Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1953. sayfa)

287.144
Cevap
4.610
Favori
46.746.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1045 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 19511952195319541955
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Helldancer

Genel bir bilgilendirme yapmakta fayda var,

VW grubunun 1.5lt 150HP TSI yeni ünitesi ile eski 1.5LT 150HP EVO ünitesi farklı motorlardır.
    Eski EVO motorlar için kullanıcı şikayetleri, özellikle manuel vites şikayetleri mevcuttu, doğru.

ŞU anki motor 1.5tl 150HP TSI ACT olarak geçiyor, bu motor 1.4TSI motorun silindir çaplarına kadar aynı ancak teknolojik olarak yenilenmiş ve piston kolu biraz daha uzatılarak 0.1lt hacim artışı yakalanmış versiyonudur.
    Devir oynama sorunu bu güncel motorde değil miydi?
  • Touch paketi sormadım ama134e icon otomatik bırakıyorlardı en son.. Bence şahsi kullanım olarak clio düşünüyorsanız icon paket alın kalite farkı fazla paketler arasında..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xcorp

Arabalar son 3 ayda altından çok daha fazla değer kazandı, o ne olacak?
    Kripto para gibi olacak olayi abarti:)
    Son 3 ay degil 2018 agustostan itibaren otomobil dovize altina gore baya bir deger kasandi 1.5 senedir dovizin dusmesine altinin yatay seyrine ragmen.
    Mekanin bir kac sahibi var onlarda geri geldi 2020’de boyle demiyeceksiniz.

• Şu devirde sıfır araba alınmaz.

• Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    Şu devirde ikinci el araba alınmaz.

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Geçmiş araba fiyatları ile yorumları karşılaştırın bu ülkede hiç bir devirde araba alacak devir olmadı zaten..

• Bu devirde yaşanmaz

• Doğuş grubu araçlarda kapora verdikten sonra, vazgeçme durumunda kapora iadesi konusunda sorun çıkarıyorlar mı?
  • SEGHRİ kullanıcısına yanıt
    İade ediyorlar

Zaten aynı saat içinde kolayca başka bir alıcı buluyorlar

• rdksr725 R kullanıcısına yanıt
    Yorumlara bakarsak millet aç

Yorumlara bakmamak lazım, ona mahsuben yazdım aslında ben de o yorumu. Çünkü millet ancak kriz edebiyatı aç edebiyatı yapıyor, ondan sonra da şunu 215 e bıraktılar hemen aldım. yaşadığım örneği yapıştırayım şuraya : geçenlerde bir çalışan iş yerinde "ben çocuklarımı okutamıyorum, devlet birine burs vermiş birine vermiyor, nerde bu devlet " diye sesini yükselterek kendi kendini pohpohlayarak muhalefet yapıyor hükümete. Millet aç ve açım diye bağırıyor isyan ediyor.

Birkaç gün sonra geldi millet buna hayırlı olsun diyor, ne aldın dedim, bir jip aldık da dedi, hayırlı olsun dedim ne model, işte sıfır çektik bir Ford Kuga aldık.

Millet aç, YERSEN

• tenekekutu kullanıcısına yanıt
    Elinizde araba kaldı mı abicim?

Civic takasa verip hibrit Chr alayım diyordum. Adana bayisi pek sıcak bakmıyor gibi.

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    bu lafı ederken ne düşünüyorsunuz anlamıyorum. ülkenin ekonomik durumu makro ekonomi alanına girer. o da sizin çevrenizdeki veya sadece sanayi bölgesindeki (gelişmiş iller vs) sizin ekonomik düzeyinizdeki kişileri kapsamaz.

bilakis bir yerde millet aç bir yerde araba peşinde koşuyorsa buna "gelir dağılımı adaletsizliği" denir ve bu da KÖTÜ EKONOMİ göstergesidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balcis -- 19 Şubat 2020; 13:43:17 >

• Altı çizili kısımdan kim nasıl bir çikarimda bulunursa artık...
    Ayrıca haberde al satcilar içinde yeni uygulama gelmesinden bahsetmekte.
    Lütfen abuk subuk ÖTV indirimi ile ilgili yorumlar yapmayın ben sadece altı çizili kisimi söylemesi ilginç geldiğinden paylasiyorum

• Ben araç satmıyorum bilindiği üzere ama ellerinde CHR illa ki vardır, stok sorunu yok diye biliyorum. Adana bayisinin yanaşmaması da ilginçmiş.
  • EUS E kullanıcısına yanıt
    Hocam ozellikle son 3 ay sicrama oldu ama. Kasim’da 155’e sattigim araci alan arkadas 190’a satmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: xcorp

Hocam ozellikle son 3 ay sicrama oldu ama. Kasim’da 155’e sattigim araci alan arkadas 190’a satmis.
    Aracınızın markasını bilmiyorum ama söz konusu aracın mühendisliğini ve üretimini yapan firma muhtemelen araçtan bu kadar kâr etmemiştir. Yazık gerçekten...
  • vsahin V kullanıcısına yanıt
    Zorlarsanız 121 e verdikleri var. Biraz daha pazarlık yapılabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • balcis kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam en kötü asgari ücretli ne zaman gelirinin bir kısmıyla sıfır araba alacak seviyede olur o zaman ülke belirli bir yere gelmiş diyebiliriz.Maalesef araba almayı geçtim ay sonu gelmiyor asgari ücretle...Orta kesimin bile şuanda sabit gelirle en fazla b segment alır, onuda borca girmeden alamıyor.
  • Fiyatın alınma tarihi: 19.02.2020 saat 14:00
    Fiyatın alındığı yer: Opel Arkas / İzmir - Karşıyaka
    Araç durumu: Sıfır km.

Opel Astra Sedan Edition 1.4 benzinli otomatik, 2020 model; 138.000 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ukoci -- 19 Şubat 2020; 17:30:32 >
  • balcis kullanıcısına yanıt
    Makro ekonomi falan değil bahsettiğim hocam.

Millet aç edebiyatı.

200 küsür bine araba alan bir yerde de çocuğumu okutamıyorum diye isyan eden başka bir yerde değil, ikisi aynı kişi. Eğitim için harcarken açım ölüyorum bitiyorum der çocuk ayda bin beş yüz lira yiyor bende para kalmadı der. Araba almaya giderken 200 bin az 250 binlik daha iyi onu aldım der. Aynı kişi.

Yani bu paraya araba alınmaz
    Efendim bu ülkede yaşanmaz

Falan hep boş laf kalıyor maalesef.

• 
Sayfa: önceki 19511952195319541955
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.