Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1932. sayfa)

5 sn
288.713
Cevap
4.621
Favori
46.983.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 19301931193219331934
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • save the clock tower S kullanıcısına yanıt
    Clio Icon’un 135 bin lira olduğu ortamda ben de bu arabaya yöneldim. Uzun süredir beklediğim bir arabaydı. Yurt dışında yakından görme şansım olmuştu. Çok güzel ve sedandan daha şık dış görünüşü var.

Fiyat konusuna gelince 1.2 Turbo yurt dışından geldiği için sedan kadar ucuz olmaz. 150 bin civarı başlangıç fiyatı olur diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: starliner3434

Skoda superb 2020 model 1.5 tsi dsg premium paket + cam tavan 222 bin tlye teslim alındı. Sarı sitede 2019 modellerini 230 240 tan satiyolar almayı düşünenler bayileri arasınlar.
    Hayırlı olsun. Hangi bayi ve ne zaman sipariş etmiştiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2020 egea 1.4 89.000 TL iyi fiyat mıdır

• 79 dan satılıyordu.suan egea için iyi 100 leri geçti satanların fiyatları

• 26_____ kullanıcısına yanıt
    1.4 Tsi 6 ileri şuan güncel model 1.5 TSİ 7 ileri. Kuru mu yağlı mı öğrenemedik bir türlü.

• Radiologist R kullanıcısına yanıt
    Fiyat bence yüksek. Comf. alınacaksa led mid far ve cam tavan kesinlikle alınmalı. Tiguanlarda ıslak tip dsg var.
  • eapantherea kullanıcısına yanıt
    Zeten size değildi sözüm. İki araç da güzel a3 de golf de.

• şu konuda araç fiyatı alınırken veya araç satın alındığında, aracın/fiyatın alındığı bayi ile aracın modeli ve paketini söylemeyi bi alışkanlık hale getiremedik. yav adam şu aracı aldım diyor 10 kişi hangi bayi hangi paket hangi model sorup duruyor. cımbızla laf alınıyor. çoğu cevapsız bırakılıyor zaten. bu hususta biraz özen gösterilse daha faydalı olacak.

tabi bir de araç fiyatı konusu dışında saçma sapan ötv ve konu dışı yorumların da olmaması gerekiyor. hayırlısı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: EUS

Cla200 icin fiyat aldim 355 bin,subat mart araclari satilmis nisan icin siraya girebilirsiniz dediler,
    Audi A3’te daha uretim bandina girmeyen nisan gibi gelir heralde dedikleri araclara kapora aldi suanda 1 senelik A3 kotasini doldurduk yeni kasa gelene kadar baska arac yok diyor.
    Vw passat kaporalari artik mayis hazirana aliyor.
    Peugeot bile ayni sekilde.
    Ve diyorsunuz ki devlet otv indirimi icin calisiyor.

Ya galerici alsat isiyle ugrasiyorsunuz millet vazgecsin vazgecenin aracini aliyim diye ugrasiyorsunuz ya da temenninizi bu sekilde dillendiriyorsunuz.

Herkesin temennisi bu sekilde fakat ne yazikki ulkemizde isler oyle yurumuyor,siz dua edinde millet deli gibi arabalara saldiriyor diye vergi artisi yapmasinlar.

Alıntıları Göster
    Bu mesajın 2-3 mesaj üstünde bir mesajım daha var ve orda galericilerin ve al satçıların elinde patlayacak o araçlar diyorum. Sizce galerici ya da alsatcı olma ihtimalim var mı?

Devlet vergi gelirinden az araç satışı ile mahrum kalıyor ve 2. el fiyatlarının yükselmesi de devleti rahatsız ediyor.

Bu yüzden vergi dilimlerinde bir oynamaya gideceklerini tahmin etmek güç değil.

Ayrıca bunu ben değil Vergi Uzmanı Nedim Türkmen Bloomberght'de canlı yayında söyledi. Yayının tekrarını izleyebilirsiniz youtube'den.

Ayrıca dün İzmir Volkswagen'e gittik Mart başında gelin Polo, Golf, Passat, Tiguan araçlarımız bol olcak dediler. Ne passatına mayıs kaporası? İnanmazsanız arayın sorun.

İnanmıyorsanız sanırım siz al satçı ya da galericisiniz:)

• quote:

Orijinalden alıntı: rambetiko

şu konuda araç fiyatı alınırken veya araç satın alındığında, aracın/fiyatın alındığı bayi ile aracın modeli ve paketini söylemeyi bi alışkanlık hale getiremedik. yav adam şu aracı aldım diyor 10 kişi hangi bayi hangi paket hangi model sorup duruyor. cımbızla laf alınıyor. çoğu cevapsız bırakılıyor zaten. bu hususta biraz özen gösterilse daha faydalı olacak.

tabi bir de araç fiyatı konusu dışında saçma sapan ötv ve konu dışı yorumların da olmaması gerekiyor. hayırlısı..
    Fiyat paylaşana yine müteşekkiriz. Çoğu gelip fiyat soruyor burada.

