Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1719. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kyokushin , kyokushin Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 35 Misafir (3 Mobil) - 33 Masaüstü4 Mobil
5 sn
288.652
Cevap
4.621
Favori
46.972.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
59. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 17171718171917201721
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaç senedir bu başlığı takip ederim, 2 sene önceki 308 ve geçen seneki micra fiyatları hariç, her zaman fiyatlar dönemine göre yüksekti, hep aynı şeyi düşündük satamazlarsa fiyatlar düşer, ötv indirimi oldu hurda indirimi oldu faiz indirimi oldu, fiyatlar hiç düşmedi. Daha da aşırı arttı. Bunu niye yazdım, sabah hiç bir vasfı olmayan, eğitim, iş vs hiç bir başarısı olmayan birini audi a4 ün içinde gördüm. Yani o araçlar bir şekilde alınıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salsalonia

Suzuki'de 40.000 liraya kadar %0 faiz seçeneği var B segmentindeki Swift modeli için.. 20-30-40 bin kullanabilirsiniz ayına göre vs..

Alıntıları Göster
    kendi sitesinde 0 faiz görunmuyor yinede arayayım bakalım tşkler
  • 1 Ocak 2020 itibarıyla1.6 araçlar için;

1-70.000-TL
    70.000-120.000-TL
    120.000-TL ve üzeri

Şeklindeki ÖTV değerleri kaç olacak bir bilen var mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 hafta önce.Honda civic dream benzinli füme renk hurda bayiden 117.000tl pesin,
    Honda civic dream benzinli beyaz renk hurda bayiden 120.000tl kredili 0.83ten 80.000 kredi çekilerek alındı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arcturus Mengsk A kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi fiyatlar hangi bayii

• Konya

• mace kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun aynı donanıma niyetlenmiştik bizde, akşam hangi bayiden aldınız aracı?
  • zylinderkopf kullanıcısına yanıt
    Yeni matrahlar belli değil ama yeniden değerlenme oranı yüzde 22 olduğu için belki fikir verebilir. En kötü enflasyon oranında düzenleme olur 10-14 arası. Herhalde ayın 15 inden sonra açıklanacak yeni matrahlar.
    2020 de 3/4 ay piyasayı görmeden güncelleme yapmayı düşünmeye bilirler.
    genel uygulamayı değiştirecek farklı düzenleme bekleniyor aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 11 Aralık 2019; 11:47:47 >
    Hurda teşviki kaldırılıp;

90.000 ve 150.000 şeklinde olma ihtimali yüksek.
  • dix1 kullanıcısına yanıt
    Çoğu marka ülkemizdeki sıfır araç satış adetlerindeki daralma sebebiyle disstribütörlere vermiş olduğu yıllık satış hedefini/kotasını düşük tuttu. Son 3 aylık periyotta satışlar canlanınca araç temin etmekte zorlandılar. Bu saatten sonra da üretim bantlarını/farklı ülke siparişlerini ülkemiz için değiştirmediler.

Anlatacağınız hemen hemen tüm markalar satış hedeflerini tutturdular. Şu anda fantezi yapıyorlar. Ama 2020 bütçeleriNi iyi çalışmaları lazım. Yanlış hesaplar sektör için sıkıntı olabilir

• otopark O kullanıcısına yanıt
    Araç almak sorun değil ki hocam. Çekin krediyi alın. Borç yiğidin kamçısı olarak düşünen alıyor. Ev kredisi ile birlikte araç kredisi ödeyen arkadaşlarım var. Vallahi tebrik ediyorum ne diyeyim..
    Otomatik olarak güncelleme olacak diye düşünme, MTV zammı değil bu.
    Belki de bu şekilde devam edecek.

• yildiz kullanıcısına yanıt
    Tabi herkesin kendi düşüncesi. Ben şuanda piyasa koşullarina gore SUV araçlarin benzinli alinmasini mantikli bulamiyorum. Golf 7 tdi aracimla ankara uzun donem ortalamasi 6.5 lt idi. Simdi tiguan tdi aracimin rodajda olmasina ragmen ankara için 3000 km ortalamasi 6.8 lt. Ben araçlarimi kullanirken hiç az yaksin diye ugraşmam. Bu sartlarda benzinli bir SUV alsaydim benim kullanim sartlarimda 9 lt altinda yakma şansı yoktu. Birde uzun yolda yol müsaitse basarim. Işte o sartlarda benzinli SUV ne yakacagini Allah bilir. Yoksa insanin parasi varsa yakiti problem etmiyorsa istedigini alir tabi ona ben dahil kimse bisey diyemez.

• onzy O kullanıcısına yanıt
    Vag gurubunun dizellerini bende kullandım. golf 7im vardı dizel dsg 6.8 lt ortalamayla Oran şehri rakımını inip çıkarken 1.0 tfsi a3 ile ortalama tüketimim 6.1 lt idi. Sürüş sitilim stabildir. Öyle devirli kullanımım çok olmaz çol çocuk bindiğimizden sakin kullanırım. Aynı marka grubunun aynı segment iki aracın tüketimleri bende böyleydi.

• Opel astra 1.6 dizel oto rakam alan var mı?

• cngblmr C kullanıcısına yanıt
    Benzinli aracin dizelden az yakmasi şaşilacak olay ama bu konuda yorum yapamam çunku 1.0 tsi kullanmadim.

• onzy O kullanıcısına yanıt
    Bende şaşırmıştım zaten hocam. Aracı bakıma götürdüğümde aynı bölgede oturan kullanıcılarla sohbetlediğimde benzer tüketimlerle karşılaştım. Cidden tsi motorlar çok başarılı yakıt anlamında. Özellikle 1.0 tfsi c segmenti için müthiş bi motor. Sanırım dizelde kullanırken biraz daha dikkatsiz davranıp tüketimide yukarı çekiyor olabiliriz.
    İyi forumlar

• Arcturus Mengsk A kullanıcısına yanıt
    Hangi bayi acaba galiba manüel

• Şu sıralar fiyat fayda açısından şampiyon Megane 1.3 tce joy manuel diye dusunuyorum. Mevcut sartlarda 112.000 fiyat uzerinden 62000 pesin, 50000 tl 0.69 faizle 36 ay kredi bence cok cok uygun bir teklif. Aylik 1600 tl gibi bir taksite denk geliyor ve toplam geri ödeme 3 yilda 58000 tl oluyor. Mevcut ekonomik sartlarda bedava kredi...
    Mercedes ortak kullanimli motor da bence ödül toplar bu sene. 140 hp, 240 tork...
    Lakin tüm arastirmalara ragmen memleket genelinde araç yok gibi. Sıraya dahi almiyorlar, cunku onumuzdeki ay teslim edilecek olanlar dahi satilmis bitmis.
    Ilanlarda 120, 130, 150..... gibi fiyatlarda boy gostermeye baslamis bile arac.
    Stok konusunda uygunluk bilgisi alan olursa, mevcut hurda indirimi, renault indirimi, kredi kampanyasi bitmeden çok makbule geçer.

• 
Sayfa: önceki 17171718171917201721
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.