Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1954. sayfa)

14 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 83 Misafir (18 Mobil) - 72 Masaüstü25 Mobil1 iOS8 Android
5 sn
288.652
Cevap
4.621
Favori
46.973.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19521953195419551956
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir de bu klişe var; ASGARİ ÜCRETLİ SIFIR ARABA ALSIN / ALAMIYOR...

Söylerken saçma gelmiyor mu acaba? Asgari demek EN AZ demek. En az maaşı alan adam temel ihtiyaçlarını karşılamak için çalışır, vasıfsız eğitimsiz adamdır genelde(illa ki istisnalar vardır)

ARABA TEMEL İHTİYAÇ DEĞİLDİR.

Ha bu arada bahsettiğim arkadaş özellikle ASGARİ ÜCRETLE ben iki çocuk okutuyorum yetişmiyor devlet nerde diye isyan ediyordu. Kuga şu an 231 bin lira 2019 model liste fiyatı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisi aynı kişi değil onu diyorum. Dediğin genel olamaz bu ekonomik verilerle. İntihar vakalarına bak onlar bile artıyor. Açık net gelir dağılımı adaletsizliği var.

Konu dağılıyor neyse.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kia Sportage Elegance Akıllı Anahtar

Bunun için fiyat alan var mı bu arada?
    Liste fiyatı 213 bin lira, bir bayiye gittim indirim yapmıyor liste fiyatı diyor o da araç yok ellerinde. Sadece Premium yani ful paket var bayide, onun da fiyatı 250 bin lira.

• vsahin V kullanıcısına yanıt
    Ben 2 hafta once maslak doğustan 121 e aldim. Ama cogu bayi 123-125 arasi fiyat vermisti. Esenyurt dogusta 121.5 a kirmizi var demislerdi. Ama muhtemelen o parti bitti yeni oartide fiyatları biraz arttırmıs olabilirler

• Merhaba Son zamanlarda golf için fiyat alan oldumu bir arkadaş 3-4 sayfa önce 1.0 middline için 147bin teklif aldığını söylüyordu gerçeği var mı acaba?
  • thr_syn T kullanıcısına yanıt
    Bu ne ya, nereden nereye,inanılmaz;

Geçen sene bu zamanlarda (Ötv ve hurda indirimi dönemi) 2018 Golf 7.5 1.4 TSİ Dsg Highline+cam tavan arabam 135.000 den ilanda idi ve Haziran'a kadar 1-2 arama dışında kimse ilgilenmemişti.
  • iyyurt İ kullanıcısına yanıt
    Hici cizmeye gerek yok okuyan zaten anlar..

• Ben yılbaşından önce Clio 4 aldım.
    5 için az önce sordum 121 e verdik kalmadı dedi. Alanlara hayırlı olsun.

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    Bak kardeşim sana iyilik olsun diye fiyat paylaştık gelip YALAN YALAN yazıp durma insanın canını sıkma. Sor bakalım aynı yere oradaki satış yönetmeni Cumartesi (Lansmanın yapıldığı gün) 121 Teklif vermiş mi vermemiş mi ? İşimiz gücümüz yok buraya gelip milleti kandıralım diye fiyat yazacak değiliz.
  • Passat 1.6dti dsg bussiness, 255 k bugun kapora verdik.2+2 garanti. En gec 28-29 subat teslim. Baska arac yok. Bu siparişi iptal olan bir arac.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luckystar -- 19 Şubat 2020; 16:36:59 >
  • CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    1.0 touch otomatk clio 119 122 arasi fiyat aldim bir kac bayi mart 15 teslim

• quote:

Orijinalden alıntı: rdksr725

Touch paketi sormadım ama134e icon otomatik bırakıyorlardı en son.. Bence şahsi kullanım olarak clio düşünüyorsanız icon paket alın kalite farkı fazla paketler arasında..
    Bence touch ile joy arasında o kadar fiyat farkını hak edecek bir şey yok. Joy'da en rahatsız eden şey arka camların elle olması. Yıl 2020 adamlar hala otomatik yapmıyor.

Dediğiniz gibi icon almak daha mantıklı ama alınamıyorsa touch'a o kadar para vermeye gerek yok gibi. Tabii atladığım önemli bir özellik yoksa.
  • alperdgal A kullanıcısına yanıt
    Sizin fiyat daha iyimiş, sıkı pazarlık yapmadım bana da 125 teklif verdiler sonra 123e anlaştık

• tsmsk kullanıcısına yanıt
    Halkısınız aracı alırken bir miktar daha pazarlık yapayım söylediğiniz iyi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: luckystar

Passat 1.6dti dsg bussiness, 255 k bugun kapora verdik.2+2 garanti. En gec 28-29 subat teslim. Baska arac yok. Bu siparişi iptal olan bir arac.
    Cam tavanlimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: xcorp

Hocam ozellikle son 3 ay sicrama oldu ama. Kasim’da 155’e sattigim araci alan arkadas 190’a satmis.
    Suan karaborsa piyasasi mevcut temel sebep bu.

• EUS E kullanıcısına yanıt
    Hayır

• EUS E kullanıcısına yanıt
    Hocam sattığım araç 0'ı bile olmayan bir araçtı. Karaborsa olduğu doğru ama topyekun bir yükseliş mevcut.
  • Luuca L kullanıcısına yanıt
    ÖTV indirimi seçim olursa ya da yılın son çeyreğinde bayiler stoklarını eritemezse gelir.

Şu anda gelmesini isterim çünkü araba almayı düşünüyorum ama gerçekçi olmak gerekirse gelmesi için bir neden yok.

• freeyourmindtr F kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle..👍

• 
Sayfa: önceki 19521953195419551956
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.