• quote:

Orijinalden alıntı: rambetiko

şu konuda araç fiyatı alınırken veya araç satın alındığında, aracın/fiyatın alındığı bayi ile aracın modeli ve paketini söylemeyi bi alışkanlık hale getiremedik. yav adam şu aracı aldım diyor 10 kişi hangi bayi hangi paket hangi model sorup duruyor. cımbızla laf alınıyor. çoğu cevapsız bırakılıyor zaten. bu hususta biraz özen gösterilse daha faydalı olacak.

Çok doğru. 2 hafta önce bi arkadaşa hangi bayi diye sormuştum halen cevap yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bir süredir Tiguan araştırıyorum. Birçok bayiyi aradım ellerinde hiç yok. Mart nisan gibi gelir diyorlar. Bu arada 1.5 tsi araştırdığım kadarıyla 7 ileri ıslak tip dsg var. Tork dayanımı 350 n/m.

• Equris kullanıcısına yanıt
    Aynı Nedim Türkmen Kdv %11 e düşmeli şeklinde temennisi var sözcü gazetesinde ki köşe yazılarında. Ötv indirimi de aynı şekilde temenni. 2019 yılında ÖTV indirimi oldu devletin geliri artmış mı azalmış mı veriler ışığında incelerseniz sonuçları görebilirsiniz. Döviz kurunun yükselişe geçmesi, cari dengenin bozulması, piyasanın dengesinin bozulması gibi birçok done var ÖTV indirimine engel olan. Kendim İzmir de ikamet ediyorum. Bahsettiğiniz bayi ile polo için görüştüğümde mart başı fiyat güncellemesi olur ama araçların tamamı opsiyonlu denildi. Nisan, mayıs gibi belki olursa diye ararız diye iletişim bilgisi aldılar sadece. Siz hangi satış temsilcisi ile görüştüyseniz belirtirseniz sevinirim. En azından mart başı bolluk olacak araçlardan birini alabilirim

• Pevgeot İzmir Arkas 213. 500 prime edition dizel. Haziran başı için kapora alıyorlar daha önce numaramı bırakmıştım bugün dönüş yaptılar

• rambetiko R kullanıcısına yanıt
    Doğru bazısı diyat vermez bazısı bayi vermez neymiş zor durumda kalırmış yazma o zman

• Hocam tiguan da 6 ileri var iyi araştırın bana satış temailcisi demişti

• 26_____ kullanıcısına yanıt
    Eski 1.4 tsi olanlar 6 ileri yalnız yeni 1.5 tsi üniteler 7 ileri yağlı tip diye biliyorum. Yine de emin olmakta fayda var. Araştırmaya devam.

• 2020 model araçlar daha gelmedi ellerine bu yüzden araç yok piyasada ilk parti martta gelecek. Biz perşembe Zuhal Hanım ile görüştük siz tekrar görüşün.

Firmalar bu sene 600-650 bin adet araç satmayı planlıyor buna göre stok gelecek. Daha fazlasını satmak istiyorlarsa ötv indirimi gelmeli ki gelecek. Ötv indirimini direkt yüzdesel yapmayabilirler sadece belli fiyat aralıklarına uygulanan ötv oranlarında daha önce yaptıkları gibi fiyat aralıklarını yukarı yönlü revize ederler. Aslında buda ötv indirimi demektir ama neyse.

Size tüm araçlar opsiyonlu denmiş bize ise mart başında gelin istediğiniz araç bayide olacak dendi.

Size mi inanayım? Yoksa dün yetkili ağızdan duyduğuma mı? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Equris -- 15 Şubat 2020; 2:57:19 >
  • İzmirde vw-seat-skoda-honda-peugeot çoğu bayiyi gezdim. Çoğu showroomda araç bile yok bomboş, haziran ayında gelecek araçlara kapora alıyorlar. Benim düşünceme göre ötv indirimi gelmez gibi duruyor. Firmalar yeterli araç getirse satılacak ama araç yok doğal olarak talep çok. 2.eller de yükselişte bu yüzden. Firmalar yeterli araç getirse, galericiler ve al-satçılar yerine gerçekten vatandaşa araçları verseler bu durum düzelecek gibi.
  • Equris kullanıcısına yanıt
    İnanmanız için söylemedim,kimseyi inandırmak gibi bir derdim de yok açıkcası. Farklı temsilciler farklı bilgi akışında bulunmuş anladığım kadarı ile. Yarın dediğiniz kişi ile görüşmeye çalışacağım umarım dediğiniz gibi olur ve beklemek zorunda kalmam.İyi geceler

• 
Sayfa: önceki 19301931193219331934
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.