Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1930. sayfa)

287.167
Cevap
4.610
Favori
46.750.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1045 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 19281929193019311932
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • capturun lansmanı ne zamanı olacak bilen varmı? qashqai de grip olsa düşünürümde
  • Nisanda ötv indirimi olacak tarzı dedikodular var bilen var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: güneycik

Nisanda ötv indirimi olacak tarzı dedikodular var bilen var mı
    Ah keşke ama arabalar yok satarken neden insin ki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ah keşke ama arabalar yok satarken neden insin ki ?

• quote:

hocam o dedikoduyu duyduğunuz 1 tek sadece 1 tek gerçek şahıs ya da kaynak ya da yazı gösterirmisin bana ?

delinin biri devamlı kuyuya taş atıyor sonra da çıkar çıkarabilirsen... bu mesajı okuyan etkilenecek en az 20 kişi çıkar burda onlara acıyorum bişey değil de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luuca -- 14 Şubat 2020; 18:41:33 >
  • Ocak ayı satışları genel olarak tüm yılın %5 ini oluşturuyor. Sektör geneli 550 600 650 hedefleri var. Yani ocak ayı satış rakamlarına göre 550 600 k araç satışı olabilir.
    Bunun ne faydası var şu kıtlıkta. 2019 yılı siparişlerine göre %30 civarı daha fazla sipariş demek. Ancak piyasanın talebi %40 civarı gibi. Yani talep hala olacak. Bu 2.elleri iyice parlatır.
    Piyasayı ise 650 700k arası sipariş rahatlatır.

Benim burada gözlemlediğim üreticiler sipariş konusunda çok temkinli davranıyor. Bu şu demek. Boşta araç bulmanız çok zor makul fiyatlara. Tr de fiyat arttırımı bu yüzden oluyor.

Onu bunu boşverin daimlerin karı ilk defa %10 un altına gerilemiş. Yani çok model, çok araba furyası bitti artık.

• Bugun citroen c3 otomatik Shine donanim icin 133.000tl denildi anahtarsiz giris ve calistirma ile geri gorus kamerasi yoktur gunlerdir peugeot 308 benzinli aradim bulamadim c3 mantikli geliyor sizce fiyat nasil

• Luuca L kullanıcısına yanıt
    Hocam adı üstünde dedikodu gerçek 1belgem olsa bilen var mı yazmam böyle böyle bi durum var yazarım, burası türkiye burda çoğu olay dedikodu olarak başlar 1 anda çıkarda o yüzden de burda sordum

• güneycik G kullanıcısına yanıt
    Geçen sene haziranda ötv bitmeyecek, uzayacak bu fiyattan araç mı alınır diyen kıt akıllıların yeni söylemleri bence,kulak asmamanızı tavsiye ederim. Çıkmaması için birçok neden sıralayabilirim ama burası yeri değil.
    2020 Superb 1.6 tdi dsg Elite paket, Cam Tavan, Nisan ortası teslim öngörüsü için 220 bin fiyat verdi son opsiyonlanmayan araçlardan dedi. Şubat başı gibi gelen araçlardan o kadar bayi aramama rağmen tek bulduğum bu oldu

• YawuzS Y kullanıcısına yanıt
    Allah tan aracı bunlar üretmiyor 😂

• 2020 model Vw tiguan 1.5 TSİ dsg için 220 fiyat aldım gelecek ay teslim. Sizce fiyat nasıl ? Standart paket cam tavan yok. Birde dsg 7 ileri kuru tip mi yağlı tip mi bilgisi olan varmı?

• eapantherea kullanıcısına yanıt
    Fark sadece o kadar değil, en önemli fark bence arka alanın daha rahat olması golfte ve tabi ki baldır destekli koltuklar, yani iç mekan golfte çok daha iyi. Ben A3 te sadece keyless go'yu artı olarak görüyorum. Ki bazı golflerde opsiyonel olarak o da var. 2020lerde denk gelmedim ama. Arka stoplar ve arka dizayn golfte yine daha şık(zevkime güvenirim). Ben de ikisi arasında çok gidip geldim ama a3ün koltuk tasarımı ve iç yaşam alanı kendisinden uzaklaştırdı beni. Burada forumda aralık sonu 196ya golf alınır mı diye sorduğumda c segmente o para verilir mi, golf de neymiş, d sınıfı araç alınır, suv alınır o fiyata diyenler yüzünden aklım karıştı, maalesef alamadım üstüne bir de kaza yaptım cliomla tam satışa koyacaktım golf alacağım diye. Velhasıl kısmet olmadı. Şu an 20k daha pahalı araç. Bir hafta 196dan 206ya Şubat'ta da 216ya geldi. Üstelik araç yok, Mart'ta teslim araç var. Onlarda fiyat garantisi yok. Yaptığım kazadan ekstra zarar.(tabi ki Allah beterinden korusun,cana gelmesin o ayrı) Yani burada tavsiye isteyenlere lütfen bol keseden atıp tutmasın kimse, bilen konuşsun. iki ayda kaç kişi 20k kazanıyor bu ülkede.

• Radiologist R kullanıcısına yanıt
    geri kamera da var mı? 7 ileri yağlı denmekte.

• sinanfırat S kullanıcısına yanıt
    ağam bizimlen eğleniii 💥💥

• uraltay85 U kullanıcısına yanıt
    Kamera yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: YawuzS

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-sarigul-motors-0-km-2020-seat-leon-kirmizi-1.0-ecotsi-style-790294013/detay
    Bayide 138bin tl :)
    1.0 motor vergi düşük vs derken mtv ye bakdım
    1 - 3 578,00 TL x 2

yani pat pat motoruna bile 1200 veriyoz vay babom vay
  • Maliye Bakanlığında ÖTV İndirimi için çalışmalar varmış.

Al-Satçıların elinde patlayacak olan otomobilleri görmek için sadece biraz daha sabırlı olun.
  • deepzelan kullanıcısına yanıt
    Ben arac almayin demedim ki, a3 ile golf arasindaki kiyasta sunlar sunlar onemli degilse a3 alin dedim.

A3 sport pakette golfteki gibi baldir kismi uzun degil direk recaro koltuk var, birak baldır destegi dedigini. Fakat golf gibi alcantara degil. Alcantara koltuk opsiyonu bulunan s line paketleri dogus su anda tr ye cekti mi bilmiyorum ama cekse bile onun fiyat seviyesi de cok ucuk. Golf zaten ozellik-opsiyon olarak daha dolu bir arac, ama kalite olarak a3 un kesinlikle gerisinde bir arac. Ben de bu noktaya parmak basmaya calistim hocam, yanlis anlamissiniz.

• BABASCARFACE kullanıcısına yanıt
    6ay kullandım.1.2 shine eat 6, 9-10lt nin altına inmiyor yakıt,iki kere servise gittim,ikna edici hiçbirşey söylemediler. 2019Nisan da 93e aldım,Ekim de 98e sattım.Yumuşaklık,performans ,dış gçrünüş iyi.Yakıt tüketimi bezdirdi.

• 
Sayfa: önceki 19281929193019311932
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.