Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1736. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: PREDATOR066 , PREDATOR066 , etahan , kaptan_tsubasa Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 47 Misafir (2 Mobil) - 46 Masaüstü5 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
287.886
Cevap
4.617
Favori
46.841.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 17341735173617371738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.el dizeli 10binde 190 civarı. Doğrusu kararsız kaldım dizel 2.elleri düşük km ile tsi sıfırlar aynı fiyat hemen hemen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deepzelan kullanıcısına yanıt
    Çok para 197 golf e verene kadar gider c suv alırım hemde dizel.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozanerzincan

Hyundai Tucson 1.6 Dizel Otomatik Elite 4x2 beyaz renk için hurda bizden 207000 fiyat verdiler. Çok mu? Başka fiyat alan var mı?
    Hurda bayiden olursa 214 civarına geliyor, geçen ayda o fiyatlardaydı ama araç pek kalmamış diyorlar.

• Egea urban için fiyat alan varmı acaba

• astra dizel oto yada 3008 dizel teklif alan oldu mu _?
    1.5tsi varken tdi'ın yüzüne bile bakılmaz bence. Ben sizin yerinizde olsam düşüneceğim şey MK8 Golf olurdu, onun haricinde 1.5TSI sıfır veya sıfıra yakın fiyata alınabilecek tek golftür bence, arka süspansiyonu sadece 1.5lerde bağımsız. Performansı zaten yeter de artar.

Yine de şahsen ben MK8i beklerdim, hiç değilse MK8 gelince 1.5leri daha ucuza alabilirsiniz ikinci elden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepzelan

1.5 TSI golf highline cam tavan geri görüş koltuk ısıtma için 197 fiyat nasıldır arkadaşlar?
    Bu paraya alınabilecek açık ara en iyi araç.
    Sürüş kalitesi fezada, suv modası araçların yanında adeta Mercedes s-classe.
    Kaliteli sürüş arıyorsanız en mükemmel seçenek, bakın ben cip aldım havası kafanızın bir yerinde kalacaksa tavsiye etmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: metocan87

ceed düşünüyorumda fiyat aldınızmı acaba ?
    Tesadufen gorup kisaca inceledim. Dusunmedigim icim fiyat sormadim. C hactback dusunenler bakabilir, guzel arac.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokselelkn -- 16 Aralık 2019; 21:32:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadi_33

Egea urban için fiyat alan varmı acaba
    Sedan 1.4manuel urban paket sanırım dijital klima 7"ekranlı
    Beyaz 94
    Kırmızı/füme 95.200

Clio hb joy+9"android ekran+sis farı+metalik füme renk 87.500lira

hangisini alsak yada hiç almasakmı çok kararsız kaldık

• Yuh fiyata bak. Golf e 197 verilmez. Altı üstü c sınıfı hb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mvd23 -- 16 Aralık 2019; 21:44:8 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende almazdım.Yeni kasası bugün gelseydi 60 lık dilime alıp 230 lu rakammı vereceklerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 16 Aralık 2019; 21:47:21 >
  • Bu ne şimdi

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023

197 golfe verilmez abi yapmayın yaa..

• Fethiye Kutay

Duster 1.3 Tce 140 HP Manuel Prestige Opak

105.000 Hurda bayiden alındı.

20.000/12 ay sıfır faiz.

Aralık son hafta teslim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RuLazz_ -- 16 Aralık 2019; 22:8:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Bu ne şimdi

Haydaaaaa, araç alanlar çok fena kazık yedi o zaman. Satışlar durur şuan itibariyle

• icemy İ kullanıcısına yanıt
    Çok iddialı olmasın ama böylesine bütçe açığı varken, ekonomide türlü sıkıntılar malum ötv indirimi nasıl olur bilemiyorum.

• freshwind F kullanıcısına yanıt
    _RuLazz_ kullanıcısına yanıt
    Ben olacağını sanmıyorum ama sektöre en büyük darbe belirsizlik.Bu tip haberler satışı baltalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 16 Aralık 2019; 22:12:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbul615

Fiyat muthis. Kasim basinda 192 fiyat almistim ayni araba icin. O zamandan bu zamana cogu marka 15bin zam yapti

Az once fordun bayisini aradim dizel otomatik titanium cam tavanli tek bir araci kaldigini 211bin tl fiyati oldugunu soylediler.
    Aldınız mı hocam hangi bayi fordda düşünmüyorsanız sorsam ÖTV muafiyetli kaç verirler acaba

Bu olursa zaten %10 gibi beklenen yeni yıl bindirmesini bu bayiler %20 olarak yaparlar benden söylemesi

Bu Twitter sayfasında sorun var, neredeyse attığı Tweet sayısı 0 son ÖTV haberi hariç, ama takip eden önemli kişiler var, muhtemelen hesap isim değiştirdi ve eski Tweetlerini sildi, bi dalavere var

• 
Sayfa: önceki 17341735173617371738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.