Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1726. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
45 Misafir (7 Mobil) - 38 Masaüstü7 Mobil
5 sn
288.652
Cevap
4.621
Favori
46.972.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 17241725172617271728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    -opel croslandx 1.2 otm enjoy:145 bin

Hangi bayiden aldınız acaba bu fiyatı? 120. yıl mıydı?
  • Dyatlov-Legasov kullanıcısına yanıt
    Bu araçlar makyajsız kasa biliyorsunuz değil mi.
  • Aliemin41 A kullanıcısına yanıt
    Megan 1.33 Tce yeni nesil ve yüksek performanslı
    140 bg, 240 Nm mercedes ortak üretimi bir motor. Yakıt tüketimi otomobil sitelerinde ve izlediğim bir kaç video da ortalama 5.1 lt ile 5.5l t arası görünüyordu. Motor olarak corolladan açık ara önde o yüzden.

corolla alırsam kullanırken tek alternatfim lpg, alıp lpg takmayan çok az insan tanıyorum. Malum atmosferik motor istediğin kadar dikkatli kullan yakıt 6.5 lt~7 lt nin altını görmüyor.

Kasa zevk meselesi bence ikisi de güzel.@Aliemin41

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kvolkany K kullanıcısına yanıt
    3008 hangi bayii hocam

• SxXXxN kullanıcısına yanıt
    Evet, zaten çok büyük farklılıklar olmadığı için makyajlı veya makyajsız kasa olması önemli değil.

Bence çok önemli, özellikle elegance pakette Makyajlı / makyajsız arasında epeyce bir fark var.
    Sadece multimedya ekranı İçin bile kesinlikle makyajlı tavsiye ederim, sonradan pişman olmamak adına iyi araştırıp inceleyin bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kvolkany K kullanıcısına yanıt
    3008 1.5 blue hdi hangi bayi dostum? Tr de kalmadi diyordu bayiler

Su fiyatlara bak ya ne doviz oynadi ne baska bi sey oldu her ay zam yapiyorlar

Makyajlı Elegance ile makyajsız arasında çok fazla donanım farkı var. Bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir_trabzon

Mitsubishi space star hurda dahil 99 Bin teklif veriyor adana.

Daha uygun teklif alan varmı ?
    Geçen cumartesi İstanbul Askale 97500 demişti.
  • merhaba arkadaşlar. Karoq dizel otomatik cam tavan stok olan bayiye rastlayan var mı?
  • Demek ki neymiş . Yılsonunu araç fırsatı , indirim , ucuza almak falan fistan yalanmış dolanmış . Haziranda 104 e otomatik vision corolla almayanlar şimdi bayide arabaaa yoook , corolaa 130 bin liraaaaaa diye ağlıyorlarmış . Ben yılsonunu bekleyeceğimcilerin gözler yaşlı . Cepler boş . Kam onnnnnnn ver mehteri titresin kalpler

• mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    Birader milletin araç alamamasından pek bir haz etmişe benziyorsun. Devran hızlı döner bilesin. Burdaki bir çoğumuz araç aldık ancak başkalarının sıkıntı çekmesinden keyif almak sorgulanması gereken bir şey.

• dr.civanim kullanıcısına yanıt
    Yıl sonunu bekleyinciler yüzünden araç almayanlar ne olacak peki? Sorgulanması gereken bu bence.
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    Yıllardır yıl sonu hep fırsatlar oldu. Bu sene ise devlet güzel bir oyunla herkesi galeyana getirdi faiz muhabbetinden. %80 düşme ihtimali varken diğer ihtimal gerçekleşti ve fiyatlar arttı. Bu bir ticaret, risk/reward olarak bakıldığında o riske değerdi ama yanlış giden durumu fark edip ona göre hızlı davranarak alış yapmak gerekirdi. Nitekim ben de yılsonunu bekleyenlerdenim ama faiz muhabbetinin doğurcağı sıkıntıyı fark edip alımımı yaptım. Siz önceden 150 ye aldığınız araba yıl sonu indirim olup 130 a satılsaydı ve birilerinin dalga geçmesi hoşunuza gider miydi? Biraz empati lütfen. Türkiye cumhuriyetinde hepimiz bir gemi içinde beraber yol alıyoruz. Hoşgörü çerçevesinde hareket etmekte fayda var.

• dr.civanim kullanıcısına yanıt
    Öyle de hocam yıl ortasında ÖTV indirimi gibi bir gerçek vardı. Dalga geçilmesi tabi ki hoş değil.
  • İki araç arasında kaldım. Sizce hangisini tercih ediyim.
    1-Tucson Elite (ötv siz 146.000)
    2- 3008 Prime Edition 1.6 benzinli Eat 8 k139. 000 TL)

• Haftaiçi, muhtemelen bulamayiz derken, hasbelkader actigim bir telefonla aradigim megane 1.3 tce joy manuel ( sis fari, park sensoru, yedek lastik ile birlikte ) 62000 peşin, 50000, 36 ay, 0.69 faiz sartlarinda 112000 tl den buldum. Satis temsilcisi "fatura kesebilecegim bir arac var su an" diyince "aldım" dedim, gerekli evraklari not edip kapattim. Akabinde evraklari hemen mail atinca, dun bankadan arayip kredinin onaylandigi haberini verdiler.
    Otomobil ocak ayinda teslim edilecekmis. 2020 1. mtv yi bayi ödüyor. Sadece mtv ye zam gelirse onu yansitmalari gerekecekmis. Halihazirda kullandigim bir aracim oldugu icin teslimati beklemek problem yaratmayacak. Bu vesileyle ilk defa renault almis olacagim. Merak ettigim bir motor acikcasi. Degerler teoride cok iyi gorunuyor. Su an icin her sey yolunda gibi. Bir terslik cikmazsa ocak ortasi gibi teslim edecekler.

• Arabami sattim 1 ayi gecti. Artik almak istiyorum. Faizler bu kadar dusmusken ikinci el riskine girmek istemiyorum. Ama sifir arac kalmadi piyasada. A3 golf hic bir yerde bulunmuyor. Megane desende oyle. Civic konusuldugunu gorunce aklima geldi elegance civic sordum. Bir tane bayide dizeli varmis. 198 bin lira fiyat verdi. Bu arabaya degermi emin degilim. Arabasiz girecegim galiba yeni seneye

• 2020 de gelecek elegance eco otomatik için 175000 dediler. 2020 modelmiş

• Bu arada crossland x otomatik 145 bin nerede aramak istiyorum

• 
Sayfa: önceki 17241725172617271728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.