Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1829. sayfa)

5 sn
288.643
Cevap
4.621
Favori
46.970.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 18271828182918301831
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: diciotto

Wn nin sitesinde 2020 modeller için fiyatlar var 1.0 dsg comfortline için liste fiyatı 138.000 ama bu fiyattan biraz daha indirim olur gibime geliyor. Higline donanımın liste fiyatı 153.000 civarı iken 122-130 arasında fiyatlara satlıyordu.

Alıntıları Göster
    Peki bu fiyatlara elinde stock olan yer biliyor musunuz?
    Ankara Doğuş Oto da stock yok, ne zaman gelir bilgi de yok.
  • Herkesin derdi tasası bitti; corolla mı leon mu daha hızlı olayı başladı :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dbuq_ D kullanıcısına yanıt
    Bana doğuş oto Esenyurt'un verdiği bilgi Şubat sonu mart başı gibi stoklarda olacakmış araçlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polo için Mart diyorlar, Clio için de aynı şeyi soylediler (Şubat sonu Mart ortası). Şimdi yeni çıkan Hyundai i10 için de telefonda Mart dediler. Yeni Corolla Hatchback de Mart'ta gelecekmiş.

Neden hep Mart? Bilmediğimiz bir şey mi var?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeyourmindtr

Polo için Mart diyorlar, Clio için de aynı şeyi soylediler (Şubat sonu Mart ortası). Şimdi yeni çıkan Hyundai i10 için de telefonda Mart dediler. Yeni Corolla Hatchback de Mart'ta gelecekmiş.

Neden hep Mart? Bilmediğimiz bir şey mi var?
    Ocak ayında 2020 model olacak bir aracın banttan inip Türkiye’de satışa sunulacak hale gelmesi, ancak şubat sonu mart başına denk geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖTV ve MTV GERÇEKLEŞEN RAKAMLAR 2019

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Ocak ayında 2020 model olacak bir aracın banttan inip Türkiye’de satışa sunulacak hale gelmesi, ancak şubat sonu mart başına denk geliyor.

Alıntıları Göster
    Bu saçma uygulamanın bitmesi lazım. Yılın yarısından sonra gelecek yıkın modelleri gelse böyle boşluk yaşanmaz topic de daha canlı olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: 404 Not Found

Araç işini bende kapattım.2020 Model Super B 1.6 TDI DSG Elite paket + Sunroof.Martta teslim.Fiyat ortalama 205 max 210 civarı..
    Mart ayında 230bine e hayırlı olsun. Kaporta verip sonra iki ay sonrasınin fiyatından satan zihniyete güvenmek de ne bileyim

• quote:

Orijinalden alıntı: anl_clk

Mart ayında 230bine e hayırlı olsun. Kaporta verip sonra iki ay sonrasınin fiyatından satan zihniyete güvenmek de ne bileyim

Alıntıları Göster
    230 olursa da alacağım yapacak birşey yok.Satmaya kalksam yaza doğru çok rahat 270-280 edecek

• konu dışı mesajlar oybirliği ile yasaklanmıştı. o yüzden mesjınız silindi.

Ayrıca bilgi olarak şunu da ekleyeyim, daha önce konunun müdavimleri arasında yapılan anket sonucuna göre günde 10-15 kere konuya göz atmakta ve konu dışı mesajları anında silmekteyim. Konu dışı mesajların tartışılabilmesi için başka bir konu açlışmıştı. Orada özgürce devam edebilirsiniz, bu konuda yalnızca alınan fiyatlar , teklifler ve kısa kısa paket içerikleri vs. paylaşılabilir. İnsanlar konuya girip sayfa sayfa konu dışı diyalog okumak istemiyor. LÜtfen çoğunluğa saygı gösterelim.

Konu dışı mesjlar için link:
    https://forum.donanimhaber.com/sifir-arac-sohbet-kiyaslama-konusu-otv-indirimi-ekonomik-gostergeler-donanim-vb--136371641-25
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: anl_clk

Alıntıları Göster
    o aracın 212 bin altında kalması çok zor 230 min rakam olur OTV dilimi nedeniyle..

ancak siz kaporanızı verin arkanıza dayanın bu işin doğrusu bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

konu dışı mesajlar oybirliği ile yasaklanmıştı. o yüzden mesjınız silindi.

