (13 Mobil) - 48 Masaüstü24 Mobil6 iOS2 Android
5 sn
285.733
Cevap
4.583
Favori
46.396.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1040 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 19601961196219631964
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Makyaj gören, kasa değiştiren hiçbir araç aynı fiyatta kalmaz. En az 2-3bin euro zam gelir. Makyaj-kasa sadece yerleşmiş araçlara oluyor diyebiliriz. Böylece 2.el için de değer kaybetmezsiniz aynı adla uzun yıllar satılan modeller daha iyi gidiyor. Örn. Golf, passat, megane, civic, clio, polo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erzurum vw bayisi

1.5 TSI business cam tavansiz Passat için 222 bin TL dedi cam tavanlı için 242 bin TL .

Şuan araç yok Mart ayında arayın dedi Nisan gelicek dediler :)

• 252 ye tdi dsg business aldım.
    pazartesi buldum aracı, bugun praforması geldi, haftya cuma teslim
  • quote:

Orijinalden alıntı: luckystar

252 ye tdi dsg business aldım.
    pazartesi buldum aracı, bugun praforması geldi, haftya cuma teslim
    Cam tavan var mı acaba ? Valla ben aradım dün bana böyle dediler araç yokmuş mart ayının başında tekrar arayın dedi hanımefendi.

• luckystar kullanıcısına yanıt
    2019 mu

• luckystar kullanıcısına yanıt
    Önceki mesajınızda 255 demişsiniz şimdi 252’ye mi indi

• Cam tavan yok. 2020

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    Aracın fiyatı 252k . Ama 2 yıl garanti uzatmayı şart koşuyorlar.2980 tl . Kk ile ödeyecez

• quote:

Orijinalden alıntı: luckystar

Cam tavan yok. 2020
    Allah hayırlı etsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Bu konudaki duruma ne zaman bir son vereceksiniz?

Forum yönetiminin bu konu üzerinde duyarsız ve umursamaz tavırınları ne zaman son bulacak?

Koyulan forum kuralları ne için var?

Gerçekten, forum kurallarının ve yönetici yaptırımlarının doğruluğunun sorgulanması ve düzene oturtulması yönünde “ciddi kararlar” alınması gerekliliği, bir zaruret haline geldi!

Acil!!
    Önce üyeler olarak sizler hem fikir olursanız biz de kural kogmakya ve/veya konulan kuralları uygulamakta sıkıntı yaşamayız.

Önce fiyat dışı mesajlar şikayet ediliyor, o mesajlara işlem yapıyoruz bu seferde işlem yapılan mesajlara işlem yapan yönetici arkadaşlarımız şikayet ediliyor.

Bu aşamada üst yönetim, sıfır araç piyasasının da zayıflaması nedeniyle bir süre mesajlara işlem yapmamayı uygun gördü.

Şöyle yapalım, başlığa bir anket açacağım mart başına kadar aktif kalacak, anket sonucuna göre bundan sonraki gidişatı kesinleştirelim. Böylece kimse itiraz edemez...

@anyhill @powerstorm
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Clio 1.0 cvt touch arıyorum, bulabilen var mı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 205 bine dizel otm sunrooflu titanium focus için kapora verildi mart sonu teslim

• Aldığım derin istihbaratlara göre mart sonu-nisan başı gibi ötv indirimi geliyor. Kesin bilgi.

Kaynak : gizli
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Önce üyeler olarak sizler hem fikir olursanız biz de kural kogmakya ve/veya konulan kuralları uygulamakta sıkıntı yaşamayız.

Önce fiyat dışı mesajlar şikayet ediliyor, o mesajlara işlem yapıyoruz bu seferde işlem yapılan mesajlara işlem yapan yönetici arkadaşlarımız şikayet ediliyor.

Bu aşamada üst yönetim, sıfır araç piyasasının da zayıflaması nedeniyle bir süre mesajlara işlem yapmamayı uygun gördü.

