Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1960. sayfa)

22 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 116 Misafir (32 Mobil) - 97 Masaüstü41 Mobil3 iOS15 Android
5 sn
288.540
Cevap
4.619
Favori
46.934.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 19581959196019611962
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turkeril

Hmm45'lik dilim sınırı 121 miydi?
    O zaman sıkıntı var bu işte.

Alıntıları Göster
    119700 yapıyor.Masraflarla 121 bin olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemy

119700 yapıyor.Masraflarla 121 bin olsun.

Alıntıları Göster
    Evet hesaplayıp baktım ben de öyle görünüyor.
    Erken teslim cazibesiyle alınmış oldu yapacak bir şey yok :)
    121 diyenler nisan başı demiş, fiyat garanti değil demişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionscoach

Buradan Sıfır araç alma arefesinde olan tüm vatandaşlara sesleniyorum.

Aracınızı teslim almaya gittiğinizde heyecanınıza yenik düşüp aracı bayiden alıp kaçarak oradan uzaklaşmayın.
    Ne marka olursa olsun,
    Bayiye gittiğinizde kaporta boyadan anlayan bir elemanla gidin,teslimat esnasında boyada kalın mikron ve kaportada civatalarda oynama varsa o an aracı teslim almayıp,değişim isteme hakkınız var.
    Ama hiç kontrol etmeden bayinin nizamiyesinden çıktığınız an o işin geri dönüşü yok,sizi tanımazlar,sen kimsin derler,biz sana sağlam araba verdik nizamiyenin çıkışında sürtmüşsün derler.....derlerrrr derlerrrr

Türkiyede mâlum tüktecinin hiç bir hakkı yok,oturur kafanızı iki elinizin arasına alıp şansına küsersin,

Benden uyarması,gene siz bilirsiniz.
    söylediklerin doğru dostum her zaman akıllı olmak lazım

ama oldu da faka bastınız , geriye dönük dava kazanan arkadaşlarım var 2 tane, birinin arabası yenilendi biri tazminat aldı o kadar da çözümsüz değil
    ama tedbirli olmak en dogrusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luuca -- 21 Şubat 2020; 11:1:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Passat impression alin bari o kadar para verince

Alıntıları Göster
    hocam zevk meselesi ama dolu arabaya binmeninde keyfi bir baska değil mi
  • deepzelan kullanıcısına yanıt
    hocam fiyatı 215 bandına çektirmeye çalışıp alın aracınızı .. ( renk konusuna girmem o zevk meselesi )

siz almazsanız onu alcak galerici var sırada emin olun

milletin gazına gelmeyin yeni kasa golf gelmesine 6 ay var. gelince zaten aracınız değerlenir.
  • Mini Cooper 5 kapı için fiyat alan oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: NycHaLL

Son zamanlarda passat 1.5 tsi business elegance teklif alan var mı?
    Elegans 290-300 bulmak zor . Tdi uretimi durmus diyor baz bayiler

• Bugün clio 1.0 cvt ve c3 1.2 eat6 test ettim. Kesinlikle konfor, performans ve genişlik bakımından c3. Ayrıca c3 fiyat bakımından da daha uygum. Uzun süre kullanacaksanız c3 ikinci elde de çok üzmez gibime geldi

• esirin60 E kullanıcısına yanıt
    Ne kadara bırakıyorlar c3'ü ?

C3 ün makyajlandığı ile ilgili haberler vardı.

Yeni clioyu test etmedim ama C3 tam bir şehiriçi konfor arabası. Fiyat olarak ne dediler? Ne kadarlık bi fark var ikisi arasında?

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    geçen ay 117 ye feel paket, 128 e shine veriyorlardı hocam. biraz yukarıda bir arkadaş da 132 ye shine teklifi aldığını yazmıştı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Bu mesaj silindi.
    Sanırım dogus esenyurttu aradigim , uretim durdu dedi. Bir-çok bayide dizel üretiminde sıkıntı olduğunu belirtiyor. Sanırım dizel fabrikaların bir kısmını elektrikliye ceviriyorlar. Turkiyede açılacak olan 2. Tdi olacak ve ötv den dolayı anlaşamıyorlar. Wv ötv indirimi istiyormuş 110 olan oranın

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar öncelikle laf kalabaligi icin kusura bakmayin lutfen.
    Sonu guzel olacak hayirlisiyla.

Erdal,

1/ Ben simdi mercan turuncuyu beklemekten vazgecersem,
    2/ Beyaz olan icin kesin onayi verip proforma faturayi bugun hemen hazirlatirsam ve yazdigim fiyat dogruysa.
    3/ Sana da bayii ve departman şefi detaylarini verirsem, arayip alisverisin, faturanin, tutarin dogrulugunu birebir kendin teyit edersen.

Bunların hepsi hizlica yapilirsa soyledigim gibi, sen de hızlıca hesabi kapatip yok oluyor musun ?

Eger hala yan cizersen, noteri alirsin, gider incelettiririz, belgeleriz.
    Ona da eyvallah.
    Ben de gelicem.
    Açık ve net.
    Rica ediyorum senden.

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Hocam Mart sonu teslim. Fiyat belli değil ama 130-132 arası olur dediler

• icemy İ kullanıcısına yanıt
    Onu bilmiyorum hocam. Ama fiyat performans bakımından en mantıklı araç gibi duruyor

• mementomori. M kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar dediğiniz gibi. En mantıklı araç gibi duruyor. Ayrıca çok konforlu ve performanslı biri araç sınıfına göre tabiki

• adam 7 adet sıfır km Golf TDi'ı herkesten önce alıp galerisine koymuş. bu doğuş'un yatacak yeri yok.
    https://oskarotomotiv.sahibinden.com/volkswagen-golf?sorting=storeShowcase&userId=aiTvcXMIy0-2a3-rxWu01aQ
  • Pablo Vader kullanıcısına yanıt
    Ben sordum ben cevap vereyim, belki merak eden olur.

İstanbul'daki bayilerde araç yok. Mutluhan'daki arkadaş yok dedi suratıma kapattı, hiç değişmemiş buranın müşteriye davranış tarzı.
    Ayışığı ve Damla en erken Nisan ama büyük ihtimalle Mayıs ayında geleceğini söyledi.

Bu bayiler araba getirip satmıyorlarsa neden içerde satış danışmanı tutuyorlar gerçekten merak ediyorum.
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 121 e 10gun önce aldım, (kasko-trafık dogustan yapılacak, ama pek bır fıyat farkı cıkmadı piyaasaya göre) hafta içşnde teslim alacagım ınsallah. Mart-nisana 123-124 dıyorlar genelde.Ben alırken de esenyurt dısında genelde 123-124 demişlerdi, esenyurt 121.5 a bıraktı mart teslim, ben maslaktan 121 e aldım

• 
Sayfa: önceki 19581959196019611962
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.