Ayrıca bilgi olarak şunu da ekleyeyim, daha önce konunun müdavimleri arasında yapılan anket sonucuna göre günde 10-15 kere konuya göz atmakta ve konu dışı mesajları anında silmekteyim. Konu dışı mesajların tartışılabilmesi için başka bir konu açlışmıştı. Orada özgürce devam edebilirsiniz, bu konuda yalnızca alınan fiyatlar , teklifler ve kısa kısa paket içerikleri vs. paylaşılabilir. İnsanlar konuya girip sayfa sayfa konu dışı diyalog okumak istemiyor. LÜtfen çoğunluğa saygı gösterelim.

https://forum.donanimhaber.com/sifir-arac-sohbet-kiyaslama-konusu-otv-indirimi-ekonomik-gostergeler-donanim-vb--136371641-25
    Müdür bu ara az biraz esnek olun araçlar gelene kadar yoksa sayfa patlıcak haberiniz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

konu dışı mesajlar oybirliği ile yasaklanmıştı. o yüzden mesjınız silindi.

Admin arac yok fiyat yok,subat ortasina kadar kitleyin konuyu bu link ile ozaman.

• Bende geçen hafta skoda fabia için telefonla görüştüm,haziran ayında araç geleceğini söylediler.Dün de suzukinin suzukim yolda kampanyasını görüp aradım.20.000 tl kapora ve 2020 model araçlar nisan sonu teslim olacakmış.2019 fiyatı ile olduğunu söylediler ama ötv indirimi yada zammı olursa bu müşteriye yansıtılıyormuş.suzuki swift için 134.900 tl fiyat verildi.Eğer alabilirsem ilk arabam olacak.2-3 aydır bakıyorum.Skoda fabia ilk düşüncemdi ama suzuki swift içinde iyi yorumlar okudum.Bu kampanya ve fiyat da makul göründü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dtbahtışen

Bende geçen hafta skoda fabia için telefonla görüştüm,haziran ayında araç geleceğini söylediler.Dün de suzukinin suzukim yolda kampanyasını görüp aradım.20.000 tl kapora ve 2020 model araçlar nisan sonu teslim olacakmış.2019 fiyatı ile olduğunu söylediler ama ötv indirimi yada zammı olursa bu müşteriye yansıtılıyormuş.suzuki swift için 134.900 tl fiyat verildi.Eğer alabilirsem ilk arabam olacak.2-3 aydır bakıyorum.Skoda fabia ilk düşüncemdi ama suzuki swift içinde iyi yorumlar okudum.Bu kampanya ve fiyat da makul göründü.
    Rio ya da bir bakın. 120 bin civarına bulabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dtbahtışen

Bende geçen hafta skoda fabia için telefonla görüştüm,haziran ayında araç geleceğini söylediler.Dün de suzukinin suzukim yolda kampanyasını görüp aradım.20.000 tl kapora ve 2020 model araçlar nisan sonu teslim olacakmış.2019 fiyatı ile olduğunu söylediler ama ötv indirimi yada zammı olursa bu müşteriye yansıtılıyormuş.suzuki swift için 134.900 tl fiyat verildi.Eğer alabilirsem ilk arabam olacak.2-3 aydır bakıyorum.Skoda fabia ilk düşüncemdi ama suzuki swift içinde iyi yorumlar okudum.Bu kampanya ve fiyat da makul göründü.
    134'e neresi iyi fiyat anladım özellikleri ne ki?

• Clio 2020 Touch 4 cam otomatik +Konfor paket (Kol dayama ve park sensörü) + Sis farı beyaz renk 103500 aynı paket kırmızı renk 104500 bugün Renault da boyuma koruma yaptırırken satış temsilcisi ile otururken başka müşteriye verdiği fiyatlar.

Clio 4 ler 2020 nin sonuna kadar üretilmeye ve Clio 5 lerle beraber satılmaya devam edecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unnamedist -- 21 Ocak 2020; 21:40:16 >
  • Dtbahtışen D kullanıcısına yanıt
    ne kadar fiyat verdiler hocam fabiaya.
  • SroKO kullanıcısına yanıt
    Gelişi haziranı bulur dedikleri için fiyat da vermediler fabia için

• unnamedist U kullanıcısına yanıt
    Bayide clio5 varmiydi,varsa fiyatiyla ilgili birsey biliyormusunuz?

• 
Sayfa: önceki 18271828182918301831
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.