Şöyle yapalım, başlığa bir anket açacağım mart başına kadar aktif kalacak, anket sonucuna göre bundan sonraki gidişatı kesinleştirelim. Böylece kimse itiraz edemez...

@anyhill @powerstorm

Alıntıları Göster
    Siz bilirsiniz hocam, nasıl uygun ise? Ama açtığınız anket "konuda yorum mesajları da olabilsin" duruma esnetilebilecek ve sıkıntı çıkarılabilecek bir madde.
    Araç yorumları ve genel karşılaştırma yorumları için zaten araçların ana başlıkları ve alt konuları mevcut. Bence o seçenek "konuda araç fiyatları hakkında yorumlar da olabilsin" diye değişmeli

* Konuda fiyat/teklifler dışında mesaj olmasın.
    * Konuda araç fiyatları karşılaştırmaları olsun.
    * Konuda araçlar hakkında her şey yazılabilsin.

seçenekleri bence daha uygun.

Ben Otomobil Genel'de bulunan sıkıntılı durumu Üst yönetime de detaylı olarak yazdım.

Sıfır araç piyasasının zayıflamasın, bu konuda bulunan düzenin kişiler tarafından bozulup manipüle edilmesine ne gibi bir serbestliği var onu pek anlayamadım? Konu sıfır araç fiyat konusu ama daha çok ilgisiz mesajlar ve sataşma/atışma/yönlendirme vs. mevcut. Böyle olması konuyu daha mı bilgilendirici yada aktif yapıyor? Anlayamıyorum? Konuların başlığa bağlantılı olarak, doğru çizgide ilerlemesi ve içeriğinin de aynı çizgide olması gerekmez mi?

Forum kuralları bir mesajın silinmesine veya cezaya bırakılması durumuna uyuyor ise, mesajı silinen yada ceza alan kişinin ne gibi bir itirazı olabilir? -ki olsa ne olur! Zaten kurallara uymadığı için yaptırım uygulanmıyor mu?

Yada görevini yapan yönetici görevini kurallar çerçevesinde yapıyor diye, üst yönetimin yöneticiye nasıl/niye/ne sebepten bir telkini olabilir? Cezayı forum kuralına istinaden uygulayan Yönetici bir üst yönetim tarafından neden uyarılır?

Kuralları koyan; üst yönetim, uygulanmasını isteyen; üst yönetim, bu kurallar dışına çıkıldığında yada aşırı esnetildiğinde düzenin bozulacağını bilen ; üst yönetim. Ama uygulamaya gelince yapmamayı seçen yine üst yönetim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 21 Şubat 2020; 17:33:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalamar01 kullanıcısına yanıt
    liste fiyatı 203 bin gözüküyor hiç indirim yapmıyorlar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espesito -- 21 Şubat 2020; 16:20:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Ne işe yarıyor ki o özellik dedikleriniz?

Alıntıları Göster
    hocam sizin arabadan anlayısınız a dan b ye götürme odaklı o yüzden anlasamayız :) sizinde fikrinize saygım var tabiki.

ama zevkler ve renkler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

hocam sizin arabadan anlayısınız a dan b ye götürme odaklı o yüzden anlasamayız :) sizinde fikrinize saygım var tabiki.

ama zevkler ve renkler...

Alıntıları Göster
    Öyle değil de. Atiyorum klima digital yerine manuel olmuş çok takılmam. İkisi de soğutuyor.

• Ankarada bayilerde sadece 1.0 tce xtronic touch cliobulabildim mercan turuncu renk, park kamerasi ve on park sensoru eklenmis fakat nisan sonu teslim diyolar beklenir mi o kadar yoksa c3 alip gecilmeli mi...

• Chapter IV C kullanıcısına yanıt
    Fiyat nedir

• 124bin dediler telefondan

• 
Sayfa: önceki 19601961196219631964
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.